WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maks

Serial „Komisarz Alex 8” oglądało 2 mln widzów. Krystian Wieczorek zastąpi Antoniego Pawlickiego

Maks Śro Lis 30, 2016 1:30 am

mogą sobie zastępować kogo chcą przestałem oglądać ten serial jak zaczęła grac Beata Fido nie trawie tej aktorki dopóki ona gra nie będę oglądał tego serialu
Awatar użytkownika
psck

Re: Serial „Komisarz Alex 8” oglądało 2 mln widzów. Krystian Wieczorek zastąpi Antoniego Pawlickiego

psck Śro Lis 30, 2016 8:11 pm

Zgadzam się z Maksem. Wyprowadźcie Beatę Fido to oglądalność wzrośnie. Fido jest rażąco gorszą aktorką od pozostałych aktorów grających w serialu. Do pięt nie dorasta Magdalenie Walach.
Awatar użytkownika
dereck

Re: Serial „Komisarz Alex 8” oglądało 2 mln widzów. Krystian Wieczorek zastąpi Antoniego Pawlickiego

dereck Czw Gru 01, 2016 12:38 am

Opiekunowie Rexa zmieniali się też w wersji oryginalnej. Być może to wymogi licencyjne. Choć rzeczywiście pani Beaty Fido licencja raczej nie przewiduje. :) Nie trawię Wieczorka, więc nie wiem co dalej z oglądaniem serialu.
Awatar użytkownika
czerwin

czerwin Pią Gru 02, 2016 9:27 pm

Ta Fido niepodoba mi się w serialu grała najgorzej.Mi najbardziej podobały się serie 1,2,3 i 7.
Awatar użytkownika
sebeq

sebeq Pią Gru 02, 2016 9:30 pm

Szkoda że pani Lucyna nie została w serialu tak może by śię znowu zakochała w Orliczu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości