WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

Seriale TVP i „Rolnik szuka żony” największymi hitami tygodnia, TVN wyprzedził Polsat w 16-49

Ała Wto Wrz 13, 2016 6:50 am

Rolnik szuka żony... Smutne to. Co się z nami porobiło? Taka papka.
A może nic? Był Big Brother. Może tylko wydawało się nam, że jesteśmy lepsi i mądrzejsi niż w rzeczywistości...
Awatar użytkownika
.Niedouczony Ryszard

Re: Seriale TVP i „Rolnik szuka żony” największymi hitami tygodnia, TVN wyprzedził Polsat w 16-49

.Niedouczony Ryszard Wto Wrz 13, 2016 7:06 am

Ale jak to? Najchętniej ludzie oglądają Wiadomości TVP? Mają dosyć lewackiej propagandy, czy jak?!
Awatar użytkownika
X

Re: Seriale TVP i „Rolnik szuka żony” największymi hitami tygodnia, TVN wyprzedził Polsat w 16-49

X Wto Wrz 13, 2016 7:25 am

Gdzie Top Chef, Hells Kithen i Bake OFF?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Wrz 13, 2016 8:03 am

"Ała" napisał(a): Rolnik szuka żony... Smutne to. Co się z nami porobiło? Taka papka.
A może nic? Był Big Brother. Może tylko wydawało się nam, że jesteśmy lepsi i mądrzejsi niż w rzeczywistości...

W ostatnich dziesięciu latach śniliśmy sen, że jesteśmy wspaniałym europejskim narodem. Częścią jądra Europy. I nawet nim byliśmy.
Ale zdecydowaliśmy, że będziemy peryferiami.

Bardzo ciekawe są wyniki programów informacyjnych wedle wieku. Obecność dodatkowej grupy 16-59 to jeszcze bardziej naświetla.

Wiadomości: 16-49- 18 miejsce, 16-59 - 13 miejsce; 4+ 8 miejsce

Ludzie są konserwatywni.
Awatar użytkownika
Adamo023

Adamo023 Wto Wrz 13, 2016 8:09 am

Moim zdaniem, i pisałem w tej sprawie do redakcji, ponieważ mają zapewne pełne wyniki - brakuje TOP 10 czy 15, ale dla każdej ze stacji (mówię o TVP1, TVP2, Polsat, TVN). Bo tak nie wiadomo ile miało np HK, Top Chef czy inne programy lub seriale.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Wto Wrz 13, 2016 8:12 am

ten cały "rolnik........." to jakiś dramat. prowadząca bez charyzmy, ale ciemny lud lubi takie papki, na których nie trzeba myśleć.........
Awatar użytkownika
Prezes

Prezes Wto Wrz 13, 2016 9:00 am

".Niedouczony Ryszard" napisał(a): Ale jak to? Najchętniej ludzie oglądają Wiadomości TVP? Mają dosyć lewackiej propagandy, czy jak?!

Fakt. Niedouczony. Jest to wynik jednorazowy. Na wynik tygodniowy składają się wyniki ze wszystkich dni tygodnia. A te, puki co, są dla Wiadomości słabiutkie w porównaniu z rokiem ubiegłym.
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Wrz 13, 2016 9:57 am

"Adamo023" napisał(a): Moim zdaniem, i pisałem w tej sprawie do redakcji, ponieważ mają zapewne pełne wyniki - brakuje TOP 10 czy 15, ale dla każdej ze stacji (mówię o TVP1, TVP2, Polsat, TVN). Bo tak nie wiadomo ile miało np HK, Top Chef czy inne programy lub seriale.

Każdy w sumie słabo: Bake off 1,5 mln (12% w ogólnej, 9,5% w komercyjnej), HK 1,3 mln (8,7% w ogólnej, 14% w komercyjnej), Top Chef 1,3 mln (9,2% w ogólnej, 12% w komercyjnej)
Awatar użytkownika
oh Hela

oh Hela Wto Wrz 13, 2016 10:15 am

a M jak Miłość znowu najlepsze ...
Awatar użytkownika
Rolnik

Rolnik Wto Wrz 13, 2016 11:06 am

Szukajcie pomysłów, a nie "hejtujcie" :)
Awatar użytkownika
.Niedouczony Ryszard

.Niedouczony Ryszard Wto Wrz 13, 2016 11:09 am

"Prezes" napisał(a):
".Niedouczony Ryszard" napisał(a): Ale jak to? Najchętniej ludzie oglądają Wiadomości TVP? Mają dosyć lewackiej propagandy, czy jak?!

puki co

Fakt, niedouczony.
Awatar użytkownika
as

as Wto Wrz 13, 2016 11:28 am

Nilsen? I wszystko jasne. Według badań z innych ośrodków TVP ma cały czas trzykrotnie większą oglądalność niż podaje nilsen. To jak to jest pani prezes nilsena? Może czas wreszcie dopracować metodologię? Czy nadal uważacie, że skoro nilsen coś podaje to nie podlega to dyskusji i tym gorzej dla faktów?
Awatar użytkownika
123

123 Wto Wrz 13, 2016 11:54 am

ludzie nie po to ogladaja rolnika żeby czyms lub kimś się zachwycić ale po to by obśmiać, wyszydzić, wyzwać od czereśniakow i....się dowartościować. No , bo ja , miastowy(a) , to dopiero mam klase! I tipsy mam, i botox mam, i szcztuczne cycki mam, i doczepione wloski mam, i sztuczne zęby mam, i sztuczne rzęsy mam, i pomarańczowa po solarze jestem . a ja siłke mam 8x w tygodniu i bialko z puszki mam a nie z jajca, heheheh!
Bake off- czekałam z niecierpliwością, ale....po co tam tylu prowadzących? Formuła programu - w porządku, nie ma dłużyzn, niepotrzebnego ględzenia.Reszty kiczenów nie oglądam więc się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
tomi

tomi Wto Wrz 13, 2016 12:38 pm

ciekawe ile widzów ma Bake Off, bardzo fajnie zrealizowany program.
Powinni też podać wyniki Top Chefa, Hells Kitchen.
nei wiem też jakim wynikiem może pochwalić się serial Komisja Morderstw.
brakuje wyniku The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
rozszerzcie te podsumowania.
Awatar użytkownika
f.f.

f.f. Wto Wrz 13, 2016 12:46 pm

"as" napisał(a): Nilsen? I wszystko jasne. Według badań z innych ośrodków TVP ma cały czas trzykrotnie większą oglądalność niż podaje nilsen. To jak to jest pani prezes nilsena? Może czas wreszcie dopracować metodologię? Czy nadal uważacie, że skoro nilsen coś podaje to nie podlega to dyskusji i tym gorzej dla faktów?

powiem Ci prywatnie, tylko nikomu nie mów, w Polsce nikt poza Nielsenem nie bada oglądalności
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 2 gości