[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Serwisy randkowe straciły 1,7 mln użytkowników. Na czele Edarling

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
linda

Serwisy randkowe straciły 1,7 mln użytkowników. Na czele Edarling

linda Czw Lut 14, 2013 9:57 am

Większość na tych portalach stanowią rozwodnicy z małych miasteczek, nic dziwnego, że chętnych ubywa, skoro kandydaci tacy nieporadni na tych portalach. To edarling to najgorsze, sztuczne testy i nijaki wybór. Ludzie reklamowani przez swoje zawody, bliżej im do pracuj.pl.

Na sympatii sami desperaci.
Awatar użytkownika
Adam

Re: Serwisy randkowe straciły 1,7 mln użytkowników. Na czele Edarling

Adam Czw Lut 14, 2013 2:04 pm

Dlatego realne biura matrymonialne w dużych miastach przeżywają oblężenie. Kosztuje to drożej, ale tam przynajmniej przyszłych klientów werfikują, zapraszając ich do biura, sprawdzają dane z dowodu i wiadomo jak ktoś wygląda naprawdę, i co sobą reprezentuje.
Awatar użytkownika
hooter

hooter Czw Lut 14, 2013 4:45 pm

sympatia jest ok. edarling to przekręt - chodzi tylko o kasę. Dziwne że brakuje badoo który jest baaardzo popularny
Awatar użytkownika
kk

kk Pon Lut 25, 2013 2:23 pm

a w sympatii to niby nie chodzi o kasę? a za abonament kto niby płaci?
Awatar użytkownika
i

i Śro Maj 01, 2013 10:19 am

najgorsze co może być, prócz tych badoo i c-date oraz eDarling, to You4Me. Dostali kasę z Funduszu EU, na rozwój innowacyjnych przedsięwzięć społecznych, czy coś. Portal zawiera może ze sto profili mężczyzn idrugie tyle kobiet. Początkowo wyświetlało się, kiedy te osoby się logowały ostatnio. Bardzo szybko to info stało się niewygodne dla właścicieli serwisu - ludzie przestali się logować, przestali płacić. Teraz niby coś się dzieje, ale jak się wpisze w wyszukiwarkę "uczestnik, który logował się w ciągu ostatnich 3 tygodni" to wyskakuje: brak wyników wyszukiwania. Bez sensu.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Wto Sie 06, 2013 7:25 pm

W ankiecie zaznaczyłam wiek w jakim mógłby być mój partner - otrzymuję propozycje starszych o 10 lat - nie bardzo mi to odpowiada, bo nie chcę być znowu opiekunką. Zaznaczyłam odległość 0k. 50 km - moi kandydaci są z drugiego krańca Polski - to nieuczciwe.
Awatar użytkownika
BeKa721

BeKa721 Wto Sie 27, 2013 11:30 pm

UWAGA OSTRZEGAM, eD to niezłe naciąganie - już raz odmawiałem przedłużania Konta Premium a teraz znów chcieli mi pobrać kase, a gdy sie okazało, że nie mają z czego pobrać to otrzymałem jakies ostrzezenie i monit mailowy za który mam zapłacić 8 zł. Gdy nie odczytałem maila, bo akurat rzadko go używam, to po tygodniu znów sobie naliczyli za monit mailowy, czyli już dodatkowe 16 zł. Ciekawe czy za tydzień doliczą sobie kolejne 8 zł. Za MONIT MAILOWY - to ciekawe skad sie biorą koszty w wysokości 8 zł na tydzień. A to tylko dlatego że nie chciałem dalej mieć konta Premium. Oszustwo i zwykłe okradanie ludzi z kasy, a co do portalu to też przekręt - nie dość że propozycje słabe to jeszcze połowa chyba wymyślona lub wiecznie offline. Czują że tracą klientele więc robią co jeszcze mogą, żeby sie nahapać! ODRADZAM!
Awatar użytkownika
Zdegustowana

Zdegustowana Pon Wrz 02, 2013 9:40 pm

Ja mam chyba podobny problem z edarling. Własnie napisałam wypowiedzenie, ale umowa pierwsza była od 09.08.2012 więc się z automatu przedłużyło moje członkostwo. Kurcze zapomniałam o tym zapisie w umowie, bo myślałam, że jak sie zakończy okres roku zakończy się członkostwo i poinformują mnie o tym, by przedłużyć a tu niespodzianka. Ciekawe co zrobią. Usunęła tez dziś konto na edarling. Jak uważacie co powinnam zrobić?
Awatar użytkownika
ola

ola Śro Paź 02, 2013 9:32 pm

Uwaga na e-Darling !!!!!!!!!!! Wyłudzają pieniądze !!!!!!!!!!!!!! Poczytajcie w sieci.
Awatar użytkownika
kris

kris Pią Paź 04, 2013 9:07 pm

Nacinają ludzi uważajcie !
Awatar użytkownika
kasia

kasia Sob Lis 02, 2013 9:11 pm

Mój syn zrezygnował z serwisu , mimo to zabierają mu z konta pieniądze ,płacił wirtualną kartą.
Awatar użytkownika
Siekier

Siekier Pon Lis 25, 2013 3:26 pm

eDarling to naciągacze chodzi tylko o kasę, wykupiłem członkostwo na 3 miesiacę potem juz nie korzystałem nie byłem zadowolony. Po 3 miesiącach automatycznie przedłużają członkostwo, bez żadnych powiadomień, dopiero jak KRUK zapukał do drzwi zorientowałem sie o co chodzi.
Awatar użytkownika
KSS

KSS Śro Lis 27, 2013 10:42 pm

Nauczcie się ludzie czytać regulamin na ED a nie jęczycie ze wam kasę zabierają. Wystarczy wysłać maila od razu po zarejestrowaniu i opłaceniu konta Premium ze prosisz o rozwiązanie umowy bez przedłużania po okresie za który zapłaciłeś i nie ma żadnego problemu.
Awatar użytkownika
MoxX

Magia regulaminów

MoxX Pią Gru 27, 2013 1:40 pm

Ktoś ładnie podsumował istotę regulaminów przytaczając przykład (zmyślony na szczęście) osiedlowego dyskontu w którym za samo tylko wejście płaci się 300zł, a oferowany asortyment jest w cenach kosmicznych. I nikt nie powinien mieć o to pretensji bo regulamin sklepu mówiący o opłacie za wejście jest wywieszony wśród reklam przed wejściem i wydrukowany w gazetce promocyjnej którą klientom wciskają. I w takim przypadku jeśli ktoś nie doczytał to może mieć żal wyłącznie do siebie.
Awatar użytkownika
karol

karol Śro Sie 27, 2014 7:10 pm

Ktoś kto wykupił abonament na rok, po przeoczeniu tego faktu jest jeb..any na kilkaset złotych za kolejny rok, a przecież powinien mieć prawo rezygnacji i zwrotu za te miesiące, które nie użytkuje. To godzi w sprawiedliwość społeczną. I równe traktowanie klientów. No bo jak to jest, gdyby klient wykupił abonament na miesiąc, po miesiącu zorientowałby się, że zajeb..ali mu pieniądze za kolejny miesiąc (kilkadziesiąt złotych) to przynajmniej może złożyć wypowiedzenie i za kolejny miesiąc mu już złodzieje z eDarling nie zaje..bią kasy, bo zdąży w 14 dni wg złodziejskiego regulaminu to zgłosić. Natomiast w przypadku, gdy klient wykupił usługę na pół roku czy rok, to po zorientowaniu się o zaje...baniu mu kasy za kolejne pół roku czy rok czyli kilkaset złotych!!! nie może złożyć wypowiedzenia na równi z tym co wykupił usługę na miesiąc!!!! Tylko mimo złożenia wypowiedzenia i tak dopiero skutecznie będzie wypowiedziane po upływie pół roku czy roku. Przecież to skur... wy....syństwo
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości