WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fakt

Serwisy „SE”, „GW” i „Faktu” ze spadkami - w górę PrzegladSportowy.pl i PB.pl

Fakt Sob Paź 19, 2019 9:45 am

KaKa nie przejmuj się! Spadki Faktu to spisek i zmowa sił. Wiesz... tych samych, co doprowadziły do odejścia chłopaków do PAP. Robisz świetną robotę. Trzeba więcej pakować wywiadów z Królową Boną o włoszczyźnie, a wyjdziesz na prosta. Co prawda do nikąd, ale prosta to prosta
Awatar użytkownika
Poldek

Re: Serwisy „SE”, „GW” i „Faktu” ze spadkami - w górę PrzegladSportowy.pl i PB.pl

Poldek Sob Paź 19, 2019 11:52 am

Gdzie portal gazety polskiej? Wszak to ogolnokrajowy dziennik. Co prawda kupują go tylko spółki skarbu państwa, ale jednak w całej Polsce.
Awatar użytkownika
Tru

Re: Serwisy „SE”, „GW” i „Faktu” ze spadkami - w górę PrzegladSportowy.pl i PB.pl

Tru Sob Paź 19, 2019 7:56 pm

Za wybór tak fatalnej naczelnej powinni wylecieć decydenci z mareczkiem na czele
Awatar użytkownika
Warty

Warty Sob Paź 19, 2019 9:01 pm

A Superaczek, systematycznie, krok za krokiem zwiększa przewagę nad Fakcikiem. Robią co raz więcej wideo, mają ciekawe formaty i dużo treści lokalnych. Jest plan i jest realizacja, gratki dla ekipy z Jubilerskiej. Trzeci miesiąc z rzędu na pozycji lidera. Brawo Grzywa i ekipa!
Awatar użytkownika
A

A Nie Paź 20, 2019 10:29 am

Cieszę się, że moja strategia dotycząca treści lokalnych i wideo, którą opracowałam w minionej dekadzie, nadal jest realizowana właściwie bez zmian i przynosi tak dobre efekty.
Awatar użytkownika
S

S Nie Paź 20, 2019 10:58 pm

"A" napisał(a): Cieszę się, że moja strategia dotycząca treści lokalnych i wideo, którą opracowałam w minionej dekadzie, nadal jest realizowana właściwie bez zmian i przynosi tak dobre efekty.
Hahahahahahahahaha. Nie mogę! Hahahahahahaha
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nreisingfost oraz 0 gości