WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Loki

Showmax za darmo dla abonentów Play. "Pirat to po prostu źle obsłużony klient"

Loki Śro Maj 17, 2017 6:22 am

Zobaczymy co powiesz, jak na CDA będą wszystkie odcinki Ucha Prezesa.
Awatar użytkownika
nie bój nic

Re: Showmax za darmo dla abonentów Play. "Pirat to po prostu źle obsłużony klient"

nie bój nic Śro Maj 17, 2017 9:41 am

Prezes zabrał się za mafię paliwową, vatową, nieruchomościową, przyjdzie czas też na chłopaczków z mafii odcinkowej.
Awatar użytkownika
Polak

Re: Showmax za darmo dla abonentów Play. "Pirat to po prostu źle obsłużony klient"

Polak Śro Maj 17, 2017 8:09 pm

Tylko w Polsce można zrobić zwykły, niczym się nie wyróżniający i wcale nie zabawny serialik, który ma być motorem napędowym nie wiadomo ilu rzeczy, na ile ma rzutować, który jest wszędzie opisywany, a tylko dlatego, że zainteresowane główną postacią kręgi traktują ją jako wroga nr 1. Jeśli tak dla liberalnych i postępowych wygląda walka z PiSem, to faktycznie, oni się śmieją na serialiku, ale ostatni to się śmieje Prezes, i to ten prawdziwy.
Awatar użytkownika
Tomek z Torunia

Tomek z Torunia Śro Maj 17, 2017 8:40 pm

Dla abonentów internetu w "Play" ale z telefonem na kartę również "Show max" będzie bezpłatny przez rok?
Awatar użytkownika
Koni

Koni Śro Maj 17, 2017 8:49 pm

Nawet za darmo nie chcę tego waszego showmaxa
Awatar użytkownika
morol

morol Śro Maj 17, 2017 11:37 pm

i tak przeszedłem do a2Mobile, bo showmax mi zbędny, a tam za 20 zł mam wszystko i fejsunia za darmo.
Awatar użytkownika
proko

proko Sob Maj 20, 2017 11:44 am

U nich akurat fajne jest to ze po miesiącu człowiek jest wolny. Teraz wszystko sie tak szybko zmienia, operatorzy co chwilę się przebijają że bez sensu siedziec w jedny miejscu 2 lata.
Awatar użytkownika
mira

mira Pon Lip 03, 2017 5:50 pm

próbowałam obejrzeć pierwszy film w programie PLAY stanął po jakimś czasie,inne też
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości