[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sieci kablowe: nadawcy wykorzystują swoją pozycję i psują rynek. Powstał kodeks branżowy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ziutek

Sieci kablowe: nadawcy wykorzystują swoją pozycję i psują rynek. Powstał kodeks branżowy

ziutek Pią Wrz 15, 2017 6:42 am

Jakieś jaja. Ja mam w pamięci nadużycia mojego operatora kablowego (ogólnopolski operator) wobec klientów, przydałby się przede wszystkim kodeks dobrych praktyk regulujący postępowanie operatorów kablowych wobec klientów.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Sieci kablowe: nadawcy wykorzystują swoją pozycję i psują rynek. Powstał kodeks branżowy

Marcin Pią Wrz 15, 2017 12:10 pm

To tak jak Polsat wykorzystuje swój monopol wobec TV Puls.
Awatar użytkownika
pks_rulez

Re: Sieci kablowe: nadawcy wykorzystują swoją pozycję i psują rynek. Powstał kodeks branżowy

pks_rulez Pią Wrz 15, 2017 5:35 pm

"Operator może teraz zdecydować o wycofaniu programu z oferty lub przesunąć go na dalsze pozycje EPG, co - jak podkreślają związkowcy z Mediakom - może niekorzystnie wpłynąć na oglądalność programu"

S*anie w banie, nr kanałów nie mają większego znaczenia. Jakoś nr 1 i 2 u mnie w domu oglądane są najrzadziej. Jak można się domyślić nie są pod nimi TV Puls ani TVR 😉 tylko TVP1 i TVP2.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pią Wrz 15, 2017 11:39 pm

Ekipa "dobrej zmiany" powinna zmusić kablówki aby przywróciły w sieciach sygnał UKF-FM.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości