WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TS

Silesion.pl osiągnął rentowność. Kamil Durczok: szykujemy więcej wideo i serwis o tematyce ogólnopolskiej

TS Czw Lis 02, 2017 8:27 am

Zapewne. Na razie z Porcelanowej do Kostuchny 😂😂. W ramach optymalizacji kosztów z prestiżowej lokalizacji na przedmieścia Katowic. Co do reszty opowieści to Poczekam na sprawozdanie finansowe w KRS. A w artykule brakuje chyba wzmianki „artykuł sponsorowany”?
Awatar użytkownika
Janusz

Re: Silesion.pl osiągnął rentowność. Kamil Durczok: szykujemy więcej wideo i serwis o tematyce ogólnopolskiej

Janusz Czw Lis 02, 2017 8:29 am

Czyli będzie mobinggedon.pl Na takim serwisie można dać jakiś poradnik korpo mobbera etc.
Awatar użytkownika
Karor

Re: Silesion.pl osiągnął rentowność. Kamil Durczok: szykujemy więcej wideo i serwis o tematyce ogólnopolskiej

Karor Czw Lis 02, 2017 9:02 am

Proponowałbym zmienić wykonawcę portalu, bo to co jest odstaje od trendów, jest mało przejrzyste i nieczytelne, dlatego wam odwiedziny i czas spędzony spadają, bo to jest jedna wielka qpa. Byłem tam raz na początku, ale ten chaos i po prostu brzydota są odpychające. Weźcie do tego ludzi z doświadczeniem, a nie człowieka od pośrednictwa pracy. Po drugie, która z agencji reklamowych na śląsku będzie chciała kupować reklamy od swojej konkurencji, czyli jc academy?
Awatar użytkownika
Jerzy Trzepak

Jerzy Trzepak Czw Lis 02, 2017 9:13 am

Jasne, a Swiety Mikolaj pochodzi z Konga. Taka liczba odslon nie da sie wygenerowac przychodu, ktory pokrylby koszty techniczne i redakcyjne. Chyba ze znaleziono jeleni, ktorzy placa premie dziesieciokroc CPM za fakt reklamowania sie u Durczoka.
Awatar użytkownika
Życzliwy

Życzliwy Czw Lis 02, 2017 9:33 am

Kamilku wywaliłeś ludzi z pracy to i rentowność masz, musisz zacząć płacić za rachunki, kosztem innych daleko nie zajedziesz... Jak mawiał klasyk... Dupy gubią
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Lis 02, 2017 9:46 am

Sukces pełną gębą! Średni czas przebywania internautów na silesionie to 15 sekund!!!! Powtórzę: p i ę t n a ś c i e s e k u n d. Gratulacje😂😂😂😂
Awatar użytkownika
Gemius

Gemius Czw Lis 02, 2017 10:16 am

Może niech ktoś w końcu uświadomi Kamilkowi, że Gemius jest wiarygodnym źródłem, bo stosuje równą miarę dla wszystkich. A każdy na rynku wie, że Analyticsem można się pobawić i wywoływać odsłony szeregiem dodatkowych zdarzeń.
Więc Panie Durczok przestań Pan sadzić farmazony.
Awatar użytkownika
Dzeny from de blak

Dzeny from de blak Czw Lis 02, 2017 10:42 am

On się zna na wszystkim, tak i jak na broni, którą własnie strzelił sobie w kolano, umieszczając te statystyki w sieci. On ich nawet nie rozumie, nie wie co i jak. Pewnie 'przyjaciółka' mu powiedziała, że jest super, i wstawili. Na zdrowie Panie Kamil.
Awatar użytkownika
Dzeny from de blak

Dzeny from de blak Czw Lis 02, 2017 10:47 am

On się zna na wszystkim, tak i jak na broni, którą własnie strzelił sobie w kolano, umieszczając te statystyki w sieci. On ich nawet nie rozumie, nie wie co i jak. Pewnie 'przyjaciółka' mu powiedziała, że jest super, i wstawili. On jej ufa, jak jezusowi. Na zdrowie Panie Kamil.
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Czw Lis 02, 2017 11:24 am

No jeśli on dane opiera o Google Analytics to ja gratuluję jego klientom :)
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Lis 02, 2017 12:04 pm

Rentowność, pełen sukces, świetny odbiór na rynku...a pracownicy dostają wynagrodzenie w ratach...
Awatar użytkownika
dyro

dyro Czw Lis 02, 2017 12:11 pm

Durczok ma niewielką wiarygodność. Nie wróżę powodzenia większego niż lokalnie.
Awatar użytkownika
Analiza Silesion.pl

Analiza Silesion.pl Czw Lis 02, 2017 12:22 pm

Gdyby ktoś chciał przeczytać i zobaczyć rekomendację. Kierunek rozwoju, który deklaruje Pan Durczok to ŚLEPA ULICZKA, nie będzie się porównywał do lokalnych portali, lecz do TVN24 czy Faktu – kto rozbuja redakcji ręce do takiej walki? - linkedin com/pulse/silesionpl-smutny-przykład-na-przesadną-optymalizację-agencja-krzak/
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Lis 02, 2017 12:46 pm

Z Faktów TVN do serwisu nagrywającego video smartfonami. Od bohatera do zera. W Stanach po zarzucie o molestowanie już byś człowieku nigdy nie miał kontaktu z dziennikarstwem.
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Czw Lis 02, 2017 1:27 pm

Mam wrażenie, że Silesion, podobnie jak wcześniej naTemat, usiłuje iść na skróty.
Tyle, że moim zdaniem, takiej drogi nie ma.

Silne medium trzeba budować systematycznie i planowo, a do zbudowania reputacji potrzebny jest CZAS.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości