[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Silver TV Michała Winnickiego zamiast ATM Rozrywki w naziemnej telewizji cyfrowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gal

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

Gal Pią Lut 26, 2021 1:38 am

"Pytanie" napisał(a): Czy krajowa rada coś piła czy paliła ?

Z kotem prezesa coś ustaliła
;)
Awatar użytkownika
Gal

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

Gal Pią Lut 26, 2021 1:42 am

"Lębork Kaszuby " napisał(a): Świetna wiadomość.Inny nadawca niech się zaprezentuje.Starczy już TVP i Polsat w NTC.Zobaczymy jak będzie,trzymam za nich kciuki

Do dobrego programu potrzebna jest duża kasa, więc będzie to kolejny "bieda kanał".
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pią Lut 26, 2021 1:45 am

"Asw" napisał(a): Kij mnie to obchodzi moi rodzice 75 lat ogladaja SEX Educetion na Netflixie

75 lat temu nie było Netflixa.
Awatar użytkownika
Kiszczak

Kiszczak Pią Lut 26, 2021 2:02 am

Znalazłem ramówkę. Moim rodzicom się podoba.
6:00 Telezakupy
12:00 Kabaretowy szał
16:00 Śląskie Szlagiery
18:00 Disco Power
23:00 Film
1:00 Telezakupy
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Lut 26, 2021 3:40 am

Beznadzieja:(
Awatar użytkownika
Guessst

Guessst Pią Lut 26, 2021 4:24 am

Przecież Winnicki to pisior do drązenia rynku mediow. Myslicie ze skad ma kase na te wszystkiie go wno-lanaly i odkupywanie lokalnych muxów...
Awatar użytkownika
elka

elka Pią Lut 26, 2021 4:28 am

"hd" napisał(a): Pewny niewypał, który skończy się telezakupami. Otóż wbrew przekonaniom różnych "geniuszy" seniorzy wcale nie chcą oglądać kanałów dla seniorów, tak jak chorzy nie chcą oglądać kanałów dla chorych, a biedni nie oglądaliby kanałów dla biedaków, gdyby takie były. Dojście do tych wniosków nie wymaga jakichś specjalnych przemyśleń.

Jasne. Dlatego kibice omijają kanały sportowe.
Awatar użytkownika
Elen

Elen Pią Lut 26, 2021 5:44 am

Z życia w kraju Mrożka:
Facet ma najgorsze kanały w kraju. Okupują ostatnie miejsca w top 150. Nie wymyślił ani jednego formatu, dokumentu, serialu, czegokolwiek. W nagrodę Krajowa Rada przyznaje mu miejsce na mux 1. CZEGO NIE ROZUMIESZ?
Awatar użytkownika
hd

hd Pią Lut 26, 2021 9:58 am

"elka" napisał(a):
"hd" napisał(a): Pewny niewypał, który skończy się telezakupami. Otóż wbrew przekonaniom różnych "geniuszy" seniorzy wcale nie chcą oglądać kanałów dla seniorów, tak jak chorzy nie chcą oglądać kanałów dla chorych, a biedni nie oglądaliby kanałów dla biedaków, gdyby takie były. Dojście do tych wniosków nie wymaga jakichś specjalnych przemyśleń.

Sport i jego oglądanie to hobby i oderwanie od często smutnej rzeczywistości. Bycie seniorem to smutna rzeczywistość, o której nikt nie chce jeszcze sobie przypominać, oglądając telewizję. Zrozumiała osoba? No.
Awatar użytkownika
Maxi04

Maxi04 Pią Lut 26, 2021 10:25 am

Ale w czym problem, zrobi to za swoje pieniądze - jego cyrk i jego małpy
Awatar użytkownika
Zapol

Zapol Pią Lut 26, 2021 10:40 am

Caytam wasze komentarze i bieże mnie smutek. Brak jeszcze ramówki a pań stwo już piszecie że to będzie niewypał. Osobiście myślę że : nowy gracz na ryku, będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Przecież jak to będzie kicz to za 10 lat zniknie jak ATM Rozrywka. Oby tylko nie przesadzili z reklamami !!!!
Awatar użytkownika
Balbina

Balbina Pią Lut 26, 2021 11:00 am

Zaczynam coraz bardziej podejrzewać że ten cały Winnicki to po cichu wypromowany pisowski konferansjer. Pojawia się znikąd i naraz zakłada po kilka kanałów TV z promilem oglądalności, widzieliście żeby mniejsi nadawcy kiedykolwiek tak robili? A teraz się dowiaduje, że za obsługę reklam odpowiada u niego TVP. Do tej pory takie cuda przeczące prawom ekonomii zdarzały się tylko u Karnowskich i spółki, gdzie np. wzrastał dochód z reklam przy jednoczesnym spadku sprzedaży pisma.

Będę się śmiał jeżeli w przyszłości wyjdzie na jaw jakaś afera z tym związana.
Awatar użytkownika
Rick Sanchez

Rick Sanchez Pią Lut 26, 2021 11:01 am

Już był taki jeden towarzysz Winnicki. Wysłali go zdaje się do Hondurasu.
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Pią Lut 26, 2021 11:02 am

"hd" napisał(a):
"elka" napisał(a):

Sport i jego oglądanie to hobby i oderwanie od często smutnej rzeczywistości. Bycie seniorem to smutna rzeczywistość, o której nikt nie chce jeszcze sobie przypominać, oglądając telewizję. Zrozumiała osoba? No.

hahahaha to dlatego tworzone są domy seniora itd ? Seniorzy tak jak i ludzie w średnim wieku, lubią swoje towarzystwo i wracają do dawnych lat i seriali -to przypomina im o czasach kiedy byli sprawni, młodzi i tętnili życiem ! Zobaczysz jak sam szybko staniesz się seniorem i będziesz czekał na swoje ulubione programy na SILVER TV :P
Awatar użytkownika
Youik

Youik Pią Lut 26, 2021 11:03 am

Ten kanał jest na youtubie pod tą samą nazwą
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości