WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

„Singielka” nie jest hitem TVN. Serial śledzi tylko 820 tys. widzów

ja Śro Mar 16, 2016 10:23 am

To już W-11 miało większą oglądalność i też przy mjm, ndinz. Było go likwidować? Żadni ugotowani ani Singielka nie powtórzą tego. A dobry to serial.
Awatar użytkownika
lis kitsune

Re: „Singielka” nie jest hitem TVN. Serial śledzi tylko 820 tys. widzów

lis kitsune Śro Mar 16, 2016 11:57 am

"Singielka" daje radę, to całkiem zgrabnie napisany serial, zwłaszcza teraz, gdy wątki się rozwinęły. Trudno jest mu jednak rywalizować w prime time i z "M jak ...", którego oglądanie to raczej rytuał, jak jakaś wizyta u przyjaciół, tam nie ma już co oglądać, to są flaki z olejem... ale nałóg ludzi trzyma
Awatar użytkownika
Popiol2015

Popiol2015 Śro Mar 16, 2016 12:17 pm

Zajęła dawne miejsce "Wesołowskiej i mediatorów", później to miejsce miały programy, które wróciły o 21:30 np. "Kuchenne rewolucje", czy "Żony Hollywood".
Na miejsce "Singielki" wróciła "Ukryta prawda" (od 25.minuty z reklamami licząc).
Dalej zamienione są "Rozmowy w toku" i "Szkoła". Tylko "Szpital" od czasów "Wawy non stop" się nie rusza.
Awatar użytkownika
mary

mary Śro Mar 16, 2016 12:57 pm

"lis kitsune" napisał(a): "Singielka" daje radę, to całkiem zgrabnie napisany serial, zwłaszcza teraz, gdy wątki się rozwinęły. Trudno jest mu jednak rywalizować w prime time i z "M jak ...", którego oglądanie to raczej rytuał, jak jakaś wizyta u przyjaciół, tam nie ma już co oglądać, to są flaki z olejem... ale nałóg ludzi trzyma

Nie ma czegoś takiego jak nałóg telewizyjny w czasach kiedy każdy ma kilkanaście kanałów telewizyjnych. Po prostu ludzie wybierają to co im się podoba, a że nie pokrywa się to do końca z tym co podoba się mnie lub Tobie to trudno. Na tym polega demokracja. A widocznie Singielka ludziom się zdecydowanie nie podoba… Ma najgorsze wyniki wśród wszystkich premier seriali tv...
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Mar 16, 2016 1:41 pm

Tego badziewnego gniotu nie idzie oglądać i dobrze że to nudne Coś nie jest hitem ,niech skończą to badziewie nadawać a wstawią coś nowego to i oglądalność wróci a tak to kicha hi hi hi
Awatar użytkownika
Xyx

Xyx Śro Mar 16, 2016 2:54 pm

Bo godzina zła
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Mar 16, 2016 3:30 pm

"ja" napisał(a): To już W-11 miało większą oglądalność i też przy mjm, ndinz. Było go likwidować? Żadni ugotowani ani Singielka nie powtórzą tego. A dobry to serial.

Dobry serial, którego nikt nie ogląda to nie jest dobry serial. Jakby był dobry to nie miałby katastrofalnych wyników w każdej grupie. Komuś może się podobać ale to nie to samo.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Śro Mar 16, 2016 6:10 pm

Serial jest świetny i mam nadzieję, że nie zniknie z anteny, jednak godzina emisji jest fatalna!! To jest wynik tak słabej oglądalności, niestety.
Sama oglądam go zazwyczaj w serwisie player.pl
Awatar użytkownika
Kamcio

Kamcio Śro Mar 16, 2016 6:27 pm

Bo jest zła godzina przecież wtedy konkuruje z m jak miłość,na dobre i na złe ,przyjaciółki.Zmieńcie emisje i o 20.55 dajcie wesołowską i mediatorzy
Awatar użytkownika
Mariam T.

Mariam T. Śro Mar 16, 2016 7:22 pm

Pocieszam Singielkę bo już Prezes Jacek Kurski robi wszystko by rzucać oskarżenia i wyeliminować konkurencje, zwłaszcza kultowe seriale- Ojciec Mateusz, M jak Miłość, Na dobre i na złe . Jeszcze chwila a będzie Singielka miała wolne pasmo bez konkurenci. Kto by pomyślał że PiS będzie działał na korzyść TVN. Dziękuje bardzo PiS za taką troskę o TVN.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Mar 16, 2016 7:58 pm

Żona trochę oglądała ale po miesiącu ją znudziło... a tak p. Miszczak piał z zachwytu nad swoją ramówką. Niestety z całej wiosennej ramówki oglądalność mają Master Chef Junior, Gejslerowa i jeszcze jakiś jeden serial ale tytułu nie pamiętam.
Awatar użytkownika
magda

magda Śro Mar 16, 2016 10:01 pm

"ja" napisał(a): To już W-11 miało większą oglądalność i też przy mjm, ndinz. Było go likwidować? Żadni ugotowani ani Singielka nie powtórzą tego. A dobry to serial.

Potwierdzam, tez lubiłam ogladac ten serial ... teraz ogladam m jak miłosc w porze singielki.
Awatar użytkownika
Inteligent

Inteligent Śro Mar 16, 2016 11:34 pm

A mój ukochany serial " Mąż czy nie mąż " z cudowną obsadą zniknął a miał wyższą oglądalność niż ten gniot pytam CZEMU ?! Czyj szmal za tym stoi i o co chodzi ?!
Awatar użytkownika
jojo

jojo Śro Mar 16, 2016 11:40 pm

Jaki plan ma TVn na dalsze istnienie ?! Bo jedzie w dół ostro ! Gdzie te czasy kiedy czekało się na ukochany serial ..........tak na prawdę czekało się !!!!!! z zegarkiem w garści ! To KRYMINALNI nie zapomnę bo zapomnieć się nie da !!!!!!!!!!!!!! Teraz to sorry ale byle co!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
MK

MK Śro Mar 16, 2016 11:49 pm

Popieram KRYMINALNI to najlepszy serial w historii TVN, dlaczego oni go zdjęli.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości