WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Haim Kalikstein

Skaldowie, Makowicz, Młynarski & Masecki i Tęskno wśród laureatów Mateuszów Trójki

Haim Kalikstein Czw Paź 24, 2019 6:04 am

Jak słyszę piosenki i tą egzaltację w głosie młodego Młynarskiego to mam ochotę rzucić odbiornikiem o scianę ! Koleś powinien dywany trzepać na Myśliwieckiej. Razem z Metzem. O Szydłowskiej nie wspominając. Co ta antenowa nudziara robi jeszcze w polskim eterze ?!
Awatar użytkownika
X

Re: Skaldowie, Makowicz, Młynarski & Masecki i Tęskno wśród laureatów Mateuszów Trójki

X Czw Paź 24, 2019 7:58 am

"Haim Kalikstein" napisał(a): Jak słyszę piosenki i tą egzaltację w głosie młodego Młynarskiego to mam ochotę rzucić odbiornikiem o scianę ! Koleś powinien dywany trzepać na Myśliwieckiej. Razem z Metzem. O Szydłowskiej nie wspominając. Co ta antenowa nudziara robi jeszcze w polskim eterze ?!

Nie da się słuchać!
Awatar użytkownika
tyle o ile

Re: Skaldowie, Makowicz, Młynarski & Masecki i Tęskno wśród laureatów Mateuszów Trójki

tyle o ile Czw Paź 24, 2019 3:35 pm

Mateusze-katusze. Skaldowie, którzy już dawno powinni się schować w słoikach z formaliną. Waglewscy - sami swoi, znajomkowie prowadzący w trujce audycje. Jan Młynarski i jego retro zawodzenie wzbudzające chęć mordu.
Awatar użytkownika
UTRACJUSZ

UTRACJUSZ Pią Paź 25, 2019 12:00 pm

"Kurczę", "dobra". Takie słowa u prowadzącej podczas emisji. Kiedyś nie do pomyślenia w Polskim Radiu. Dziś pani Szydlowska równa w dół po linii tandetnej zmiany.
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Nie Paź 27, 2019 10:32 am

Przecież wszyscy kochamy Trójeczkę, nawet rządzoną przez PiSiorów. Uwielbiam ten syndrom sztokholmski artystów, którzy walczą z dyktaturą Kaczyńskiego, a walczą o rozmowę i o prezentowanie ich utworów w Trójeczce. Dziwne. Pewnie nie dożyje tych czasów, gdy forteca z marmuru zw. Trójką kiedyś runie. Klub wzajemnej adoracji i to mi się nie podoba. Chciałabym więcej powietrza w tej podobno opiniotwórczej stacji, która mówi, jaka muzyka jest dobra, a jaka nie jest.

"UTRACJUSZ" napisał(a): "Kurczę", "dobra". Takie słowa u prowadzącej podczas emisji. Kiedyś nie do pomyślenia w Polskim Radiu. Dziś pani Szydlowska równa w dół po linii tandetnej zmiany.
Awatar użytkownika
UTRACJUSZ

UTRACJUSZ Pon Paź 28, 2019 1:26 am

"Kultura" napisał(a): Przecież wszyscy kochamy Trójeczkę, nawet rządzoną przez PiSiorów. Uwielbiam ten syndrom sztokholmski artystów, którzy walczą z dyktaturą Kaczyńskiego, a walczą o rozmowę i o prezentowanie ich utworów w Trójeczce. Dziwne. Pewnie nie dożyje tych czasów, gdy forteca z marmuru zw. Trójką kiedyś runie. Klub wzajemnej adoracji i to mi się nie podoba. Chciałabym więcej powietrza w tej podobno opiniotwórczej stacji, która mówi, jaka muzyka jest dobra, a jaka nie jest.

"UTRACJUSZ" napisał(a): "Kurczę", "dobra". Takie słowa u prowadzącej podczas emisji. Kiedyś nie do pomyślenia w Polskim Radiu. Dziś pani Szydlowska równa w dół po linii tandetnej zmiany.
Ja nie lubię Trójki "rządzonej przez PiSiorów". Proszę mówić za siebie. Wg mnie Trójka pod rządami tej nowej "elyty" schamiała, a poziom informacji, rozrywki jest najniższy od początku istnienia tej stacji. Dobrze, że artyści głośno opowiadający się przeciw obecnej władzy chcą istnieć w publicznym radiu, które jest finansowane również z ich podatków. Dzięki takiej determinacji w Trójce znajdują jeszcze coś dla siebie ludzie kulturalni i inteligentni, którzy jak pokazują badania, generalnie nie głosują na PiS. Zwracają natomiast uwagę na to co można poprawić i tego dotyczył mój wpis. Muzykę w Trójce lubię, Wojciecha Manna uwielbiam. Proszę przeczytać jeszcze raz to co napisałam, a jeśli jest problem, to przewietrzyć... mieszkanie.
Awatar użytkownika
Nie ma fal

Nie ma fal Pon Paź 28, 2019 3:20 pm

Niemożliwe. A gdzie Podsiadło i Organek? Jak nie promo, to audycja albo chociaż n-ty wywiad przeprowadzony przez Metza albo Stelmacha. Przecież Trójka i fajnosłuchacze nie mogą się obyć bez tych artystów.
Awatar użytkownika
pad

pad Nie Lis 03, 2019 2:13 am

synuś nadal przekonany że talent się dziedziczy, a Metz ? Metz sprowadza Trójkę do poziomu do którego sprowadził kiedyś RMF...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości