[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Skargi do KRRiT na materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin. Dziennikarka TVN pozwie TVP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Skargi do KRRiT na materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin. Dziennikarka TVN pozwie TVP

YKK Wto Lut 18, 2020 5:18 am

Nie wiem o co chodzi, bo przecież według szefostwa TVP ekipa Dziennika Telewizyjnego wzbiła się na wyżyny sarkazmu. Żenek w każdym domu i basta!
Awatar użytkownika
Paul

Re: Skargi do KRRiT na materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin. Dziennikarka TVN pozwie TVP

Paul Wto Lut 18, 2020 7:12 am

Rusin to nie moja bajka, ale to co wyrabia tv państwowa za nasze pieniądze to przekracza już wszelkie granice. Za to teraz mamy prawdziwa elita zaczynając od Lichockiej.
Awatar użytkownika
IOP

Re: Skargi do KRRiT na materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin. Dziennikarka TVN pozwie TVP

IOP Wto Lut 18, 2020 7:47 am

Nowa Elita Lichocka z palcem i pracujący dla Idei Karczewski niby za darmo a zarobił doktorek na urlopie 400 Tysięcy :)
Awatar użytkownika
Bob

Bob Wto Lut 18, 2020 8:53 am

Brawo Wiadomości! TVN tyle lat szczuje, gwiazdki robią ciemnogród z ludzi którzy myślą inaczej. Ale jak sami dostali tą samą bronią to się popłakali. Żenada
Awatar użytkownika
Romero

Romero Wto Lut 18, 2020 9:53 am

Ho ho, sporo tu pisuarowskich trolli, coś wcześnie dziś wstali, chyba sporo pracy 😊 Pan Zelt to albo głupi albo naiwny, nie wiem co gorsze w jego wieku. Burza w szklane wody, ale fakt że prymitywna propaganda tv rządowej sięga zenitu !
Awatar użytkownika
kookie

kookie Wto Lut 18, 2020 10:33 am

"Romero" napisał(a): Ho ho, sporo tu pisuarowskich trolli, coś wcześnie dziś wstali, chyba sporo pracy 😊 Pan Zelt to albo głupi albo naiwny, nie wiem co gorsze w jego wieku. Burza w szklane wody, ale fakt że prymitywna propaganda tv rządowej sięga zenitu !

Taka, tak - widać wynajetych trolli - chyba Kura sie przestraszył, że przesadził...
Awatar użytkownika
Sisi

Sisi Wto Lut 18, 2020 10:34 am

Jak nie Lichocka, to Kurski. Ciężko będzie Panie Duda.
Awatar użytkownika
kaczkadziwaczka

kaczkadziwaczka Wto Lut 18, 2020 10:36 am

Tak się składa, że znam Kingę Rusin, pracowałam z nią i uważam ją za osobę niemiłą. Ale to nie ma żadnego znaczenia: należy jej się ogromny szacunek za działalność proekologiczną, niewielu celebrytów robi ze swoją popularnością coś sensownego. A materiał... Czasem oglądam wiadomości, bo chcę wiedzieć, co się święci. Prawie się popłakałam ze wstydu. Co za koszmar! Nie mogłam uwierzyć, że ktoś wyprodukował tego paszkwila, opatrzył go własną twarzą i nazwiskiem. Wstyd mi, że moje pieniądze na to idą. A TVN to stacja prywatna i może sobie robić co chce, prezentować przy każdej okazji i bez okazji panią Mosbacher, w końcu Amerykanie za to płacą. Nie ma obowiązku oglądania.
Awatar użytkownika
Tim

Tim Wto Lut 18, 2020 10:49 am

"Bob" napisał(a): Brawo Wiadomości! TVN tyle lat szczuje, gwiazdki robią ciemnogród z ludzi którzy myślą inaczej. Ale jak sami dostali tą samą bronią to się popłakali. Żenada
Awatar użytkownika
tim

tim Wto Lut 18, 2020 10:53 am

Prymitywna robota obecnego tvp przejdzie do historii ;) Prymitywni funkcjonariusze w służbie propagandy narodowego-socjalizmu udający dziennikarzy nie mogli wysmażyć przecież czegoś na poziomie. Robią co mogą i tylko tak jak potrafią ;)
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Lut 18, 2020 11:04 am

I tak TVP udało się przebić infantylny wpis Pani Rusin.
Awatar użytkownika
marcin

marcin Wto Lut 18, 2020 11:05 am

według mnie ciągła dyskusja nie służy Kindze Rusin i innym bohaterom materiału ( Chajzer, DDTVN). Nie będzie temu służył też proces i zapewne wzywani przez TVP prawdopodobnie świadkowie ( Jay Z ? Beyonce? ). Proces i kolejne materiały nt. sprawy zamienią się w kabaret, na którym zyska TVP "walcząca z elitami". Bohaterowie materiału będą ośmieszani w kolejnych materiałach. Materiał należy oceniać krytycznie, także krytycznie należy oceniać grzechy Kingi Rusin, Filipa Chajzera i DDTVN oraz Anny Kalczyńskiej wspomniane w materiale.
Awatar użytkownika
Grzesiek

Grzesiek Wto Lut 18, 2020 12:01 pm

pajace tvp nikt nie ogląda niech teraz TVP przeprasza Kingę i TVN
Awatar użytkownika
maktoataki

maktoataki Wto Lut 18, 2020 12:02 pm

jezeli Kinga pozwie i wygra, to karę zapłacę ja ! podatnik! płacę abonament bo muszę (ustawa!) na tvp - medium (obecnie!) na uzytek j. kaczka i przydupasy.... a dajcież wy mi święty spokój !!!!...
Awatar użytkownika
Tobiak

Tobiak Wto Lut 18, 2020 12:02 pm

brawoo TVN końcu kara do TVP
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości