[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Skrajne opinie o „Szopce Noworocznej”. Marcin Wolski: pozytywne zdecydowanie przeważają

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Birtu

Skrajne opinie o „Szopce Noworocznej”. Marcin Wolski: pozytywne zdecydowanie przeważają

Birtu Czw Sty 03, 2019 8:37 am

Patologia, ale komunista Wolski przygarnał pieniążki. To się liczy!
Awatar użytkownika
YKK

Re: Skrajne opinie o „Szopce Noworocznej”. Marcin Wolski: pozytywne zdecydowanie przeważają

YKK Czw Sty 03, 2019 8:54 am

Szopka Noworoczna "nie była zapowiadana" od przynajmniej dwóch tygodni. I to prawie we wszystkich mediach. No i ciekawi mnie gdzie też towarzysz Wolski czytał te pochlebne opinie o tym badziewiu.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Skrajne opinie o „Szopce Noworocznej”. Marcin Wolski: pozytywne zdecydowanie przeważają

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Sty 03, 2019 9:50 am

"...opinie pozytywne zdecydowanie przeważają.."
1 była pozytywna, a 27 krytyczne.
Czyli większość była pozytywna. Ot taka ciekawostka matematycznej pisowskiej postrzeczywistości .
Awatar użytkownika
Spike

Spike Czw Sty 03, 2019 9:52 am

„Szopka noworoczna jest rzeczą ambitna i warto ją realizować dla oddanych widzów” , teraz już wiadomo ile „oddanych widzów” ma TVP
Awatar użytkownika
wredny

wredny Czw Sty 03, 2019 9:53 am

trudno mi uwierzyć że człowiek odpowiedzialny niegdyś za WSPANIAŁE 60 minut na godzinę i ZSYP zrobił gniota gniota nad gnioty
jestem umiarkowanym zwolennikiem obecnie rządzących .
ale nawet dla mnie to za dużo zamiast chłostać polityków,
drwić z bzdurnych decyzji głaskano ich i poklepywano po ramieniu .
telewizyjna szopka z 1990r. skrzyła się humorem a teraz? wazelina, wazelina, wazelina i Sławomir i umpa umpa
Awatar użytkownika
Romero

Romero Czw Sty 03, 2019 10:29 am

Przestańcie komentować to koleś zniknie. Jemu tylko zależy na taniej sensacji.
Awatar użytkownika
Żołnierz Wolności

Żołnierz Wolności Czw Sty 03, 2019 11:06 am

Humor Wolskiego, polegający głównie na przekręcaniu nazwisk, jest równie ambitny co przebieranie się za babę w obecnych polskich kabaretach.
Awatar użytkownika
maja

maja Czw Sty 03, 2019 1:07 pm

Towarzysz sekretarz i jego ramota!
Awatar użytkownika
Jan

Jan Czw Sty 03, 2019 1:44 pm

nie oglądałem nie jestem masochistą
Awatar użytkownika
surreality_show

surreality_show Czw Sty 03, 2019 2:55 pm

Pozytywne opinie? Od Prorządowych dronów i pożytecznych idiotów najwyżej
Awatar użytkownika
Al

Al Czw Sty 03, 2019 3:17 pm

Uwielbiam poczucie humoru mistrza Wolskiego. Powinien zostać nominowany do literackiej Nagrody Nobla.
Awatar użytkownika
gfd

gfd Czw Sty 03, 2019 4:41 pm

No tak, ale jak program TVN 'Wracajcie skąd przyszliście' był krytykowany w necie, to wy milczeliście. Nie no pełny obiektywizm.
Awatar użytkownika
Pomyśl zanim napiszesz

Pomyśl zanim napiszesz Czw Sty 03, 2019 5:39 pm

"gfd" napisał(a): No tak, ale jak program TVN

A gdzie byli jak kręcili propagandowych "Czterech pancernych"?
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Sty 03, 2019 6:56 pm

Żenujący taniec Św Wita z obsmarowanymi gębami papierem toaletowym. Nie uśmiechnąłem się nawet.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Sty 03, 2019 8:34 pm

Akurat!
Negatywne są niemal w 100% przypadków.
Ten cykl przestał istnieć po odejściu Jacka Fedorowicza. W dzisiejszych realiach nie ma racji bytu w TVP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość