WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
katarakta

„Ślepnąc od świateł” to najlepszy polski serial od czasu „Gliny” i „Pitbulla” (opinie)

katarakta Sob Lis 10, 2018 8:50 am

Fakt, że w głównej roli obsadzono naturszczyka-debiutanta, uważam za plus. W scenach z zawodowymi aktorami ,,Kuba" wydaje się onieśmielony i wycofany, ale oddaje to zamysł autora powieści, której bohater właśnie taki jest - milczący, beznamiętny, mający poczucie wyższości i dystansu wobec środowiska pełnego przemocy i bezprawia. Przecież on jest wykształcony, kulturalny, opanowany (nie przeklina, nie bije, przynajmniej na początku), to cóż go może łączyć z prymitywnymi, bezmyślnymi mięśniakami wymachującymi bronią?
Awatar użytkownika
Robert

Re: „Ślepnąc od świateł” to najlepszy polski serial od czasu „Gliny” i „Pitbulla” (opinie)

Robert Sob Lis 10, 2018 8:59 am

Nie rozumiem o co chodzi. To jest tak złe, profesjonalne, naiwne i tak amatorsko zebrane, że aż boli. Pitbull to przy tym mistrzostwo.
Awatar użytkownika
Choco

Re: „Ślepnąc od świateł” to najlepszy polski serial od czasu „Gliny” i „Pitbulla” (opinie)

Choco Sob Lis 10, 2018 11:28 am

Artykuł słowem nie wspomina o Marcie Malinowskiej, serialowej Pazinie. A moim zdaniem to genialna rola ! Sam serial b.dobry, ważną rolę pełni też muzyka. Scena z kawałkiem Myslovitz znakomita, jak cała ścieżka dźwiękowa. Co do Kamila Nóżyńskiego, kamera na pewno go lubi w pierwszych odcinkach kupiłem jego role, ale lekko mnie irytował. Zdecydowanie najlepszy polski serial od lat.
Awatar użytkownika
tvp

tvp Sob Lis 10, 2018 12:12 pm

Brawo Robert. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, całe życie pod prąd, mimo bezsensownosci swych argumentów. Brawo.
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Sob Lis 10, 2018 12:53 pm

Serial jest bardzo słaby a zachwyty niezrozumiałe.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Lis 10, 2018 2:08 pm

Ja sobie wyobrażam w roli Kuby kogoś innego i mi nie wciskajcie kitu. On aktorsko tej roli nie pociągnął. Jedna mina cały serial, a jak z Fryczem siedzą i on mu mówi, że do niego też tak się nie odzywa to jakby się miał popłakać, Sorry, ale on przy reszcie aktorów wypada jakby za tło robił.
Awatar użytkownika
Botak

Botak Sob Lis 10, 2018 8:06 pm

@Mateusz, nie masz racji, bo ja tak mówię.
Awatar użytkownika
Słuch

Słuch Sob Lis 10, 2018 8:40 pm

Audiobook był najlepszy. Zło wychodziło z niego każda sylabą, powodując zimne ciarki i dlatego polecam słuchać go w letnie upały.
Awatar użytkownika
Igor

Igor Sob Lis 10, 2018 9:02 pm

"Mateusz" napisał(a): Serial jest bardzo słaby a zachwyty niezrozumiałe.

Zachwyty w sieci (facebook) mogą być płatne, HBO postawiło na tytuł i już. A serial słaby.
Awatar użytkownika
walter

walter Sob Lis 10, 2018 9:52 pm

Obejrzałem 2odcinki. Jakoś dupy nie urwało. Ale daje nadzieje
Awatar użytkownika
markeyer

markeyer Sob Lis 10, 2018 9:53 pm

Jeszcze lepszy niż Pitbull? Myślałam, żw to niemożliwe.
Awatar użytkownika
Wed

Wed Nie Lis 11, 2018 8:38 am

W krainie ślepców jednooki jest królem. Słaby serial, szkoda Frycza i Więckiewicza.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Lis 11, 2018 1:27 pm

Wyjątkowo słabe złe dno. Nie widać?
Awatar użytkownika
filmowiec i widz

filmowiec i widz Nie Lis 11, 2018 2:17 pm

Czy to jest artykuł sponsorowany? Przecież ten serial wygląda jak niskobudżetowy film Hardkor disco! Niektóre ujęcia są wyjęte z poprzedniego filmu Skoniecznego niemal 1 do 1. Co w tym serialu takiego unikalnego? Kopia kopii nie daje w konsekwencji niczego oryginalnego. Autor książki pewnie bardzo lubił 25. godzinę, ale żeby aż tak dużo z niej "zapożyczać"? Czyżby pani Iza z HBO już tak zapatrzyła się w samą siebie, że nie dostrzega braku oryginalności?
Awatar użytkownika
Hanka

Hanka Nie Lis 11, 2018 9:56 pm

Zgoda w 100%. Najlepszy serial od lat. Śmieszni są i żałosni ci wszyscy zdegustowani mistrzowie i specjaliści
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości