[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Słowa ranią na całe życie” w kampanii przeciw przemocy wobec dzieci

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

„Słowa ranią na całe życie” w kampanii przeciw przemocy wobec dzieci

ekspert Wto Kwi 17, 2012 5:57 pm

super pomysł, gratulacje!!!
Awatar użytkownika
MP

Re: „Słowa ranią na całe życie” w kampanii przeciw przemocy wobec dzieci

MP Śro Kwi 18, 2012 11:03 am

mocne. czy dotrze jednak do tych, którzy rzeczywiście ranią w ten sposób dzieci?
Awatar użytkownika
Marta

Marta Śro Kwi 18, 2012 6:06 pm

Nie dotrze, bo takie rzeczy docierają tylko do tych, którzy rozumieją, że przemoc słowna i psychiczna to też przemoc, a patologia to nie tylko katowanie.
Awatar użytkownika
paw

paw Czw Kwi 19, 2012 3:58 pm

Ktoś kto wymyślił ostatnią śpiewaną reklamę jest Największym Idiotą, którego trzeba izolować od tych dzieci. Współczyje.
Awatar użytkownika
ja1977

ja1977 Pon Kwi 23, 2012 9:53 pm

Brutalne, ale jakże prawdziwe. Dramatem jest to, że krzywdzący nie są świadomi. Gratuluję pomysłu. Oby był jak największy wydźwięk.
Awatar użytkownika
ja1977

ja1977 Pon Kwi 23, 2012 9:58 pm

Tak na marginesie "paw" spot nie zwrócił by Twojej uwagi, gdyby był grzeczny i ułożony.
Awatar użytkownika
olaw

olaw Pią Maj 04, 2012 12:37 pm

myślę, że mocniej przemówiłby billboard z siniakami w kształcie różnych wyzwisk i napis "one też ranią:
Awatar użytkownika
K

K Nie Wrz 09, 2012 1:33 pm

Często też jedne dzieci ranią inne, słabsze, wyróżniające się wyglądem, nazwiskiem. W tamtym tygodniu słyszałam jak ośmiolatek mówi do drugiego: "Jesteś gruby i śmierdzisz." A potem jak przyszedł jeszcze jeden chłopak, powiedział jeszcze: "Ty lubisz tego grubasa?". Prześladowany nawet się nie odezwał. Jak ja chodziłam do szkoły, dorośli praktycznie nie reagowali na takie sytuacje. Pamiętam jak pewnego razu jedna dziewczyna uderzyła pięścią swojego oprawcę. On codziennie z niej się śmiał. Rozwaliła mu nos. Wtedy nagle były jakieś rozmowy, a raczej szukanie winnego... Temat szybko ucichł. Nikt nie przejął się.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości