[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
8*

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

8* Pią Mar 05, 2021 2:23 pm

Serwisy serwisami, ale... Patronom naprawdę nie przeszkadza topienie ich pieniędzy w reklamie? Połowa spotów, jakie ostatnio mi się pokazują na YT, to Radio 357... Przecież to musi kosztować bajońską kasę. Myślałem, że patroni chcą, by ich pieniądze inwestowano w program. Tymczasem widzę model, który trochę mi zalatuje piramidą finansową: dajcie nam forsę, a my za to poszukamy kolejnych łosi do płacenia.

Fajnie, że RNŚ trochę inaczej postrzega sens croudfundingu...
Awatar użytkownika
M

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

M Pią Mar 05, 2021 2:30 pm

Ciekawe co nie podoba się? Może jakieś argumenty a nie malkontentów...
Awatar użytkownika
Xgzhhz

Xgzhhz Pią Mar 05, 2021 3:11 pm

Monczka się słabo zna
Awatar użytkownika
qazxsw

qazxsw Pią Mar 05, 2021 3:30 pm

ogólnie w tym radiu za dużo gadania, za mało muzyki,
muze poszczają spoko, ale za długo te wywiady trwają, a już ten program moto to masakra przez godzinę ględzą....
można prowadzić wywiad przeplatając super muzyką, patrz makakofonia w antyradiu
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Mar 05, 2021 4:26 pm

"paparapa" napisał(a):
"marek12" napisał(a): Tak jak twierdzi prof. Chwin, Polacy są podzieleni na dwa plemiona. Nic ich nie łączy oprócz języka, a na sprawy otaczającego świata mają z reguły przeciwne zdania. Nie umieją i nie chcą ze sobą gadać. Radio 357 chce zrobić radio dla wszystkich. Cel ambitny, ale efekt jest taki jak właśnie landrynkowe serwisy o niczym, albo przeglądy prasy, w których obok GPC pojawia się GW - tak, żeby nie urazić ani Tutsi ani Hutu.
Oba radia są z tego samego plemienia, ale NŚ idzie do przodu (nawet niektóre niestrawne postaci podają w formie zjadliwej) a 357 pokonserwuje w miodzie starą 3 - aż target nie wymrze. Drugie plemię ma w tej chwili wszystkie państwowe i Toruń. Jest jeszcze jedno plemię - najliczniejsze, które ma oba te ww. plemiona w, powiedzmy, nosie. Komercja przerabia to 3. plemię na bezmyślnych konsumentów i oni są przyszłością (niestety).

Absolutnie się nie zgadzam, o ile RNŚ jest może lekko w lewo to absolutnie nie ma mowy o jakimś zaangażowaniu plemiennym, w ogóle nie ma porównania z PR lub TVP, a 357 ma jakieś konotacje, bo nie zauważyłem? W obydwu stacjach jest dyskurs, zgodzę się, że w RNŚ trochę mniejszy, ale najlepszy dowód to poranny przegląd prasy w 357 jest wszystko i GW i Gazeta Polska i Sieci i Newsweek, nie mówię już nawet o Rzeczpospolitej i Dzienniku Gazecie Prawnej, bo to są zupełnie obiektywne wydawnictwa, za to w RNŚ rano praktycznie tylko Wyborcza, w polskim radiu tylko Sakiewicz i Karnowscy, tego to już w ogóle nie da się słuchać, RMF to głównie Fakt i Super Express i tyle... natomiast 357 to radio dla ogółu z szerokim dyskursem, radio które podaje Ci to co masz wiedzieć a nie co masz myśleć. Szkoda, że tego nie rozumiesz
Awatar użytkownika
Sako

Sako Pią Mar 05, 2021 4:28 pm

"8*" napisał(a): Serwisy serwisami, ale... Patronom naprawdę nie przeszkadza topienie ich pieniędzy w reklamie? Połowa spotów, jakie ostatnio mi się pokazują na YT, to Radio 357... Przecież to musi kosztować bajońską kasę. Myślałem, że patroni chcą, by ich pieniądze inwestowano w program. Tymczasem widzę model, który trochę mi zalatuje piramidą finansową: dajcie nam forsę, a my za to poszukamy kolejnych łosi do płacenia.

Fajnie, że RNŚ trochę inaczej postrzega sens croudfundingu...

RNŚ też się reklamuje, zresztą promocja jest wpisana w działania radia 357 na ich stronie, mnie to nie przeszkadza, nie wiem jak innym patronom
Awatar użytkownika
Maras

Maras Pią Mar 05, 2021 6:34 pm

A było tak fajnie bez wiadomości i reklam. Niestety tracą na tym audycje np. Darii czy Krzycha po 7-8 min.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pią Mar 05, 2021 7:40 pm

Serwisy są nie za długie i nie za krótkie, rzeczowe, różnorodne. Podkładu muzycznego nie zauważyłam. Fajnie że są z różnych miast i krajów. Mnie się podobają. Z czasem się wypracują uważam że na lepsze.
Awatar użytkownika
Westt

Westt Pią Mar 05, 2021 7:40 pm

Masakra człowiek chce posłuchać ciekawej muzyki i innych audycji a Oni z serwisami co 1h , dopuszczam co 4 h od 6 rano. Nawet budzik radiowy musiałem przestawić na 6:10 .
Awatar użytkownika
Westt

Westt Pią Mar 05, 2021 7:43 pm

"Muza" napisał(a): Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie chcieć być na bieżąco z informacjami... wiem że radio 357 przedstawi je rzetelnie
- marnowanie czasu antenowego !
Awatar użytkownika
załamany

załamany Pią Mar 05, 2021 7:55 pm

"Graf" napisał(a): Nie słucham tego niszowego kanału internetowego i spróbuję dopytać - dużo jest Komorowskiego? KOD ma swoje okienka w tych wiadomościach? A jest co godzinę o praworządności? Coś się zmieniło od tego co wyprawiali w Trójce?

Ale, misiaczku, pitolisz !Az boli.
Awatar użytkownika
wielkie oczy

wielkie oczy Pią Mar 05, 2021 8:00 pm

"Graf" napisał(a): Nie słucham tego niszowego kanału internetowego i spróbuję dopytać - dużo jest Komorowskiego? KOD ma swoje okienka w tych wiadomościach? A jest co godzinę o praworządności? Coś się zmieniło od tego co wyprawiali w Trójce?

W tym niszowym radyjku jest tylko i wyłącznie p. Komorowski i p.Tusk (pokazują ich sylwetki co godzinę), emitują także zdjęcia i filmy dot. KOD-u (zamiast reklam), i na wykresach omawiają praworządność..Polecam.
Awatar użytkownika
Kolejny

Kolejny Pią Mar 05, 2021 8:13 pm

Komunikat propagandowy. Mogę też taki sobie kupić? Buahaha
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Mar 05, 2021 8:59 pm

Bartek Gil dołącza do R357!!!! Hurraaa!!!! :-)
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Mar 05, 2021 9:06 pm

@Westt
Przestawiłeś budzik na 06:10 z powodu serwisu? Spieszę poinformować, że pierwszy serwis jest o 07:00. Aleś się trollu zdemaskował... No chyba, że mieszkasz w UK lub Portugalii :-P
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości