[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
K

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

K Pią Mar 05, 2021 9:41 pm

Serwisy 357 są naprawdę dobre. Celem ma być obiektywizm, czyli coś czego trudno szukać na rynku medialnym (czy to radio czy to TV). Każda próba tworzenia takiego novum jakim są bezstronne informacje w obecnych czasach, a w tym przypadku wg mnie to się udaje, jest godne uwagi i pochwały. Cały artykuł jest szczerze trochę dla mnie zaskakujący, a redaktorzy portalu szukają sensacji.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

Gość X Pią Mar 05, 2021 11:05 pm

Akurat Brzeziński i Gorazdowski to dobre dodatki.
Awatar użytkownika
w.eterze

w.eterze Pią Mar 05, 2021 11:44 pm

Można się trochę pośmiać z ..
Najpierw większość zespołu odeszło z radiowej "Trójki". OK, było duszno z powodów politycznych - ludzie odeszli.
Ale...
Skoro tworzyliście zespół, to chyba powinniście "zagrać na nosie" swoim byłym przełożonym z Myśliwieckiej
i zrobić nowy projekt, w domyśle : jeden, jedno radio!
A nie od razu dwa.
Gdyby było "coś nie tak" w danym Radiu, a jak widać, zaczyna się dziać, w Radiu 357, to wówczas można by stworzyć jeszcze inny projekt,
a tak już coś istnieje, pt. Radio "Nowy Świat".
Taki to z Was "malowany Trójkowy zespół"... XD
Awatar użytkownika
na falach https

na falach https Sob Mar 06, 2021 12:07 am

Cyt "jedno radio!
A nie od razu dwa."

Najważniejsze są AUDYCJE dla mnie, 357 mam na pilocie pod nr1, rnś na nr 2, na 3 jest muza z rdc, 4 to tok FM. Pamiętam co lubię i śmiga: Kydryński, Niedżwiecki, Mann, Kubulek - radio internetowe daje spory wybór i wygodę do tego stopnia że FM włączam tylko że 3 razy na tydzień...
Awatar użytkownika
ewa bez adama

ewa bez adama Sob Mar 06, 2021 2:38 am

"albinos" napisał(a): Jeżeli z założenia selekcjonuje się informacje (dobre, złe, neutralne) to nie jest serwis informacyjny, tylko puzzle autorski. I w sumie "dezinformacyjny".

10/10
Awatar użytkownika
Tomekb

Tomekb Sob Mar 06, 2021 9:41 am

Witam,
Obiektywnie przedstawiane informacje są pozytywnym dodatkiem w 357. Powinny pozostać kontynuowane.
Awatar użytkownika
Realizm

Realizm Sob Mar 06, 2021 10:14 am

A mnie przeszkadza badanie ilości włączeń streamingu. Czyli celowo co jakiś czas aplikacja rozłącza, żeby nabić ilość? Coś jak tutaj, po 3 opinie na stronce, żeby nabijać odsłonięcia.
Awatar użytkownika
blurppp

blurppp Sob Mar 06, 2021 10:57 am

"Westt" napisał(a): Masakra człowiek chce posłuchać ciekawej muzyki i innych audycji a Oni z serwisami co 1h , dopuszczam co 4 h od 6 rano. Nawet budzik radiowy musiałem przestawić na 6:10 .

Tak, radio R357 to ty znasz tylko z opowieści, o 6:00 nie ma serwisu.
Ale co tam, 60 groszy za wpis wpadło
Awatar użytkownika
Były słuchacz radia lovelas - 357

Były słuchacz radia lovelas - 357 Sob Mar 06, 2021 12:01 pm

Ja przestałem słuchać tego radia lovelasów z końcem lutego, więc jakiś serwisy informacyjne mnie dotyczyły. Dałem sobie jeden miesiąc, a wytrzymałem 2 (o jeden za dużo). Słucham teraz wybranych audycji z różnych stacji głównie FM, bo najłatwiej je włączyć. Nie muszę już sobie narzucać na siłę jakie to 357 jest wspaniałe, bo takie nie jest i z takim podejściem nigdy nie będzie. Myślałem, że to się zmieni, ale się myliłem. Ciągłe tylko słodzenie jacy my to nie jesteśmy wspaniali, jacy Państwo są wspaniali... Kiedy grała muzyka to czułem ulgę, ale na chwilę, a potem od nowa...
Awatar użytkownika
P

P Sob Mar 06, 2021 1:47 pm

Liczę na rzetelny newsy i publicystykę. Na poziomie, mogą być suche informacje, byle jak najmniej upolitycznione. Ale o ważnych sprawach, o tych co dotyczy ludzi, może nie chcę 100% kopii TOKFM, ale coś w stylu w jakim to radio zbudowało swój poziom. Bo co by nie powiedzieć TOK potrafi przyciągnąć słuchaczy poprzez ciekawość świata.
Ja bym bardziej powiedział, że ludzie z zadowoleniem przyjęliby radio pomiędzy Trójką, a TOK, muzyczno-informacyjne. Nie musi być aż tyle polityki, ale na pewno codzienne wywiady, publicystka i ciekawe audycje każdego dnia i bieżące informacje od 6 do 20 jak najbardziej.
Awatar użytkownika
rydz

rydz Sob Mar 06, 2021 4:13 pm

"w.eterze" napisał(a): Można się trochę pośmiać z ..
Najpierw większość zespołu odeszło z radiowej "Trójki". OK, było duszno z powodów politycznych - ludzie odeszli.
Ale...
Skoro tworzyliście zespół, to chyba powinniście "zagrać na nosie" swoim byłym przełożonym z Myśliwieckiej
i zrobić nowy projekt, w domyśle : jeden, jedno radio!
A nie od razu dwa.
Gdyby było "coś nie tak" w danym Radiu, a jak widać, zaczyna się dziać, w Radiu 357, to wówczas można by stworzyć jeszcze inny projekt,
a tak już coś istnieje, pt. Radio "Nowy Świat".
Taki to z Was "malowany Trójkowy zespół"... XD

Dlaczego tak trudno zrozumieć, że R357 to zupełnie inne radio niż RNS ?? Bez sensu byłoby tworzenie jednej stacji, skoro te rozgłośnie prezentują INNY styl. Na szczęście zresztą.
Awatar użytkownika
true

true Nie Mar 07, 2021 1:52 am

"Marcin" napisał(a): Serwisy tragiczne na dodatek z podkładem.
Zgadzam się, słuchałem, koszmar. Tak to niestety jest jak za serwisy biorą się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia. To, że ktoś pracował w radio, nie znaczy, że będzie dobrym newsroomowcem.
Awatar użytkownika
hmm

hmm Nie Mar 07, 2021 9:21 am

Kiepska publicystyka od razu wyczuwa się sympatie redaktorków.
Awatar użytkownika
m

m Nie Mar 07, 2021 5:36 pm

btw
fantastyczna grafika radia. Retro kreska. Bardzo mi się podoba.
Awatar użytkownika
Beata

Beata Nie Mar 07, 2021 11:35 pm

"Były słuchacz radia lovelas - 357" napisał(a): Ja przestałem słuchać tego radia lovelasów z końcem lutego, więc jakiś serwisy informacyjne mnie dotyczyły. Dałem sobie jeden miesiąc, a wytrzymałem 2 (o jeden za dużo). Słucham teraz wybranych audycji z różnych stacji głównie FM, bo najłatwiej je włączyć. Nie muszę już sobie narzucać na siłę jakie to 357 jest wspaniałe, bo takie nie jest i z takim podejściem nigdy nie będzie. Myślałem, że to się zmieni, ale się myliłem. Ciągłe tylko słodzenie jacy my to nie jesteśmy wspaniali, jacy Państwo są wspaniali... Kiedy grała muzyka to czułem ulgę, ale na chwilę, a potem od nowa...
Ciekawe bo serwisy są od 2 marca. Ale chyba rozumiem - można antycypować.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości