[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

Marcin Pią Mar 05, 2021 7:20 am

Serwisy tragiczne na dodatek z podkładem.
Awatar użytkownika
Patron z Bąkowca

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

Patron z Bąkowca Pią Mar 05, 2021 7:28 am

Serwisy OK, ale niech czytają je charakterystyczne głosy, bo tutaj jest słabo. Nowy Świat bije ich tu na głowę. Poza tym więcej polityki.
Awatar użytkownika
bubu

Re: Słuchacze podzieleni w sprawie serwisów informacyjnych Radia 357. "Analizujemy uwagi"

bubu Pią Mar 05, 2021 8:03 am

Radio357 nie umie robić serwisów. Róbcie tylko o 3, 5 i 7 :)
Awatar użytkownika
4U

4U Pią Mar 05, 2021 8:25 am

Tylko pozytywne newsy. Jednym słowem zaplanowali radio landrynka a wyjdzie latrynka
Awatar użytkownika
Nokua

Nokua Pią Mar 05, 2021 8:43 am

Jak chcą robić stacje muzyczną to po co im serwisy ? Lepiej jakieś konkursy jak w RMF lub innym bzdecie.
Awatar użytkownika
Muza

Muza Pią Mar 05, 2021 8:47 am

Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie chcieć być na bieżąco z informacjami... wiem że radio 357 przedstawi je rzetelnie
Awatar użytkownika
Arek

Arek Pią Mar 05, 2021 8:58 am

W Radiu Nowy Świat są mega skręcone - wiadomo w jaką strone - KO, KOD, Strajk Kobiet czy co tam jeszcze powstalo/powstanie. Posłuchałem kilka razy - znowu propaganda - A niektórzy mają już dość.
Awatar użytkownika
ff.1

ff.1 Pią Mar 05, 2021 9:12 am

usuńcie, please, ten beat spod serwisu
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pią Mar 05, 2021 9:14 am

Właśnie słuchałem serwisu 357 jest ok , a jak komuś nie odpowiada zawsze ma wybór .Ja np. nie słucham serwisów sportowych i jak zaczynają rozmawiać i wynikach przełączam na inne radio proste?
Awatar użytkownika
Witek

Witek Pią Mar 05, 2021 9:46 am

W Radiu Nowy Świat są mega skręcone - wiadomo w jaką strone - KO, KOD, Strajk Kobiet czy co tam jeszcze powstalo/powstanie. Posłuchałem kilka razy - znowu propaganda - A niektórzy mają już dość.

Arek2021-03-05 07:5846

O rany, znowu o skręcenie NS. Nie dość że to już jest nudne , to jeszcze bez sensu.
Awatar użytkownika
Jeż

Jeż Pią Mar 05, 2021 9:58 am

W Raadiu Nowy Świat są mega skręcone - wiadomo w jaką strone - KO, KOD, Strajk Kobiet czy co tam jeszcze powstalo/powstanie. Posłuchałem kilka razy - znowu propaganda - A niektórzy mają już dość.

Arek2021-03-05 07:5896

A tu jest mowa o 357 czy NS ?? Bo w Radiu Grajdołek nie ma wiadomości i niektórzy też mają tego dość.
Awatar użytkownika
marek12

marek12 Pią Mar 05, 2021 10:00 am

Tak jak twierdzi prof. Chwin, Polacy są podzieleni na dwa plemiona. Nic ich nie łączy oprócz języka, a na sprawy otaczającego świata mają z reguły przeciwne zdania. Nie umieją i nie chcą ze sobą gadać. Radio 357 chce zrobić radio dla wszystkich. Cel ambitny, ale efekt jest taki jak właśnie landrynkowe serwisy o niczym, albo przeglądy prasy, w których obok GPC pojawia się GW - tak, żeby nie urazić ani Tutsi ani Hutu.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Pią Mar 05, 2021 10:15 am

Bardzo dobre podejście do tworzenia serwisów informacyjnych. Nie ma złości, mściwisci i bicia piany. A informacji na pewno będzie wiecej, poczekajmy, radio musi się rozkręcić:-)
Awatar użytkownika
PyK

PyK Pią Mar 05, 2021 10:19 am

Redakcja 357, nie zwracajcie uwagi na malkontentów, róbcie swoje! Marudy zawsze znajdą powód do marudzenia. Wg mnie liczba serwisów jest w sam raz, formuła też jest świetna. Jeśli się komuś nie podoba, nikt nie zmusza do słuchania.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Pią Mar 05, 2021 10:28 am

Czy zawsze w Polsce trzeba zająć jakieś stanowisko, być po czyjejś stronie? Ja mam dosyć tego zalewu złości innych mediach, brawo 357, tak trzymajcie
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lcorallojola oraz 17 gości