[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - SmartDom w Plusie i Cyfrowym Polsacie z sześcioma łączonymi usługami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pioter

SmartDom w Plusie i Cyfrowym Polsacie z sześcioma łączonymi usługami

Pioter Czw Maj 21, 2015 3:47 pm

Podrasowany smart dom wygląda jeszcze lepiej niż do tej pory. Oby tak dalej, a uda się jeszcze do świąt zdobyć 1 milion użytkowników tej oferty. Moim zdaniem to kwestia najbliższych miesięcy, bo nic atrakcyjniejszego się u innych operatorów nie trafi.
Awatar użytkownika
zibi

Re: SmartDom w Plusie i Cyfrowym Polsacie z sześcioma łączonymi usługami

zibi Czw Maj 21, 2015 10:34 pm

Przy obecnych realiach gdzie w rodzinie jest kilka telefonów, tv to załapać się na taki bonus nie jest problemem. Trzeba się tylko zainteresować tematem.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Czw Maj 21, 2015 11:48 pm

I to mi się podoba. Bardzo fajny sposób na oszczędzanie. Pokończą się nam tylko obecne umowy i całą rodzinką przechodzimy do plusa. TV z polsatu już mamy więc dobierze się kilka numerów i internet mobilny który się na pewno przyda.
Awatar użytkownika
Poggie

Poggie Nie Maj 24, 2015 7:10 pm

Plus ze swoją multiofertą pozyskuje sporo nowych klientów co wykazał w swoich wynikach finansowych. Coraz więcej abo chce mieć kilka usług w okazyjnej cenie na jednym rachunku. Dla mnie to zrozumiałe.
Awatar użytkownika
Manxman

Manxman Wto Maj 26, 2015 12:36 pm

Można pisać co się chce ale proste porównanie cen wskazuje na to że cp ma najtaniej takie usługi łączone. A przynajnmiej nie widziałem żeby ktoś miał taniej.
Awatar użytkownika
Holter

Holter Wto Maj 26, 2015 3:42 pm

Multioferta polsatu to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych łącząc różne usługi. Polsat mocno promuje swoją usługę, a wynika to bezpośrednio z jej sprzedaży, która z miesiąca na miesiąc zyskuje wielu zwolenników.
Awatar użytkownika
Gucio

Gucio Śro Maj 27, 2015 2:16 pm

Miałem już wcześniej smart dom, bo już od jakiegoś czasu cp daje różne bonusy dla łączących usługi. Wcześniej jeszcze, z kilka lat temu, nazywali to multioferta i to chyba bardziej obrazowało o co chodzi. No ale skoro jest możliwość wzięcia prądu, to nazwa smart dom też jakoś nabiera sensu.
Awatar użytkownika
Doris

Doris Śro Maj 27, 2015 9:34 pm

Sześć usług na jednym rachunku - dość interesująca propozycja polsatu tym bardziej, że cena kolejnej jest z konkretnym rabatem.
Awatar użytkownika
Ulin

Ulin Pią Maj 29, 2015 9:48 am

Polsat jest mocno chwalony za swoją multiofertę, która przynosi mu wymierne korzyści. Ja widzę również inny pozytyw tej sytuacji - mianowicie, że konkurencja polsatu zaczęła się rozwijać i również zaczyna oferować szereg dodatkowych usług.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pią Maj 29, 2015 1:54 pm

Atutem smart domu jest dobra cena. Tym CP (i w sumie Plus też) przebijają innych operatorów tv/telekomy. Ludzie zawsze szukają oszczędności i cena to pierwsze na co patrzą.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Wto Cze 09, 2015 9:13 pm

Tak naprawdę, dzięki nowej wersji smartDOMu cała rodzinka może być smart i oszczędzić ładną sumkę. TV, LTE, każdy domownik ma tel., także oferta typowo rodzinna.
Awatar użytkownika
Roman

Roman Wto Cze 09, 2015 11:59 pm

Coś w tym jest. Ludziom zawsze jest wygodniej, jak wszystko jest na jednym rachunku. A to nie tylko o wygodę chodzi, bo głównie o cenę. CP jest po prostu nieprzyzwoicie tani :)
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Wto Cze 16, 2015 12:54 pm

Widzę że nie tylko ja potrafię docenić zalety smart domu. No ale nie da się inaczej, jak się miesięcznie kilkadziesiąt złotych oszczędza na tv+net+telefon. Bardzo dobry program cp.
Awatar użytkownika
S_Antiga

S_Antiga Nie Cze 21, 2015 12:46 pm

Mnie smartdom polecili znajomi i teraz ja mogę go z czystym sumieniem też polecić. Czysta oszczędność. Mam pięcioosobową rodzinkę, mamy TV z multiroomem, każdy ma telefon, no i internetem mobilny którym się dzielimy. Jak ktoś potrzebuje to sobie bierze. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Mariusz Kot

Mariusz Kot Pon Cze 22, 2015 10:36 am

Bardzo korzystna propozycja. Przy oszczędności 100 zł miesięcznie (to bardzo dużo nawet w skali miesiąca!) rocznie wychodzi aż 1200 zł, działa na wyobraźnię :) Mam już część usług w smartDomie, wprawdzie jeszcze nie tyle, co na infografice z artykułu, ale rzeczywiście łączenie ich w pakiet pozwala na obniżenie rachunków.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości