[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sobotni blok poranny w Jedynce poprowadzi Daniel Wydrych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
XYZ

Sobotni blok poranny w Jedynce poprowadzi Daniel Wydrych

XYZ Czw Paź 01, 2020 8:30 pm

Może kilka osób posłucha ;)
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Sobotni blok poranny w Jedynce poprowadzi Daniel Wydrych

Gość X Czw Paź 01, 2020 9:54 pm

Sygnały dnia nie powinny znikać.
Awatar użytkownika
mmm

Re: Sobotni blok poranny w Jedynce poprowadzi Daniel Wydrych, koniec "Sygnałów Dnia"

mmm Czw Paź 01, 2020 11:06 pm

Z "mediów społecznościowych", czyli stawiają na lansiarską lemingowatą rogacizne o umyśle małp.
Awatar użytkownika
Bukowski

Re: Sobotni blok poranny w Jedynce poprowadzi Daniel Wydrych, koniec "Sygnałów Dnia"

Bukowski Pią Paź 02, 2020 12:57 am

Bardzo fajnie to ktoś wymyślił. Wkącu powiew świerzości!
Awatar użytkownika
sonia

sonia Pią Paź 02, 2020 2:05 am

Bardzo oryginalny pomysł na audycję. Cała Polska będzie słuchać z zapartym tchem.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pią Paź 02, 2020 6:36 am

Skrócony hejnał o 12:00 przez Dąbrowe z czterech do jednej minuty było złe, bo tradycja, bo wszyscy słuchają. Teraz oficjalnie niszczony jest dorobek dziesięcioleci, orane jest radio, orane kultowe audycje. Radiem trzęsie były komunista. Nieudacznik z nadania, przyjaciel Kaczafiego.
Awatar użytkownika
Stat

Stat Pią Paź 02, 2020 8:13 am

Czyli nudy na pudy i ja, ja ja.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pią Paź 02, 2020 10:46 am

Rozpaczliwe próby ratowania upadku Polskiego Radia od kiedy PiS tam zaczął rządzić. Równia pochyła....Tylko pani Lichocka i pan Czanbański będą chyba tych stacji słuchali, bo więksozść z nas już zmieniła sluchane stacje
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Pią Paź 02, 2020 12:01 pm

Będzie Wydrych? Dziękuję, nie skorzystam.
Awatar użytkownika
świetne radio

świetne radio Pią Paź 02, 2020 12:47 pm

Może będą wywiady z panią prezes Kamińską i panem przewodniczącym Czabańskim. Zdecydowanie ożywi to antenę.
Awatar użytkownika
Smutek

Smutek Pią Paź 02, 2020 12:55 pm

Zastanawiam się czy wlodarze Radia nie zostali zatrudieni tylko po to by je zlikwidować...
Awatar użytkownika
ziom

ziom Pią Paź 02, 2020 1:06 pm

no, on jest zakochany w sobie po uszy:)

"Stat" napisał(a): Czyli nudy na pudy i ja, ja ja.
Awatar użytkownika
ff.1

ff.1 Pią Paź 02, 2020 1:51 pm

Wolna sobota... Hmm, czyli należy się spodziewać sobót "pracujących" w przyszłości? Bo po co podkreślać, że "wolna"? Od dawna mamy już soboty, a nie wolne soboty.
Awatar użytkownika
K.

K. Sob Paź 03, 2020 4:22 pm

"XYZ" napisał(a): Może kilka osób posłucha

PR1 słucha się teraz o wiele przyjemniej, niż Trójki - której byłem do tej pory wiernym słuchaczem. Jedynka to teraz całkiem fajne radio towarzyszące. Lepsze od RMF-ek, ZET-ek. Jeszcze jakby wywalić te wywiady z politykami i publicystykę w ciągu dnia to byłoby już w ogóle znośnie. Nawet muzyka daje radę.
Awatar użytkownika
Kos

Kos Nie Paź 04, 2020 4:54 pm

Beznadziejna audycja niszczą wszystko co było dobre komu przeszkadzały sygnały dnia w sobotę..
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości