[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Social media: podsumowanie 2012 roku, prognozy na 2013

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rafciu

Social media: podsumowanie 2012 roku, prognozy na 2013

rafciu Pią Gru 28, 2012 9:20 am

Lans.lans.lans. wiadomo.fajnie.promowac wlasna.agencje, klientow, kolezkow ale w granicach rozsadku...
Awatar użytkownika
robo

Re: Social media: podsumowanie 2012 roku, prognozy na 2013

robo Pią Gru 28, 2012 11:19 am

Rok mobile - nie. Poddaje pod dyskusje pomysl. Roku mobile....nie bedzie. To Wasza uluda. Wasze oczekiwanie. Bedzie dalej walka o budzety.
Awatar użytkownika
Oski

Oski Sob Gru 29, 2012 10:47 am

Jaki jest sens w zasięganiu opinii u tylu "ekspertów" jak wszyscy wyrażają takie same opinie. Strata czasu na czytanie.
Awatar użytkownika
karolka

karolka Sob Gru 29, 2012 12:25 pm

no i gdzie Ania Pogorzelska się wypowiada? Chciałam poznać jej zdanie na ten temat, w nagłówku wymieniacie ją, a w treści brak jej opinii :(
Awatar użytkownika
Zuzanna

Zuzanna Sob Gru 29, 2012 7:55 pm

Najbardziej podoba mi sie prognoza, ze tylko duże agencje zostaną na rynku. Mój osobisty biznes rozkwita intensywnie, właśnie dlatego, ze wielu klientów woli małe agencje. Nie tylko ze względu na cenę... :)
Awatar użytkownika
Tomasz Smykowski / Websoul

Tomasz Smykowski / Websoul Sob Mar 23, 2013 7:49 pm

Dlaczego dopiero teraz trafiłem na ten artykuł? Bardzo mi się podoba, chociaż jeszcze nie przeczytałem całego :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości