WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sonar

„Solidarność” w Agorze ostrzega niezrzeszonych pracowników przed nagłym zwolnieniem. „Nie ma miesiąca bez takiej sytuacji”

Sonar Nie Wrz 15, 2019 3:38 pm

Listopad zapowiada się na Czerskiej deszczowy...
Awatar użytkownika
Aaron

Re: „Solidarność” w Agorze ostrzega niezrzeszonych pracowników przed nagłym zwolnieniem. „Nie ma miesiąca bez takiej sytuacji”

Aaron Nie Wrz 15, 2019 4:03 pm

Szóstka Schetyny na YT jako dzień świra POLECAM
Awatar użytkownika
Mnie zwolnili ... i żyje ;)

Re: „Solidarność” w Agorze ostrzega niezrzeszonych pracowników przed nagłym zwolnieniem. „Nie ma miesiąca bez takiej sytuacji”

Mnie zwolnili ... i żyje ;) Nie Wrz 15, 2019 7:39 pm

Czycie poza tym kołchozem istnieje - a zmiany w większości mi znanych = są na LEPSZE;)
Awatar użytkownika
farmer

farmer Pon Wrz 16, 2019 12:24 am

Soros wymaga.
Awatar użytkownika
Sum

Sum Pon Wrz 16, 2019 7:45 am

Michnik nigdy nie lubił Solidarności, to był tylko wehikuł do przejęcia władzy po komunistach.
Awatar użytkownika
tata

tata Pon Wrz 16, 2019 11:03 am

"farmer" napisał(a): Soros wymaga.
Farmer, ręce na kołdrę.
Awatar użytkownika
W

W Pon Wrz 16, 2019 5:56 pm

Związki zawodowe? Mam bardzo złe wspomnienia z Poczty Polskiej. Jeszcze nikogo nie uratowały. Towarzysze dogadali się z zarządem i grzali ciepłe posadki. Tak towarzysze pocztowcy. Ile tam u was tych związków? 60, 70?
Awatar użytkownika
sammler

sammler Wto Wrz 17, 2019 3:01 pm

Redaktorzy gazety, która przez 30 lat była piewcą wolnego rynku, po 30 latach zaczęli rozumieć, czym on w istocie jest. Dopiero gdy "zmiana władzy walnęła ich po kieszeni"...
Awatar użytkownika
Anna

Anna Śro Wrz 18, 2019 12:50 am

I ich w końcu dopadła "sprawiedliwość dziejów". Wąż zjadł własny ogon.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość