[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Solorz-Żak zarzuca T-Mobile i Orange tworzenie monopolu. T-Mobile: konkurujemy z Orange

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
PZA

Solorz-Żak zarzuca T-Mobile i Orange tworzenie monopolu. T-Mobile: konkurujemy z Orange

PZA Nie Wrz 15, 2013 11:57 am

Owszem mam numer m.in w Plusie ale obawiam się że tak już długo Solorz nie zajedzie. Notorycznie traci użytkowników, jeszcze KE likwiduje roaming w UE. Czuję że Vodafone zastąpi Plusa, choć istnieje też taka obawa że będzie jak z T Mobile - dotychczasowi użytkownicy Plusa przejdą do Playa, ale nie ja bo drugi numer mam w Play.
Awatar użytkownika
@bezczelny

Re: Solorz-Żak zarzuca T-Mobile i Orange tworzenie monopolu. T-Mobile: konkurujemy z Orange

@bezczelny Nie Wrz 15, 2013 1:18 pm

Jestem w Plusie już prawie 5 lat i jestem zadowolony. Do Orange, T-Mobile i Play nie przejdę nawet, jeśli chcieliby za mnie płacić 65 zł za internet i 30 za telefon, które płacę w Plusie.
Awatar użytkownika
d

Re: Solorz-Żak zarzuca T-Mobile i Orange tworzenie monopolu. T-Mobile: konkurujemy z Orange

d Nie Wrz 15, 2013 1:57 pm

Krok Solorz Podgórski Zak ile nazwisk tyle twarzy Ps Zegarek placze ze służby nie pomogly swojemu agentowi
Awatar użytkownika
life

life Nie Wrz 15, 2013 11:00 pm

ABW - PLUS kontra sojusz BND DT+ ORENGE DSGE
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości