WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bolec

Spadła oglądalność czołowych stacji muzycznych, MTV Music Polska z gorszymi wynikami od VIVA Polska

bolec Pią Lis 24, 2017 3:18 am

Ja oglądam tylko polo tv, mam nawet nagrywarkę, i jak śpię to nagrywam a potem oglądam
Awatar użytkownika
lll

Re: Spadła oglądalność czołowych stacji muzycznych, MTV Music Polska z gorszymi wynikami od VIVA Polska

lll Pią Lis 24, 2017 7:57 am

Nic dziwnego ze ogladalnosc MTV spadla, jak tam tylko szrot dla nastolatkow
Awatar użytkownika
estera

Re: Spadła oglądalność czołowych stacji muzycznych, MTV Music Polska z gorszymi wynikami od VIVA Polska

estera Pią Lis 24, 2017 8:39 am

Jak ktos jest na tyle niegramotny zeby odpalic sobie liste z videclipami na yt to musi siedziec jak debil i gapic sie w piosenki w tv. To ja juz wole przewijac kasete w jamniku.
Awatar użytkownika
Monia

Monia Pią Lis 24, 2017 9:05 am

Kiedys stacje muzyczne byly liderami stacji kablowych, ale w dobie muzyki i videoclipow w internecie wszystkie kanaly staly sie niszowymi*

* nie dotyczy Polo TV
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Lis 24, 2017 9:10 am

Jak badając 2000 gospodarstw domowych można wyliczyć dokładność oglądalności do dwóch miejsc po przecinku???? Nie można!
Awatar użytkownika
Waidmanns

Waidmanns Pią Lis 24, 2017 9:56 am

Powoli oswajam sie z mysla,ze nowa plyta RAMMSTEINA jednak nie ukaze sie w tym roku.Wyglada na to,ze bede musial jeszcze troche poczekac.Ale to nic.Poczekam.Tyle,ile bedzie trzeba.Jestem dzielnym fanem.A tymczasem zmagam sie z okropna pogoda.Jest bardzo zimno.Sport pomaga mi przetrwac.Np.duzo biegam.Mam swoja stala trase,ktora regularnie przebiegam.To surowy,odludny teren.Intensywny wysilek fizyczny dobrze robi na wszelkie stresy i zle samopoczucie.Tak wiec ubrany w wygodne,sportowe ciuchy,z kapturem narzuconym na glowe,niezmordowanie biegne przed siebie.Jedyny minus to taki,ze na tym obszarze czesto wystepuje gesta,upiorna mgla.Ilekroc zdarza mi sie biegac podczas takiej mgly,odczuwam pewien niepokoj.Bo nigdy nie wiem,co kryje sie po drugiej stronie.
Awatar użytkownika
I/N

I/N Pią Lis 24, 2017 12:00 pm

Polski viacom tradycyjnie potrafi wszystko położyć. Co za porażka mtv music.
Pomijam,że tam lecą non stop reklamy i te same klipy glownie spady po 1D.
Po co sa tam bloki tematyczne w ogole? Ten "ty wybierasz" model glosowania tez jest kretyński.
Ehh Polskie MTV tradycyjnie fatalne.
MTV niemieckie jest juz odkodowane i też z muzyką(w SD). I mają mieć tematyczne programy jak urban czy rock zone w weekendy.
Awatar użytkownika
xdf

xdf Pią Lis 24, 2017 5:54 pm

nie jestem fanem tego typu kanałów . dla mnie to kicha i szmira oraz tandeta .
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Pią Lis 24, 2017 9:49 pm

MTV Music akurat dobry kanał po zmianie ;)
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pią Lis 24, 2017 9:51 pm

"pavv" napisał(a): Jak badając 2000 gospodarstw domowych można wyliczyć dokładność oglądalności do dwóch miejsc po przecinku???? Nie można!
Zmiana o 0,01% odpowiada zmianie nawyków dla 0,2 gospodarstwa, czyli jeśli jedna rodzina wyjedzie na wakacje, to jakieś kanały mogą mieć wahnięcie 0,05% Ale jak Kurski kwestionuje tak małą pulę, to afera. A to 20 nadajników daje 1%. Wielka czwórka mieście się w 2-3%.
Awatar użytkownika
pafeł

pafeł Pią Lis 24, 2017 9:51 pm

Niepotrzebnie VIACOM zamknął VIVĘ, a otworzył MTV Music. VIVA sobie nawet dobrze radziła, w weekendowe domówki u znajomych leciała tylko i wyłącznie właśnie VIVA, a to dlatego, że emitowali EDM i dance, idealne na imprezę. Jedynymi plusami MTV Music są pasma "MTV 3 z 1", "Ikony MTV" oraz "MTV Dance", można spotkać tam troszkę starsze klipy, jak również te mniej znane, reszta pasm to typowa popowa sieczka, którą grają wszyscy...
Awatar użytkownika
Polo TV

Polo TV Pią Gru 01, 2017 2:20 pm

Spadek Polo przywraca mi wiarę w ludzi.
Awatar użytkownika
citystyle 2050

citystyle 2050 Pią Cze 22, 2018 10:02 pm

w dobie internetu telewizje muzyczne to przeżytek.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Cze 22, 2018 10:07 pm

"Kamil" napisał(a): MTV Music akurat dobry kanał po zmianie
Właśnie nie. Kanał VIVA był dużo lepszy od MTV Music. Mieli fajnych prezenterów. Najfajniejsza z nich oraz jedna z najdłużej pracujących to Kasia Kępka. Lady Nina przy Kasi Kępce to amatorka. I Lady Nina prowadzi tylko program informacyjny MTV News (o ile się nie mylę), a Kasia Kępka prowadziła wiele programów (VIVA Mjuzzik Kłizzz, In & Out, Hot or not, itp.). VIVA była lepsza nawet od dzisiejszej ESKI TV czy "ulepszonej" wersji EXTRA. Do upadku doprowadziło przede wszystkim zakodowanie sygnału oraz wprowadzenie niemuzycznych programów. VIVA to była fajna gdzieś do 2015 roku, kiedy to zniknęły programy z prezenterami. VIVA miała lepszą oglądalność od MTV Music, mimo iż z roku na rok spadała. Za jakiś czas upadnie kanał 4fun.tv czy TO!TV, ponieważ i ta stacja robi się coraz gorsza. TO!TV w ogóle nie powinien być kanałem muzycznym, tylko interaktywnym (z teleturniejami CALL TV, wróżkami, telesprzedażą, itp.). 4fun.tv ma coraz gorszą grafikę oraz oglądalność. I życzę im, aby 4fun miał gorszą oglądalność niż następca VIVY.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 51 gości