WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ew

Spotify z rosnącymi przychodami i malejącą stratą. Serwis ma 286 mln użytkowników

ew Pią Maj 01, 2020 8:22 pm

Co niektorzy moga sobie rozwazac strategie ulepszenia biznesu na Interii. Jednak bez wkalkulowania De ricka w to wszystko plan sie nie uda. Najpierw musi byc porozumienie jak udobruchac mnie i dopiero myslec co dalej.
Awatar użytkownika
WE

Re: Spotify z rosnącymi przychodami i malejącą stratą. Serwis ma 286 mln użytkowników

WE Pią Maj 01, 2020 8:23 pm

Co niektorzy moga sobie rozwazac strategie ulepszenia biznesu na Interii. Jednak bez wkalkulowania De ricka w to wszystko plan sie nie uda. Najpierw musi byc porozumienie jak udobruchac mnie i dopiero myslec co dalej. Na celowniku jest Interia i WP, ale widocznosc
Awatar użytkownika
Lo

Re: Spotify z rosnącymi przychodami i malejącą stratą. Serwis ma 286 mln użytkowników

Lo Pią Maj 01, 2020 8:23 pm

Co niektorzy moga sobie rozwazac strategie ulepszenia biznesu na Interii. Jednak bez wkalkulowania De ricka w to wszystko plan sie nie uda. Najpierw musi byc porozumienie jak udobruchac mnie i dopiero myslec co dalej. Na celowniku jest Interia i WP, ale widocznosc reklam display dzieki mnie ciagle w kraju spada. To musi rozlac sie z czasem na caly krajowy
Awatar użytkownika
mwer

mwer Pią Maj 01, 2020 8:24 pm

Co niektorzy moga sobie rozwazac strategie ulepszenia biznesu na Interii. Jednak bez wkalkulowania De ricka w to wszystko plan sie nie uda. Najpierw musi byc porozumienie jak udobruchac mnie i dopiero myslec co dalej. Na celowniku jest Interia i WP, ale widocznosc reklam display dzieki mnie ciagle w kraju spada. To musi rozlac sie z czasem na caly krajowy komercyjny internet, wiec z czego beda zyski? Jak jeszcze ktos mnie nie zna niech sobie wygoogluje jaki obralem sobie fach. Dzisiaj
Awatar użytkownika
ore

ore Pią Maj 01, 2020 8:25 pm

Co niektorzy moga sobie rozwazac strategie ulepszenia biznesu na Interii. Jednak bez wkalkulowania De ricka w to wszystko plan sie nie uda. Najpierw musi byc porozumienie jak udobruchac mnie i dopiero myslec co dalej. Na celowniku jest Interia i WP, ale widocznosc reklam display dzieki mnie ciagle w kraju spada. To musi rozlac sie z czasem na caly krajowy komercyjny internet, wiec z czego beda zyski? Jak jeszcze ktos mnie nie zna niech sobie wygoogluje jaki obralem sobie fach. Dzisiaj dusilem admminke z forum Interii. Nie pracujcie dla prze step cow na duzych portalach, bo napewno kiedys po was przyjde
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość