[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sprzedano 182 tys. egz. pierwszego numeru „Vogue Polska”, 10 tys. w prenumeracie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
koneser

Sprzedano 182 tys. egz. pierwszego numeru „Vogue Polska”, 10 tys. w prenumeracie

koneser Nie Kwi 08, 2018 11:29 pm

to dobrze że tyle sprzedali bo następne zalegają półki:)
Awatar użytkownika
Ja

Re: Sprzedano 182 tys. egz. pierwszego numeru „Vogue Polska”, 10 tys. w prenumeracie

Ja Pon Kwi 09, 2018 1:20 am

Ja drugiego numeru nie kupiłam i nie kupię trzeciego, a co dopiero kolejnych...Wygląda na to, że trzeba się bardziej brać za robotę i zakładać własne pismo o modzie.
Awatar użytkownika
Sprzedano 182 tys... ?? Baju baju ...".Wydawca zdecydował się nie zgłaszać magazynu do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, który udostępniania dane o nakładach i dystrybucji tytułów prasowych"

Re: Sprzedano 182 tys. egz. pierwszego numeru „Vogue Polska”, 10 tys. w prenumeracie

Sprzedano 182 tys... ?? Baju baju ...".Wydawca zdecydował się nie zgłaszać magazynu do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, który udostępniania dane o nakładach i dystrybucji tytułów prasowych" Pon Kwi 09, 2018 1:25 am

" Sukces" ściśle tajny....
Awatar użytkownika
Gogi

Gogi Pon Kwi 09, 2018 2:17 am

Skąd taka jazda na to pismo? Komentarze są stronnicze, wszystko na nie. Ludzie, dajcie spokój. Zamiast szukać dziury w całym, sami weźcie się do roboty.
Awatar użytkownika
Ojojoj

Ojojoj Pon Kwi 09, 2018 2:38 am

"Gogi" napisał(a): Skąd taka jazda na to pismo? Komentarze są stronnicze, wszystko na nie. Ludzie, dajcie spokój. Zamiast szukać dziury w całym, sami weźcie się do roboty.

A może lepiej zastanów się dlaczego na wyeksponowanym miejscu jest artykuł o "sukcesie" pierwszego numeru, skoro w sprzedaży jest już 3- numer ? To dopiero jest dopiero jazda...., ale takim sposobem sami strzelają sobie w kolano, bo pewnie zgodzisz się, że to raczej świadczy o natrętnym przypominaniu...z powodu .........małej i malejącej sprzedaży .........
Awatar użytkownika
Kucharz

Kucharz Pon Kwi 09, 2018 4:01 am

Słabe pisemko dla znajomych królika wiecej nie kupię no chyba ze beda przepusy kulinarne ;-p
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pon Kwi 09, 2018 6:29 am

Za 16.50 kupić coś co ma 154 strony reklam? To już lepiej Polsat włączyć
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Kwi 09, 2018 6:43 am

A skąd takie dane? Bo wydawca na wszelki wypadek postanowił nie zgłaszać magazynu do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
Awatar użytkownika
Luz

Luz Pon Kwi 09, 2018 7:33 am

Gratulacje. Następny numer już leży, co było do przewidzenia.
Awatar użytkownika
etna

etna Pon Kwi 09, 2018 7:42 am

Sprzedano 57 854 egz.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pon Kwi 09, 2018 8:08 am

Większość pism może się pochwalić doskonałą sprzedażą pierwszego numer. Potem jest już najczęściej jazda w dół i tak jest w tym przypadku więc ja bym się tak nie chwalił!
Awatar użytkownika
mcgaloman

mcgaloman Pon Kwi 09, 2018 9:01 am

Pierwszy numer zarobił na wszystkie kolejne, a jak go nie ma ZKDP to nie ma o czym poważnie rozmawiać. Wróżyć można też z fusów.😉
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Pon Kwi 09, 2018 9:47 am

Drugi numer zalega w kioskach
Awatar użytkownika
inks

inks Pon Kwi 09, 2018 9:58 am

U mnie w sklepie też poszły wszystkie i domówiłem kolejne i też poszły wszystkie, natomiast drugi numer... u mnie do tej pory poszła jedna sztuka. Z tego co widze u znajomych też leży.
Awatar użytkownika
Ich Styl

Ich Styl Pon Kwi 09, 2018 10:40 am

Ależ budzi emocje (niestety głównie negatywne) ten polski luksusik.

Szanowne i Szanowni, sądzicie, że umowa ze Związkiem Kontroli (odpłatna) to dobre rozwiązanie dla (jakiegokolwiek) pisma debiutującego na rynku? Szczególnie dla nowego tytułu wydawanego w młodej firmie a nie korporacji prasowej? Warto mnożyć koszty przed ustaleniem pozycji na rynku? Vogue ma jeszcze opłaty licencyjne. Ma też pewien atut, pewien prestiż, którego reklamodawcy nie ignorują.

Spada sprzedaż? To jest naturalne. Ustalenie poziomu sprzedaży tytułu następuje między 4 a 6 wydaniem. I wtedy zobaczymy czy Vogue zostanie modową niszą (typu Harpers), czy prasą kobiecą zgodą z oczekiwaniami tutejszych czytelniczek.

A wynik pierwszego numeru bardzo ok, nie przestrzelili z dodrukiem (jak np Przekrój). A info ujawnione w dobrym marketingowo momencie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości