WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
peter-123

Sprzedaż tygodników opinii w 2011: “Gość Niedzielny”, “Polityka” i “Uważam Rze”

peter-123 Śro Lut 22, 2012 10:44 am

"Gosc Niedzielny" i "UwazamRze" w zwrotach, to tak. Chyba ktos robiac ta statyska i byl z PISu i nawalony., Moze Kruk ? Ale zarty, jaja.
Awatar użytkownika
tadzio3

Re: Sprzedaż tygodników opinii w 2011: “Gość Niedzielny”, “Polityka” i “Uważam Rze”

tadzio3 Śro Lut 22, 2012 10:54 am

"Angora" jak zwykle miażdży konkurencję :)
Awatar użytkownika
TA

Re: Sprzedaż tygodników opinii w 2011: “Gość Niedzielny”, “Polityka” i “Uważam Rze”

TA Śro Lut 22, 2012 11:31 am

@peter-123: Oj boli, boli, boli, że Polacy szukają prawdy poza kłamliwymi mediami salonowymi...
Awatar użytkownika
sosna

sosna Śro Lut 22, 2012 1:10 pm

Pewnie czytają wszyscy zakonnicy i zakonnice. Bo nie znam nikogo, kto by kupował Gościa Niedzielnego.
Awatar użytkownika
radek

radek Śro Lut 22, 2012 2:07 pm

Salon wpadł w panikę,no bo jak to tak żeby w pierwszej trójce nie było wprost i newsweeka,przecież to gazety oświecone...kto teraz będzie mówił Polakom jak mają żyć i na kogo głosować? ehhh...................pamiętam dokładnie,kiedy kupiłem pierwszy nr. UwarzamRze-wszyscy pseudo eksperci medialni chórem orzekli,że pismo nie ma szans na rynky,bo tytuł nie taki,bo się nie sprzeda etc. I co? Mamy najlepszy tygodnik opinii w Polsce. Brawo!
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Śro Lut 22, 2012 4:02 pm

Oj, boli, boli, że Polityka wciąż na topie, i to przed URze...
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Śro Lut 22, 2012 10:23 pm

Pamiętam jak tzw "fachowcy"z branży medialnej rok temu właśnie na stronach media oceniali start i przyszłość 'Uważam Rze" że ten projekt nie ma sensu i padnie po kilku tygodniach i że nikt tego nie kupi.
Awatar użytkownika
Myślący

Myślący Śro Lut 22, 2012 11:48 pm

Ja kupuję Gościa, URz i polecam wszystkim.
Dobre, ciekawe tygodniki.
Awatar użytkownika
sobota

sobota Czw Lut 23, 2012 10:57 am

Aj, jaj ale -sieee narobiło....Ludzie zaczęli myśleć. Pozdrawiam;
Awatar użytkownika
Sokratesik

Sokratesik Czw Lut 23, 2012 2:53 pm

sosna napisał(a):Pewnie czytają wszyscy zakonnicy i zakonnice. Bo nie znam nikogo, kto by kupował Gościa Niedzielnego.

Widocznie obracasz się w złym towarzystwie... Trzeba być trendy.
Awatar użytkownika
Czytel-nick

Czytel-nick Nie Lut 26, 2012 10:48 pm

UważamRze to - uważam :) - najlepsza obecnie publicystyka. Czyta się super, od deski do deski. Gościa Niedzielnego przeglądam, jak jestem u znajomych - prenumerują. Byłem w ciężkim szoku, że ta gazeta jest taka dobra. Spodziewałem się czegoś zupeeeeełnie innego. Ogromne pozytywne zaskoczenie.

Parę lat temu byłem wierny Polityce. Odpuściłem sobie i zdecydowanie nie żałuję. Ciężkie, przeintelektualizowane, miałkie, przydługie teksty. Na pewno nie wrócę.
Awatar użytkownika
Antyburak

Antyburak Nie Lut 26, 2012 10:51 pm

sosna napisał(a):Pewnie czytają wszyscy zakonnicy i zakonnice. Bo nie znam nikogo, kto by kupował Gościa Niedzielnego.

No poziom wnioskowania nie wyżej niż z przedszkola. Dobrze, że pisać nauczyli, szkoda, że z myśleniem gorzej.
Awatar użytkownika
inny

inny Pon Lut 27, 2012 1:10 pm

rh minus napisał(a):Oj, boli, boli, że Polityka wciąż na topie, i to przed URze...

nie boj, nie boj, PZPRowska egzekutywa i jej pomiot powoli wymiera. Target sie wykrusza. :lol:
Awatar użytkownika
inny

inny Pon Lut 27, 2012 1:15 pm

peter-123 napisał(a):"Gosc Niedzielny" i "UwazamRze" w zwrotach, to tak. Chyba ktos robiac ta statyska i byl z PISu i nawalony., Moze Kruk ? Ale zarty, jaja.

no popatrz - wyniki sprzedarzy nawet juz falszuja! ale faszyzm nastal za tej Platformy. :D
choc dziwne ze Ty, taki "mlody, wyksztalcony, z duzego miasta" i wierzysz w jakies "teorie spiskowe" o falszowaniu wynikow sprzedazy.
Awatar użytkownika
mikołajek

mikołajek Śro Mar 14, 2012 3:34 pm

Tak naprawdę to tylko "UważamRze" reprezentuje poziom do którego Pan Peter-123 chciałby aspirować. I po co u Pana Peter(a)-123 tyle zacietrzewienia. Proszę co tydzień wykupywać w kiosku z sąsiedztwa cały nakład ulubionego i jak mniemam , konkurencyjnego , w stosunku do Gościa Niedzielnego i "UważamRze" tygodnika to może co nieco zobiektywizuje się Panu i życie okaże się bardziej znośne czego życzę.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości