WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Remi

Stacje radiowe zmieniły ramówki w związku z koronawirusem, wprowadziły szczególne środki

Remi Pon Mar 23, 2020 9:39 am

W Rmf :,, Zmieniono też oprawę antenową, zlikwidowane pasma z muzyką na imprezy... ". Ha hah i to co daje przeczytałem to się z tego roześmiałem. Żal mi Rmf że nic nie robi żeby przyciągnąć słuchaczy. Ktoś powie że wprowadzono dodatkowe wydania Faktów aby słuchacze byli na bieżąco i wiedzieli o wszystkim jako pierwsi no ale przepraszam Radio ZET informuje "Wiadomością z ostatniej chwili" czyli znów Rmf informuje jako drugie. Oby to odbiło się Rmf na słuchalności które zamiast w tym ważnym czasie przyciągnąć uwagę słuchaczy to tego nie robi
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Stacje radiowe zmieniły ramówki w związku z koronawirusem, wprowadziły szczególne środki

Gość X Pon Mar 23, 2020 10:17 am

Jeśli rzeczywiście zadziała wzrost temperatur to po świętach tę zmianę można stopniowo wycofywać lub też robić regionami, szczególnie tymi gdzie jest mniej zakażeń.
Awatar użytkownika
LUDZIE TROCHE SZACUNKU!

Re: Stacje radiowe zmieniły ramówki w związku z koronawirusem, wprowadziły szczególne środki

LUDZIE TROCHE SZACUNKU! Pon Mar 23, 2020 11:01 am

"Remi" napisał(a): W Rmf :,, Zmieniono też oprawę antenową, zlikwidowane pasma z muzyką na imprezy... ". Ha hah i to co daje przeczytałem to się z tego roześmiałem. Żal mi Rmf że nic nie robi żeby przyciągnąć słuchaczy. Ktoś powie że wprowadzono dodatkowe wydania Faktów aby słuchacze byli na bieżąco i wiedzieli o wszystkim jako pierwsi no ale przepraszam Radio ZET informuje "Wiadomością z ostatniej chwili" czyli znów Rmf informuje jako drugie. Oby to odbiło się Rmf na słuchalności które zamiast w tym ważnym czasie przyciągnąć uwagę słuchaczy to tego nie robi

MILCZ GŁUPCZE! NIE MASZ KOMPLETNIE POJECIA O ROLI RADIA W TAKICH MOMENTACH - TO SIE ZAMKNIJ! NIE MASZ POJECIA O PRACY DZIENNIKARZY - TO NIE JEST MOMENT NA WOJENKI CHŁOPCÓW W KROTKICH SPODENKACH! Rzuc to hejterską zbroje i idz do wolantariatu pomagac ludziom!
Awatar użytkownika
Remi

Remi Pon Mar 23, 2020 2:11 pm

Odezwał sie chłopczyk spod spódnicy Ty nie masz szacunku teraz . Taka jest prawda jak to co napisałem. Wejdź schowaj się pod spódnicę do mamusi , tylko się nie rozpłacz i tam siedź grzecznie. Nie masz nic do powiedzenia związanego z tematem to lepiej zamilcz i nie krytykuj wypowiedzi
Awatar użytkownika
Remi

Remi Pon Mar 23, 2020 3:02 pm

Rmf rozkłada ręce . Nie ma pomysłu na siebie i jakby lepiej zaczęło grać . Ciekawe czy teraz muzyka im pomoże
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Mar 23, 2020 4:12 pm

A Trójka zamiast sięgnąć do przwbogatego archiwum i puszczac stare "Tonacje" czy "Bielsze odcienie bluesa" (o przepraszam, nie umiem sie przyzwyczaić :-( to robi przydługie pasma przypominające o smętnych latach 2000 - 2006. Słabo! Coraz więcej słucham swoich zbiorów i z internetu co jest o tyle łatwiejsze, że mało jeżdżę samochodem obecnie.
Awatar użytkownika
psychiatra

psychiatra Pon Mar 23, 2020 5:40 pm

"Remi" napisał(a): Rmf rozkłada ręce . Nie ma pomysłu na siebie i jakby lepiej zaczęło grać . Ciekawe czy teraz muzyka im pomoże

fiu fiu tydzien kwarantanny narodowej a niektorym juz odbija - jak widac. Zdrowia zycze
Awatar użytkownika
.

. Pon Mar 23, 2020 9:56 pm

a Kaczynski i tak zrobi swoje wybory 10 maja czy to się komuś podoba czy nie.
O śmierci swojego brata nie poinformował swojej Matki to czym tu się dziwić. Zawsze można nagrać sobie program z przed pandemii i sobie puszczać.... jaki wirus? - nie ma nic takiego
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości