[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Stanisław Bortkiewicz z Telewizji Polskiej: nie współpracowałem z SB, tylko byłem przez nią inwigilowany

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Re: Stanisław Bortkiewicz z Telewizji Polskiej: nie współpracowałem z SB, tylko byłem przez nią inwigilowany

prawnik Śro Paź 25, 2017 1:37 pm

"Tubylec" napisał(a): Od współpracowników SB gorsze są dzieci sowieckich okupantów.

Kto ci włożył do mózgu taki sposób patrzenia na świat?
Awatar użytkownika
Wer

Re: Stanisław Bortkiewicz z Telewizji Polskiej: nie współpracowałem z SB, tylko byłem przez nią inwigilowany

Wer Śro Paź 25, 2017 1:57 pm

Co to znaczy nieskutecznie inwigilowany? Można być nieskutecznie werbowanym, ale nieskutecznie inwigilowanym? Skąd on może wiedzieć, że śledzenie, podsłuchiwanie czy zbieranie kwitów na niego było nieskuteczne? Oficer SB mu powiedział, że był niezadowolony z raportów na niego i chodzenia za nim? :)
Awatar użytkownika
Orwel

Orwel Śro Paź 25, 2017 3:44 pm

Co za bzdurne pomówienie ...
Awatar użytkownika
YYY

YYY Śro Paź 25, 2017 9:27 pm

Bortkiewicza w biznesy na państwowej gospodarce na początku lat 90-tych wprowadził Feliks Siemienias, PRLowski biznesmen i przyjaciel Urbana. Takie to jest towarzystwo patriotyczne. Tyle szybka kwerenda w internecie, resztę dopowiedźcie sobie sami.
Awatar użytkownika
Ała

Ała Śro Paź 25, 2017 9:34 pm

To było, jeśli było, trzydzieści lat temu. Jesteśmy "wczorajsi" jak ziomkowstwa niemieckie.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Śro Paź 25, 2017 11:20 pm

A dziś już nie ma Johna Binghama na tłyterze. Zlikwidował swój profil. Zadanie, w wojnie frakcyjnej, wykonane?
Awatar użytkownika
Ksiegowy

Ksiegowy Czw Paź 26, 2017 8:09 am

To bardzo ciekawe, kim naprawde jest czlowiek, ktory rzadzi TVP. Wszyscy na Woronicza wiedza, ze Kurski jest PRowcem TVP, a karty rozdaje Bortkiewicz. Facet dorobil sie na reprywatyzacji polskiej energetyki. Teraz jest macherem od mediow publicznych...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości