WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
tl

Startuje nowy przetarg na kompleksową obsługę Play w internecie

tl Pon Lip 10, 2017 9:46 am

Play jeśli jest w awangardzie to najdroższych operatorów, który zaczyna jednak tracić klientów. Warto zerknąć na raport UKE, że pozyskują coraz mniej klientów a tracą więcej niż w poprzednich kwartałach.
Awatar użytkownika
pena

Re: Startuje nowy przetarg na kompleksową obsługę Play w internecie

pena Pon Lip 10, 2017 11:07 am

"tl" napisał(a): Play jeśli jest w awangardzie to najdroższych operatorów, który zaczyna jednak tracić klientów. Warto zerknąć na raport UKE, że pozyskują coraz mniej klientów a tracą więcej niż w poprzednich kwartałach.

To prawda,od miesiąca jestem szczęśliwym nie-klientem tej sieci bez zasięgu sieci. Jakość coraz gorsza a oni tylko ładują kasę w coraz to nowych-starych celebrytów.
Awatar użytkownika
maria awaria

maria awaria Pon Lip 10, 2017 12:22 pm

mam Playa i nie narzekam...zostałam nieźle przeorana wcześniej przez Tmobile...
Awatar użytkownika
Flej

Flej Pon Lip 10, 2017 1:01 pm

Ciekawe czy klakierzy z Play i tutaj dotrą. Sieć bez zasięgu, z niedziałającym Internetem w roamingu krajowym 1,5Mbit/s, żenującą jakością połączeń i najwyższymi cenami.
Awatar użytkownika
Były klient

Były klient Wto Lip 11, 2017 11:33 pm

proponuje proste hasło: BĘDZIEMY UCZCIWI...i co najważniejsze TAKIE POSTĘPOWANIE.. Wtedy klienci sami przyjdą.
Niestety to chyba niemożliwe, dlatego trzeba wziąć nową agencję do mydlenia oczu;)
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości