[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ströer Digital Media uruchamia TagLife do współpracy reklamodawców z micro-influencerami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
A.K-T

Re: Ströer Digital Media uruchamia TagLife do współpracy reklamodawców z micro-influencerami

A.K-T Pią Lip 14, 2017 9:47 am

Agata, gratulacje i powodzenia!
Awatar użytkownika
prawda

Re: Ströer Digital Media uruchamia TagLife do współpracy reklamodawców z micro-influencerami

prawda Pią Lip 14, 2017 10:26 am

nie wy tylko stara ekipa a konkretnie Karaś
Awatar użytkownika
looser

looser Pią Lip 14, 2017 11:04 am

Gratulacje Agata!
Awatar użytkownika
pstromicki

pstromicki Pią Lip 14, 2017 7:52 pm

zastanawiam się czy zaraz nie nastąpi przesyt. wszyscy wciskają tych influencerów. artykuł nie bardzo wyjasnia czym to ma sie różnic od duzych rynkowych graczy jak indahash czy brandbuddies.
Awatar użytkownika
Tak, że ten...

Tak, że ten... Pon Lip 17, 2017 6:52 pm

Czyli po prostu powstał kolejny klon indaHasha?
Awatar użytkownika
demon

demon Wto Lip 18, 2017 10:34 am

a indahash nie jest aby klonem biznesów zza oceanu ? konkurencja jest potrzebna bo zyskują klienci i influencerzy
Awatar użytkownika
agaaata

agaaata Śro Wrz 20, 2017 9:47 pm

jakoś mam kręgosłup moralny żeby coś wciskać znajomym dlatego że mi ktoś zapłacił 10 zł, to trochę jak wykorzystywanie prywatnych relacji po to by zarobić jakieś grosiwo, chyba bym nie mogła
Awatar użytkownika
agaTI

agaTI Śro Wrz 20, 2017 9:49 pm

jakoś mam kręgosłup moralny żeby coś wciskać znajomym dlatego że mi ktoś zapłacił 10 zł, to trochę jak wykorzystywanie prywatnych relacji po to by zarobić jakieś grosiwo, chyba bym nie mogła, jak bym mogła powiedzieć że produkt X jest super i jestem jego fanką? tak od siebie? za 10 zł? to nawet nie kwestia kwoty ale nastawienia
Awatar użytkownika
agaTI

agaTI Śro Wrz 20, 2017 9:55 pm

"Tak, że ten..." napisał(a): Czyli po prostu powstał kolejny klon indaHasha?
dziwne to nastawienie że w internecie coś jest klonem czegoś, to bardzo dobrze że jest konkurencja, że BurgerKing to klon Maca? że biedra to klon lidla? że onet to klon wp? że maxi taxi to klon city taxi? i bardzo dobrze że nie ma monipolu, czekamy na skutecznego klona FB, tak działa rynek
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości