[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ströer Polska kupił od CAM Media sieć e-reklamową Ad-Vice

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bob

Ströer Polska kupił od CAM Media sieć e-reklamową Ad-Vice

Bob Pią Lip 03, 2015 8:10 am

Ooo. Czyli jednak. Powodzenia Artur
Awatar użytkownika
ktoś

Re: Ströer Polska kupił od CAM Media sieć e-reklamową Ad-Vice

ktoś Pią Lip 03, 2015 9:40 am

"Przejęcie Ad-Vice to pierwsza inwestycja Ströer Polska wychodząca poza segment reklamy zewnętrznej."

A o tym jak mieli Evolution Media które upadło to czemu się nie chwalą? :)
w 2013 mieli 53,4% udziałów w grupie Ballroom, właścicielu upadłej w tym roku sieci Evolution Media Net
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/st ... -e-reklame
Awatar użytkownika
do ktosia

do ktosia Pią Lip 03, 2015 10:26 am

Drogi Ktosiu - Evolution zostało rozwalone przez własnych zarządzających, niepłacenie wydawcom, kręcenie na fakturach z klientami i wiele, wiele innych. Zresztą kadra zarządzająca nieistniejącego Evo wcześniej nieomal doprowadziła do upadku IDMnetu.
Ad Vice to mała firma ale sprawnie i z pomysłem zarządzana przez prawdziwą Kadrę Zarządzającą. Zatem powodzenia dla Stroera i całego Ad Vice!
Awatar użytkownika
ktoś

ktoś Pią Lip 03, 2015 10:40 am

Ale ja nie mówię że to wina Stroera, chodzi mi tylko o to, że to nie pierwsza inwestycja Stroera (który po kupnie udziałów w Ballroom zostawił całą kadrę zarządzającą Evolution co jak się okazało później było błędem).

Nie życzę źle Ad Vice- mówię tylko o nieścisłości w artykule, że to nie pierwsza inwestycja Stroera w polski rynek reklamy internetowej.
Awatar użytkownika
Wiem

Wiem Pią Lip 03, 2015 12:21 pm

Stroer Polska mimo, ze dziala z ramienia Stroera z Niemiec nigdy nie byl prawnym wlascicielem spolki Evolution Media. Nie ma znaczenia ze Pani Ewa i Andrzej byli w zarzadzie Evolution, a Pan Artur zarzadzal spolka kilka mies. w tym roku. Stroer Polska byl dla Evolution spolka siostrzana. Obie spolki maja bowiem jednego wlasciciela, spolke Stroer w Niemczech. A to, ze Panowie z Evolution i Stroera probowali razem chodzic po domach mediowych i tworzyc oferty cross-mediowe to juz zupelnie cos innego.
Awatar użytkownika
Działaczka

Działaczka Pią Lip 03, 2015 12:29 pm

Jak widzimy po zmianach w KRS juz w maju tego roku Zarzadzajacy Stroer Media Ewa i Andrzej postanowili wykreslic sie z KRS Evolution Media i w tej chwili nie wiadomo kto zarzadza spolka. W ten sposob chca uniknac dlugow Evolution Media. Tymczasem byli pracownicy Evolution Media nie dostali ciagle zaleglych pensji, a Stroer z pieniedzy Evolution Media wyplaca wybranym dluznikom-wydawcom czesc zaleglosci chcac ich naklonic do wspolpracy z Ad-Vice.
Awatar użytkownika
looser

looser Pią Lip 03, 2015 12:54 pm

z tego co wiem Stroer Polska na tyle ile mógł bardzo dobrze obszedł sie z pracownikami, w wcale nie musiał. Sami pracownicy Evo dobrze wiedzieli w jakim przedsięwzięciu partycypują. Proponuje żale i roszczenia kierować głównie do mistrzów biznesu, zarzadzajacych Evo, Pana M i Pana M. W procesie upadłości nie można wypłacać pieniędzy wybranym dłużnikom a spółką zarządza syndyk, by the way.
Awatar użytkownika
Rr

Rr Sob Lip 04, 2015 12:24 pm

Artur jak mało kto potrafi ogarnąć digital biznesowo wiec na pewno szybko to poskłada. Podstawę juz ma, kwestia tego jak bedzie chciał wyróżnić AdVice na rynku.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości