WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ppp

„Stulecie Winnych” ma szansę stać się hitem TVP? „Największą wadą serialu jego nijakość”

Ppp Nie Mar 24, 2019 11:13 am

Gdzie ci fachowcy z Endemola sprzed 15-20 lat? A no tak, uciekli..

Niestety, ani nowe Stulecie ani BigBrother nie spełniają pokładanych nadziei.
Awatar użytkownika
Zwykły widz

Re: „Stulecie Winnych” ma szansę stać się hitem TVP? „Największą wadą serialu jego nijakość”

Zwykły widz Nie Mar 24, 2019 1:00 pm

Pan Krzyżaniak ma swój pogląd. Zrobiono serial historyczny z perspektywy kameralnej bez fajerwerków bez scen batalistycznych. Historia toczyła się także w perspektywnie prostych ludzi. Pani Rusin i Pan Wieczorkowski nie grają postaci na salonach ale zwykłych ludzi. Uważam, że nie jest to zły serial.
Awatar użytkownika
solan

Re: „Stulecie Winnych” ma szansę stać się hitem TVP? „Największą wadą serialu jego nijakość”

solan Nie Mar 24, 2019 1:33 pm

Krzyżaniak opowiada dyrdymały. Serial jest bardzo dobry. Tylko, ze o chłopach, a nie o hrabiankach i ułanach. No to niektórym nie pasuje, bo wolą nie pamiętać, ze pradziadkowie w gumnach się chowali.
Awatar użytkownika
Waldek65

Waldek65 Nie Mar 24, 2019 7:38 pm

nuda nic nie czaje tym serialu nikt tam nie ogląda
Awatar użytkownika
AriaRR

AriaRR Nie Mar 24, 2019 7:49 pm

Ilona Łepkowska? dziękuję, poczekam do jesieni kiedy ta pani zniknie na zawsze z mediów
Awatar użytkownika
PIOTR

PIOTR Nie Mar 24, 2019 8:27 pm

Jedyny serial,który regularnie oglądam w TVP
Awatar użytkownika
toja

toja Nie Mar 24, 2019 9:49 pm

Ten serial oglądam w każdą niedzielę, jeśli ktoś nie lubi historii to mu się nie podoba, ja kocham seriale historyczne a polskich jak na lekarstwo...
Awatar użytkownika
Ala

Ala Nie Mar 24, 2019 9:56 pm

Na tle ogólnej mizerii akurat ten serial jest bardzo dobry. I jak słyszę od rodziny i przyjaciół - powszechnie oglądany. Wreszcie kawał naszej historii i losy zwykłych ludzi. Trzyma w napięciu. Moim zdaniem Preis i Wieczorkowski grają znakomicie! Oby więcej takich seriali!
Awatar użytkownika
czytelniczka

czytelniczka Nie Mar 24, 2019 10:22 pm

Serial bardzo ciekawy , wielka szkoda że odcinki są tak krótkie . Na kolejne rodzinne rozterki Winnych musimy czekać aż tydzień . Moje dzieci w wieku 12 i 13 lat z wielkim przejęciem oglądają życie ludzi w tych jak bardzo ciężkich czasach . Bardzo dobry serial !
Awatar użytkownika
Ilona

Ilona Nie Mar 24, 2019 10:30 pm

"PIOTR" napisał(a): Jedyny serial,który regularnie oglądam w TVP

Nagrywam sobie i oglądam codziennie o 20.20 przez cały tydzień
Awatar użytkownika
XXXX

XXXX Pon Mar 25, 2019 2:32 am

Ja już dawno zauważyłem, że tzw. "fachowcom" zazwyczaj nie podobają się seriale czy filmy, które mnie się podobają (a jestem zagorzałym krytykiem paradokumentów, tasiemców i innych Alexów czy Mateuszów)... Za to chwalą często szmirę, dziwiąc się, czemu nikt nie chce jej oglądać... Tacy to specjaliści...
Awatar użytkownika
Byba

Byba Pon Mar 25, 2019 8:45 am

Bardzo dobry serial i dobra obsada. Trzeba przeczytac ksiazke Grabowskiej. Dla niektorych jest to za ambitny serial. Nie dziwie sie ze maja problem z oglądaniem i zrozumieniem. Tlumok to tlumok!!!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Mar 25, 2019 11:21 am

Krzyżaniak chyba nie wie jak zwrócić na siebie uwagę. Z zapalczywością krytykuje wszystko co dobre. A chwali to co złe. Trochę ..
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Mar 25, 2019 11:26 am

Jeden z lepszych seriali w telewizji od dłuższego czasu. Nie ma co gadać, dobra produkcja.
Awatar użytkownika
konkurencja

konkurencja Pon Mar 25, 2019 11:48 am

Pan Krzyżaniak ma chyba kompleks Pana Sibilskiego. Krytyka zawsze polepsza humorek małych ludzi. Ja mimo, że konkurencji chwalę produkcję i chylę czoła.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości