WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bubu

„Supermodelka Plus Size” - zobacz pierwszy zwiastun nowego programu Polsatu (wideo)

Bubu Czw Sie 03, 2017 7:32 am

Zwiastun jakich wiele.
Awatar użytkownika
jak

Re: „Supermodelka Plus Size” - zobacz pierwszy zwiastun nowego programu Polsatu (wideo)

jak Pią Sie 04, 2017 11:15 pm

Maślak jest gościem niewiedzącym o której wybuchło Powstanie Warszawskie, który myślał, że taksówkarz wyszedł z auta zobaczyć o 17 dlaczego w korku stoją. On ewidentnie więcej w życiu w siłowni spędził niż na myśleniu. I takich ludzi mi Polsat pokazuje. Sorry, ale ja mam głupoty wokół za dużo, żebym jeszcze kolejnego cymbała oglądał.
Awatar użytkownika
Faczison

Re: „Supermodelka Plus Size” - zobacz pierwszy zwiastun nowego programu Polsatu (wideo)

Faczison Sob Sie 05, 2017 10:23 pm

Nigdy się modelingiem nie interesowałem, ale ten program akurat może być ciekawy ze względu na to, że zrywa z przyjętymi w tym świecie zasadami/normami... :) Odważny pomysł polsatu. Myślę, że może z tego wyjść coś fajnego.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Sob Sie 05, 2017 10:47 pm

Ale właśnie tacy ludzie są potrzebni. Oni robią show. Możesz się spokojnie pośmiać, kiedy coś będzie mówił. I to jest wartość dodana, bo jest przecież spora szansa, że powie coś niezamierzenie zabawnego. Tak czy inaczej Polsat dobrze robi, że go zatrudnia.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości