[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - “Superstarcie” TVP2 ze słabą oglądalnością. “Edukuje ludzi”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pilny obserwator

“Superstarcie” TVP2 ze słabą oglądalnością. “Edukuje ludzi”

Pilny obserwator Wto Paź 21, 2014 1:05 am

Edukuje.... Zaraz umrę ze śmiechu.
No i oczywiście kapusta powinien kupić od endemola 100. 150 od odcinków, a nie marnych 10.
Przecież trzeba wspomóc braci w wierze.
Awatar użytkownika
notoryczny hejter

Re: “Superstarcie” TVP2 ze słabą oglądalnością. “Edukuje ludzi”

notoryczny hejter Wto Paź 21, 2014 1:15 am

chała jak cała TVP
Awatar użytkownika
Pn

Pn Wto Paź 21, 2014 1:20 am

To jest TARCIE dupą po szkle.
Ble
Awatar użytkownika
koń rafał

koń rafał Wto Paź 21, 2014 6:48 am

Nie widziałem ani minuty, ale pewnie goowno
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Paź 21, 2014 7:48 am

Panie Kapuściński - w takich przypadkach należy unikać odbierania telefonów od dziennikarzy, a nie wygadywać takie farmazony!
jak na program "edukacyjny" to jest za drogi, a jak na tak drogi program to oglądalność za niska. Wniosek: wyciągnąć konsekwencje wobec ludzi lobbujących wpuszczenie tego projektu na antenę. Ale też nie - samemu sobie pan nie odejmie od ust!
Awatar użytkownika
Zniesmaczony

Zniesmaczony Wto Paź 21, 2014 8:46 am

Zabrali "Dzięki Bogu już weekend" no to maj!. Jak dla mnie może spaść oglądalność do zera.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Paź 21, 2014 9:27 am

Mhm...obejrzałam w ten piątek i nie rozumiem skąd tyle nienawiści wobec tego programu. Piękne wykony, fajni ludzie, mądre przesłanie,
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Paź 21, 2014 9:29 am

z odcinka na odcinek jest lepiej.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Paź 21, 2014 9:46 am

maja niska ogladalnosc bo jest taniec z gwiazdami. Program uwazam za udany a hejt jest wyjatkowo podejrzany
Awatar użytkownika
Aga

Aga Wto Paź 21, 2014 9:52 am

uuu hejterstwo by TVN
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Paź 21, 2014 10:02 am

Czyżby smutny TVN hejtowal ?
Awatar użytkownika
kurka wodna

kurka wodna Wto Paź 21, 2014 10:03 am

Ważne, że program podoba się p. Kapuścińskiemu. A poza tym, kto tak wyczesuje Marikę? Czyje to pomysły?
Awatar użytkownika
senior

senior Wto Paź 21, 2014 10:09 am

Marika rzeczywiście ma jakiś problem na głowie, w The Voice miala też, strasznie wielki łeb!
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 21, 2014 10:11 am

A mi się podoba ten program. Uważam, że to naprawdę fajny pomysł na format. Poza tym, bardzo dobrze, że w końcu jest coś nowego. "Taniec z gwiazdami" jest już w tv od bardzo dawna, więc czas na jakieś nowości. Uważam, że poziom wykonań jest wysoki, a repertuar świetny. Uczestnicy są naprawdę fajni! Jestem zdecydowaną fanką Titusa i Adama Sobierajskiego! FAceci mają do siebie dystans, a to jest dziś rzadkość... Życzę powodzenia uczestnikom i programowi! I naprawdę bardzo się cieszę , że Pan Wojciech Mann jest w jury. Myślę, że sama jego obecnośc tam, wiele mówi o tym programie. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Ed

Ed Wto Paź 21, 2014 10:34 am

Wg mnie program ma ogromny potencjal. Wojciech Mann to klasa sama w sobie i chociazby dla niego warto ten program obejrzec, Marika jako jurorka jest rewelacyjna a wykonania uczestnikow sa czasami swietne. Poza tym to wielka szansa aby masom zaprezentowaly sie takie perelki jak Monika Borzym czy Adam Sobierajski. SuperStarcie ma kiepski czas antenowy, ale format da rade i ja bede go ogladac!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 40 gości