[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sympatia.pl zdecydowanym liderem serwisów randkowych. Zyskuje Flirt.com

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
S

Sympatia.pl zdecydowanym liderem serwisów randkowych. Zyskuje Flirt.com

S Śro Gru 26, 2018 12:00 pm

Sympatia liderem bo jest darmowa. Ot, tajemnica sukcesu.
Awatar użytkownika
Użytkownik

Re: Sympatia.pl zdecydowanym liderem serwisów randkowych. Zyskuje Flirt.com

Użytkownik Śro Gru 26, 2018 4:31 pm

A czemu nie ma Roksy?
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Pią Gru 28, 2018 5:28 pm

Widzę branżowy artykuł!
Awatar użytkownika
Ala

Ala Czw Sty 03, 2019 11:28 am

"S" napisał(a): Sympatia liderem bo jest darmowa. Ot, tajemnica sukcesu.
Sympatia nie jest darmowa, aby w pełni korzystać z serwisu trzeba wykupić wersję premium
Awatar użytkownika
Oliwia

Oliwia Śro Lis 20, 2019 1:42 pm

Ja zamiast portalu randkowego polecam biuro matrymonialne Centrum Zapoznawcze Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. 2 lata temu poznałam poprzez biuro cudownego faceta z którym do dziś jesteśmy razem. Fajna babka to prowadzi, w biurze sympatyczna opinia, dlatego bardzo polecam Zolyty.
Awatar użytkownika
Anita

Anita Pon Sty 06, 2020 7:41 pm

Również polecam biuro Zolyty z Czerwionki-Leszczyny, ja także poprzez to biuro poznałam mojego partnera.

"Oliwia" napisał(a): Ja zamiast portalu randkowego polecam biuro matrymonialne Centrum Zapoznawcze Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. 2 lata temu poznałam poprzez biuro cudownego faceta z którym do dziś jesteśmy razem. Fajna babka to prowadzi, w biurze sympatyczna opinia, dlatego bardzo polecam Zolyty.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości