WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
P

System Pegasus szpiegował dziennikarzy, obrońców praw człowieka i opozycjonistów

P Pon Lip 19, 2021 11:02 am

Wszystko w imię bezpieczeństwa...interesów polityków i całej machiny urzędniczej.
Awatar użytkownika
PP

Re: System Pegasus szpiegował dziennikarzy, obrońców praw człowieka i opozycjonistów

PP Pon Lip 19, 2021 11:56 am

Dziennikarskie śledztwo pokazało, że klientami NSO Group, którzy zlecali śledzenie konkretnych numerów, były rządy co najmniej 10 państw, w tym Azerbejdżanu, Kazachstanu, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Węgier, Indii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - co w tym zestawieniu robi kraj UE ??
Awatar użytkownika
4U

Re: System Pegasus szpiegował dziennikarzy, obrońców praw człowieka i opozycjonistów

4U Pon Lip 19, 2021 1:43 pm

"PP" napisał(a): Dziennikarskie śledztwo pokazało, że klientami NSO Group, którzy zlecali śledzenie konkretnych numerów, były rządy co najmniej 10 państw, w tym Azerbejdżanu, Kazachstanu, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Węgier, Indii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - co w tym zestawieniu robi kraj UE ??

Ano taki to członek UE. Zresztą Polska od tego nie odbiega. Jeżeli będą kolejne przecieki to nie mam wątpliwości, że znajdą się na liście również polscy dziennikarze.
Awatar użytkownika
janek

janek Pon Lip 19, 2021 2:42 pm

w Polsce Pegasus też działa, przecież to jest powszechna wiedza. Zapytajcie Kamińskiego i Wąsika
Awatar użytkownika
Abc

Abc Pon Lip 19, 2021 2:48 pm

Ja mam w domu PS4 i działa bez zarzutów
Awatar użytkownika
Uwazny_czytelnik

Uwazny_czytelnik Wto Lip 20, 2021 1:08 pm

"janek" napisał(a): w Polsce Pegasus też działa, przecież to jest powszechna wiedza. Zapytajcie Kamińskiego i Wąsika

Oczywiście - jeszcze niedawno jełopozycja piszczała, że ją Polska inwigiluje!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości