[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Szef KRRiT: mam serce po prawej stronie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janko

Szef KRRiT: mam serce po prawej stronie

Janko Pią Kwi 16, 2021 8:38 am

Szkoda, że szef KRRiT nie zająknął się na temat jakości ulubionych przez siebie mediów. Dlaczego są tak fatalnie i mało profesjonalnie robione, dlaczego w nich tyle złości i jadu, agresji i bezrefleksyjnego poparcia dla kumoterstwa aktualnej ekipy. Maja poparcie, kasę, niczym nieutrudniony dostęp do odbiorcy a jednak skupiają się na leczeniu własnych kompleksów i walce z sobą niż na czytelniku i widzu.
Awatar użytkownika
Koziołek z KRRIT

Re: Szef KRRiT: mam serce po prawej stronie

Koziołek z KRRIT Pią Kwi 16, 2021 9:18 am

Natychmiast do kardiologa! To anomalia.
Awatar użytkownika
Gupol

Gupol Pią Kwi 16, 2021 9:20 am

Nie pier..l o sercu. Trzeba nie mieć serca, żeby nie interweniować w sprawie Polskiego Radia, doszczętnego zniszczenia Trójki.
Awatar użytkownika
bodo

bodo Pią Kwi 16, 2021 11:50 am

Pańskie serce i jego lokalizacja nas mało interesują, Panie Przewodniczący!
Nas interesują Pańskie kompetencje, rozum i kwalifikacje do wypełniania obowiązków niezależnie od upodobań.
A tu wyraźnie coś nie gra.
Media publiczne mają jednostronny przechył i dlaczego ja mam płacić dodatkowo, żeby móc obejrzeć/wysłuchać szersze spektrum poglądów i stanowisk?
Taki stan poddaje niestety pod wątpliwość Pańskie kwalifikacje na stanowisko Przewodniczącego! Media publiczne są ewidentnie źle zarządzane pod względem odzwierciedlania różnorodności opinii panujących w społeczeństwie - i Pan z tym NIC nie robi. To Pana dyskwalifikuje.
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Pią Kwi 16, 2021 1:03 pm

Coś mi nie gra z tym urzędem. Od samego początku KRRiTV jest organem nie potrzebnym. Jest UKE wystarczy. UKE ma dbać o porządek w świecie częstotliwości i koniec kropka. Jest ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. To wystarczy by prowadzić biznes medialny. Twór który powołano by on decydował kto ma nadawać program a kto nie jest zbędny. Szkoda pieniędzy na tych nierobów lepiej je dać na organizacje pozarządowe, które miałby by cel monitorowanie mediów ich treści itp.
Awatar użytkownika
janek

janek Pią Kwi 16, 2021 1:06 pm

Misiu, a w których to mediach twoje poglądy nie miały odzwierciedlenia? Wskaż jeden przykład, chętnie posłucham...
Czy wszyscy prawicowcy mają manię prześladowczą??
Awatar użytkownika
janek

janek Pią Kwi 16, 2021 1:07 pm

"Staram się realizować projekt w całkowitym oderwaniu od polityki."
za takie kpiny z inteligentnych ludzi należy się więzienie.
Awatar użytkownika
:)

:) Pią Kwi 16, 2021 1:55 pm

Tym wywiadem Kołodzíejski dał do zrozumienia, że zupełnie nie rozumie mediów, co rzecz jasna, fatalnie o nim świadczy jako o przewodniczącym KRRiT. Zdecydowana większość komercyjnych mediów, nie tylko w Polsce, sytuuje się na pozycjach centrowych - co oczywiste, skoro walczą o jak najszerszy krąg odbiorców i reklamodawców. Centrowość w europejskich warunkach oznacza zazwyczaj pozycje umiarkowanie liberalne. Gdyby w Polsce istniał chociaż zbliżony popyt na media (ultra)konserwatywne, nie musiałyby być one finansowane z pieniędzy publicznych czy partyjnych, jak obecnie - utrzymywałyby się na czysto komercyjnych zasadach, do czego aktualnie skrajnie im daleko. Urzeka mnie, swoją drogą, ta troska PiS-u o niszowe, istniejące gdzieś na marginesie media. To teraz czekam na wsparcie dla tych otwarcie antyklerykalnych. :)

Kołodzíejski sprawia też wrażenie, jakby przespał zajęcia z politologii. To, że 40% Polaków zagłosowało na PiS, nie oznacza z automatu, że "połowa społeczeństwa ma serce po prawej stronie" (lub inna anatomiczną anomalię - większość jednak zdążyła urodzić się przed zaostrzeniem przepisów aborcyjnych :P). Mimo wszystko proponuję uwzględnić też tych, którzy zagłosowali portfelem (500+) lub z jakiegokolwiek powodu postanowili pokazać f*cka Platformie. Kołodzíejski sam w wywiadzie podkreśla odrębność motywacji politycznych i światopoglądowych, więc fajnie by było, gdyby konsekwentnie dostrzegał ją i u reszty społeczeństwa.

Wtedy jednak musiałby przyznać, że odsetkowi Polaków z nietypowym położeniem serca :) bardziej odpowiada oglądalność "dwóch niszowych stacji telewizyjnych" niż wyniki wyborów. Wszak gdyby ultrakonserwatywne poglądy były w Polsce aż tak powszechne, widownia tychże dwóch kanalików musiałaby być znacząco większa. Na tyle duża, że nie miałyby one prawa dłużej być niszowe. :)
Awatar użytkownika
:)

:) Pią Kwi 16, 2021 2:14 pm

Swoją drogą, bardzo "mądre" posunięcie ..., aby pod wywiadem z Kołodzíejskim blokować komentarze zawierające jego nazwisko (tak, by trzeba było się uciekać do podmiany jednej z liter na zbliżoną graficznie). No chyba, że to prewencyjnie w całym portalu - to jeszcze fajniej. :)
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Pią Kwi 16, 2021 8:56 pm

Kogo obchodzą poglądy tego pana? Sprawuje funkcję publiczną. To jest bardzo nieprofesjonalne jeśli nie potrafi tego oddzielić.
Awatar użytkownika
nnno

nnno Pią Kwi 16, 2021 9:19 pm

Jeżeli 50% Polaków ma serce po prawej stronie, to czemu skierowana do nich prasa, mimo "reklam" KGHM i Orlenu, szoruje brzuchem po granicy opłacalności? Bo albo te 50% to pseudostatystyczna bzdura, albo pan prezes przyznał, że jego elektorat nie czyta.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Sob Kwi 17, 2021 7:21 pm

"słusznie pani zauważyła, że mam serce po prawej stronie"
Ho, ho, ten pan to prawdziwy wybryk natury.
Awatar użytkownika
Kri_

Kri_ Nie Kwi 18, 2021 4:24 pm

A co ma i gdzie w takim wypadku Kamińska?
Awatar użytkownika
DrVictór

DrVictór Nie Kwi 18, 2021 4:34 pm

Tytuł powinien być taki:
"Szef KRRiT: Serce zastąpił mi cewnik."
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Kwi 19, 2021 10:19 am

Żałosne
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości