WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
rynienka

Re: Szef TVP3 Opole zarzuca działaczowi Razem kradzież w siedzibie partii. „Doszło do pomyłki, z torby nic nie zginęło”

rynienka Sob Wrz 07, 2019 8:04 pm

Siedzibie STACJI a nie PARTII! media, wasze notoryczne błędy są skandaliczne. I to w tytule!
Awatar użytkownika
f

Re: Szef TVP3 Opole zarzuca działaczowi Razem kradzież w siedzibie partii. „Doszło do pomyłki, z torby nic nie zginęło”

f Sob Wrz 07, 2019 8:10 pm

Od początku z tym kolesiem było coś nie tak. Jakby naćpany.
Awatar użytkownika
Marceljna

Re: Szef TVP3 Opole zarzuca działaczowi Razem kradzież w siedzibie stacji. „Doszło do pomyłki, z torby nic nie zginęło”

Marceljna Sob Wrz 07, 2019 8:26 pm

Michał wstyd. Obciążasz nas.
Awatar użytkownika
mike

Re: Szef TVP3 Opole zarzuca działaczowi Razem kradzież w siedzibie stacji. „Doszło do pomyłki, z torby nic nie zginęło”

mike Sob Wrz 07, 2019 8:30 pm

Tłumczenia żałosne
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Nie Wrz 08, 2019 9:51 pm

"Młody Wilk".
Zajumam coś, a jak mnie namierzą, to oddam i przeproszę.
Ewentualnie powiem, że to nie ja.
Awatar użytkownika
Tolek

Tolek Pon Wrz 09, 2019 8:35 am

Dno. Ale przykład idzie z góry.
Kradnę a jak mnie złapię to oddam, przeprosze i nie ma tematu...
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Wrz 09, 2019 11:20 am

Mógł chociaż coś wpłacić na Caritas ;)
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości