[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Szefowa Komisji Europejskiej: Czas demokratycznie ograniczyć siłę cyfrowych gigantów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
PK

Szefowa Komisji Europejskiej: Czas demokratycznie ograniczyć siłę cyfrowych gigantów

PK Pon Lut 01, 2021 9:56 am

Jak Niemcy tracą kontrole nad mediami, to jest to zamach na wolność i prawa obywatelskie. Jak Polska walczy z zagranicznym kapitałem, to jest to zamach na demokracje. U niemców bez zmian.
Awatar użytkownika
privat

Re: Szefowa Komisji Europejskiej: Czas demokratycznie ograniczyć siłę cyfrowych gigantów

privat Pon Lut 01, 2021 12:25 pm

Jak widać, siły lew*ie nie są monolitem na niższych poziomach. Jak w korporacjach, na niższych piętrach walka trwa. Niestety, ale to niewiele da dla coraz to bardziej ograniczanej wolności człowieka. Prędzej czy później nastąpi podział terytoriów i technokratyczno-komunistyczny totalitaryzm będzie się pogłębiał.
Awatar użytkownika
korporacje nowy rząd

Re: Szefowa Komisji Europejskiej: Czas demokratycznie ograniczyć siłę cyfrowych gigantów

korporacje nowy rząd Wto Lut 02, 2021 1:21 pm

nie podobają mi się te monopole, jak to można zbanować konto prezydenta? Gdzie tu jest wolność słowa! To sąd jest od tego, żeby skazywać, a nie korporacje! Co to za chory świat
Awatar użytkownika
Uuuuuuuu

Uuuuuuuu Czw Lut 11, 2021 5:06 am

Jestem za kontrolą prywatności. Ale obecne ustawienia na stronach zniechęcają do personalizowania ustawień. Spotkałem się ze stroną, na której musiałem wyrazič sprzeciw indywidualnie dla każdego partnera przeglądanej strony. A było tego ze 150. W ten sposób łamie się chęć prywatności przy kolejnej wizycie na tej stronie. Należy odwrócić cały proces i z automatu wsystkie zgody powinny być na NIE. Ci co chcą to niech sobie włączą. Inaczej to będzie tylko uczucie "dobrze spełnonego obowiązku" polityków unijnych. A my ,zamiast dwóch iksów, będziemy ich mieć po zmianach 300.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 18 gości