WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tolek

Re: Szefowa komunikacji i promocji NBP zarabia 49,6 tys. zł miesięcznie. „Takich wynagrodzeń nie ma nawet wśród prezesów agencji PR”

Tolek Czw Lut 28, 2019 7:27 am

Qrwa. Smutne.
Awatar użytkownika
MARKETER

Re: Szefowa komunikacji i promocji NBP zarabia 49,6 tys. zł miesięcznie. „Takich wynagrodzeń nie ma nawet wśród prezesów agencji PR”

MARKETER Czw Lut 28, 2019 7:56 am

skandal jakich mało
Awatar użytkownika
walter

walter Czw Lut 28, 2019 8:06 am

niezwykła kariera
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Czw Lut 28, 2019 8:10 am

Spokojnie w TVP już to wczoraj ciemnemu ludowi wytłumaczono...i pomyśleć, że żebrają o 500zl a ci mają niezłe koryto plus...
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Czw Lut 28, 2019 8:15 am

Nie wiem co się tak wszyscy czepiają, po 8 wyglodniałych latach, im się te pieniądze po prostu należą :)
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Lut 28, 2019 8:37 am

Oj... to straszna bieda w tym PR... sądziłem, że szef PR w dużej korporacji minimum 50 dych wyciąga. Sam znam dyrektora PR w średnim polskim banku... 50 tys. pensji to podstawa plus programy motywacyjne... Poniżej 20 tys. nikt się nawet nie schyla...
Awatar użytkownika
Bez złudzeń

Bez złudzeń Czw Lut 28, 2019 8:52 am

"Żeby żyło się lepiej!" - to hasło wyborcze PO sprzed lat było, jest i będzie obowiązywać niezależnie od tego, kto akturat dorwie się do korytka... PiS jest nieco sprytniejszy - trochę kasy jednak daje i elektoratowi...
Awatar użytkownika
Koko

Koko Czw Lut 28, 2019 9:59 am

40k brutto to nie są kosmiczne pieniądze. SERIO
Awatar użytkownika
Szef agencj PR

Szef agencj PR Czw Lut 28, 2019 10:42 am

Jak to nie ma?
Awatar użytkownika
mike

mike Czw Lut 28, 2019 10:58 am

Wszędzie piszą o NBP, prezydent mówi o NBP, prezes w wywiadzie mówi o NBP... Pani Dyrektor od promocji powinna dostać podwyżkę!
Awatar użytkownika
andrzej

andrzej Czw Lut 28, 2019 12:00 pm

Nie zaglądam do cudzych kieszeni,ale do swojej,to i owszem. Po wielodniowym cyrku, w którym musiał brać udział Prezydent RP,dowiedziałem się wreszcie o wynagrodzeniach w MOIM banku,czyli w NBP. Prof.Marian Noga, b.członek Rady Polityki Pieniężnej, komentując prawie 50 tys,PLN miesięcznie dla pani dyrektor departamentu promocji, powiedział krótko:”to nieporozumienie.Obowiązki,które polegają m.in.na spisywaniu tego,kto pójdzie do jakiej redakcji, to nie jest chyba wymagająca praca”.
Też tak myślę. I kombinuję: albo w NBP zasiadła jakaś gangsterska szajka, albo nie były to jedyne obowiązki pani dyrektor od promocji. Jednym słowem mówimy „partia”,a w domyśle „Lenin”.
Awatar użytkownika
Baranek

Baranek Czw Lut 28, 2019 12:22 pm

Ech ci ludzie, to brudne świnie,
Co napletli o mojej dziewczynie,
Jakieś bzdury o jej nałogach,
No to po prostu litość i trwoga.
Tak to bywa gdy ktoś zazdrości,
Kiedy brak mu własnej miłości,
Plotki płodzi, mnie nie zaszkodzi żadne obce zło
Na mój sposób widzieć ją...
Na głowie kwietny ma wianek,
W ręku zielony badylek,
A przed nią bieży baranek, |x2
A nad nią lata motylek |x2
Krzywdę robią mojej panience,
Opluć chcą ją, podli zboczeńcy.
Utopić chcą ją w morzu zawiści,
Paranoicy, podli sadyści,
Utaplani w brudnej rozpuście,
A na gębach fałszywy uśmiech,
Byle zagnać do swego bagna, ale wara wam!
Ja ją przecież lepiej znam...
W ręku zielony badylek,
Znów widzieli ją z jakimś chłopem,
Znów pojechała do Saint Tropez,
Znów męczyła się, Boże drogi,
Znów na jachtach myła podłogi.
Tylko czemu ręce ma białe?
Chciałem zapytać - zapomniałem,
Ciało kłoniąc, skinęła dłonią, wsparła skroń o skroń
Znów zapadłem w nią jak w toń...
Ech, dziewczyna pięknie się stara,
Kosi pieniądz, ma Jaguara,
Trudno pracę z miłością zgodzić,
Rzadziej może do mnie przychodzić,
Tylko pyta kryjąc rumieniec,
Czemu patrzę jak potępieniec?
Czemu zgrzytam, kiedy się pyta - czy ma ładny biust?
Czemu toczę pianę z ust?...
W ręku zielony badylek,
Autorzy utworu: Adam Mickiewicz / stanisław staszewski
Awatar użytkownika
Pytanie

Pytanie Czw Lut 28, 2019 1:23 pm

To ile zarabia się w pr i komunikacji? Albo w biurze prasowym w sektorze publicznym? Ktoś coś
Awatar użytkownika
ala

ala Czw Lut 28, 2019 1:34 pm

Za robienie gały to bardzo dużżżżżżżo bierze - więcej niż dziewczyny z Dubaju
Awatar użytkownika
Dr Abinka

Dr Abinka Czw Lut 28, 2019 2:38 pm

A ja na swój sposób podziwiam tych ludzi. Normalny człowiek wstydzi sie pokazać w pracy, gdy w jakiś sposób zawalił, osmieszył siebie lub kolegów, bo np. za duzo wypil na imprezie firmowej. A tu - totalny bezwstyd, nawet powieka im w świetle kamer nie drgnie. Twardzi zawodnicy.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości