[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Szkło kontaktowe” traci widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
analityk

„Szkło kontaktowe” traci widzów

analityk Pon Sty 21, 2013 2:01 am

Przepraszam, ale ten program to jest DNO. Poziom "humoru" prowadzących i wypowiedzi widzów jest żenujący. Widziałem kilka razy i już wystarczy.
Awatar użytkownika
Oko

Re: „Szkło kontaktowe” traci widzów

Oko Pon Sty 21, 2013 7:52 am

Prawica podnieca sie tygodnikami, a tu dzień w dzień 400tys lemingow uczestniczy w ichniejszej mszy.
Awatar użytkownika
:P

:P Pon Sty 21, 2013 9:10 am

Najwiecej emocji ten program budzi u prawakow, ktorzy tez pewnie chetnie go ogladaja, zeby potem krzyczec, ze to dno i jak mozna takie bzdury emitowac itd. :P Ja sobie ogladalem SK w czasach IV RP jako odtrutke na TVP i konefrencje prasowe dzielnego szeryfa Ziobry, teraz czasem wlacze, czasem zerkne, ale towszystko.
Awatar użytkownika
Ole!

Ole! Pon Sty 21, 2013 10:12 am

Moze nowy zagraniczny prezez, zrobi wreszcie porzadek z tym zalosnym towarzystwem wzajemnej adoracji, z tym nepotyzmem, synekurami... naprawde czas na zmiany...nie da sie ogladac tego celebryckiego, nieprofesjonalnego magla...
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Sty 21, 2013 10:39 am

Program kiedyś oglądałem, ale przestałem. Kiedyś był jednym blokiem bez reklam.
Teraz, o ile coś się nie zmieniło, jest przedzielony dwukrotnie reklamami.
A to już dla dodatkowa strata czasu dla widza, chyba, że ktoś reklamy lubi oglądać (ale kasa jest kasa i ja to rozumiem).
7 godzin w tygodniu poświecić na SK? Trochę dużo. To byłoby więcej, niż poświęcam tygodniowo na angielski, i ruch fizyczny jednocześnie.
Awatar użytkownika
flacha niekotaktowa

flacha niekotaktowa Pon Sty 21, 2013 10:47 am

Ten program traci od co najmniej 3-4 lat !
To jest od czasu kiedy ewidentnie stał się tubą bolszewii oraz politycznym gniotem !
Najbardziej ten program dobiły telefony tz. telewidzów , którzy oczywiście w pierwszych słowach wychwalali prowadzących, a następnie jechali po kaczorach :P
No takie żenady to nie odwalano nawet za czasów komuny :P
Awatar użytkownika
tost

tost Pon Sty 21, 2013 10:51 am

Jest to najbardziej suchy i nudny program ever
Awatar użytkownika
byly widz

byly widz Pon Sty 21, 2013 11:12 am

Jak to mówi poseł Palkot - Sztuka pierdzenia o niczym i to tlye na temat Szkła tzw kontaktowego
Awatar użytkownika
Widz Tele

Widz Tele Pon Sty 21, 2013 12:51 pm

Sęk w tym, że ta formuła stała się już nużącą manierą. To nie ma dynamiki, stało się nudne i do bólu przewidywalne. Brak oddechu, a i prowadzący wyglądają już tym programem na umęczonych. Niechby oni chociaż wstali już z tych foteli i poszli w jakieś nowe dekoracje, przecież to jest telewizja, a zachowuje się jak radio.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pon Sty 21, 2013 1:46 pm

Nie oglądam, gdy prowadzi swieżo upieczony miłośnik PiSu Grzegorz Miecugow.
Awatar użytkownika
Kołek

Kołek Pon Sty 21, 2013 1:59 pm

Chyba Czubaszek ich ostatecznie pograży ;-) :-) :-) po ostatniej operacji plastycznej, ma jakby problemy z artyluacją, za mocno ja naciagneli chirurdzy plastyczni ???
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pon Sty 21, 2013 2:17 pm

Kiedyś oglądałem z przyjemnością i uśmiechem, dziś formuła się wyczerpała. Niczyja wina. Tak bywa.
Awatar użytkownika
draco-san

draco-san Pon Sty 21, 2013 2:19 pm

Program stał się nudny, bo nie mają o czym mówić... i tyle. Ale widzę, że nadal jest solą w oku prawej strony.:P
Awatar użytkownika
klocek

klocek Pon Sty 21, 2013 3:10 pm

ten program ma coraz nizszy poziom i coraz bardziej załosny humor....wyraznie brak pomysłu na dobry temat....nie ma to jak superstacja i "krzywe zwierciadło" lub "ja panu nie przerywałem"
Awatar użytkownika
panjan

panjan Pon Sty 21, 2013 3:16 pm

Może być ale bez T.Sianeckiego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości