WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ffl

„Szkło kontaktowe” wygrywa z „W tyle wizji”. Udany start „W tyle wizji ekstra”

ffl Sob Lis 12, 2016 10:15 am

Spójrzcie na różnice w wynikach wszystkich tych programów w grupach 16-49 i 16-59. A niby tylko 10 lat dodali...
Awatar użytkownika
jajaja

Re: „Szkło kontaktowe” wygrywa z „W tyle wizji”. Udany start „W tyle wizji ekstra”

jajaja Sob Lis 12, 2016 10:58 am

musze zjeść ta ogorek może będzie smaczny
Awatar użytkownika
ani grosza

Re: „Szkło kontaktowe” wygrywa z „W tyle wizji”. Udany start „W tyle wizji ekstra”

ani grosza Sob Lis 12, 2016 11:12 am

Jest istotna różnica pomiędzy odbieraniem telefonu z taśmy, a rzeczywistym rozmówcą z którym czasami jest nieprzyjemna przeprawa. W pierwszym przypadku trzeba bardzo nisko upaść aby tworzyć narzędzie socjotechniczne od samego początku i mając tego świadomość uśmiechać się jak małpa w cyrku.
Awatar użytkownika
Ewcia

Ewcia Sob Lis 12, 2016 11:31 am

Jak to możliwe że program który ma 11 lat ma większą oglądalność niż nowy format. Na dodatek tvn24 ma mniejszy zasięg.
Awatar użytkownika
rtyui

rtyui Sob Lis 12, 2016 11:37 am

Propagandę też trzeba umieć robić. Słoń w składzie porcelany może pochwalić się większą wirtuozerią działania niż tvp info.
Awatar użytkownika
jabol

jabol Sob Lis 12, 2016 12:03 pm

90% widowni tych programów to ludzie po 50-tce :)
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Lis 12, 2016 1:24 pm

To CHAMSTWO żeby tak nagminnie ściągać wszystkie programy od konkurencji.. a tak robi TVPis dez INFO...Telefony puszczane z taśmy -WSTYD, ale boją się krytyki.. A ja " W tyle wizji " mam W TYLE..oglądam Szkło Kontaktowe.
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Sob Lis 12, 2016 2:16 pm

Towarzyszu Wolski coś słabo agitujecie, słabo :D Kto demiurga przysypia na waszym flagowym programie...Partia przyjrzy się waszym osiągnięciom i aktyw partyjny z Nowogrodzkiej oceni na plenum czy sprawdziliście się w biznesie radiowym czy może za karę do ambasady w Ułan-Bator was wysłać :D :D :D
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Sob Lis 12, 2016 3:30 pm

Wielka mi sensacja, że lewackie "Szkło kontaktowe" wygrało z misyjnym "W tyle wizji". :D Przecież od dawna już sprawdza się reguła, że banał, tandeta i lewactwo lepiej się w mediach sprzedają. :) Nie ma w tym już nic zaskakującego.

Na szczęście wysokie słupki oglądalności nie zawsze świadczą o wysokim poziomie intelektualnym programu. To jest jak z koncertami disco polo i operą - wiadomo, że większość chętniej pójdzie na to pierwsze, ale to nie znaczy, że pod względem artystycznym jest ono bardziej wartościowe. :twisted: Podobnie jest ze "Szkłem kontaktowym" a "W tyle wizji". :wink: A gdyby TVN24 miało taki sam zasięg techniczny jak TVP Info, jeszcze więcej lewaków nabijałoby oglądalność "Szkłu kontaktowemu". :lol: Ale ten program od zawsze był denny i bezwartościowy.
Awatar użytkownika
teter

teter Sob Lis 12, 2016 3:41 pm

"Maciej deKODer" napisał(a): Wielka mi sensacja, że lewackie "Szkło kontaktowe" wygrało z misyjnym "W tyle wizji". Przecież od dawna już sprawdza się reguła, że banał, tandeta i lewactwo lepiej się w mediach sprzedają. Nie ma w tym już nic zaskakującego.

Na szczęście wysokie słupki oglądalności nie zawsze świadczą o wysokim poziomie intelektualnym programu. To jest jak z koncertami disco polo i operą - wiadomo, że większość chętniej pójdzie na to pierwsze, ale to nie znaczy, że pod względem artystycznym jest ono bardziej wartościowe. Podobnie jest ze "Szkłem kontaktowym" a "W tyle wizji". A gdyby TVN24 miało taki sam zasięg techniczny jak TVP Info, jeszcze więcej lewaków nabijałoby oglądalność "Szkłu kontaktowemu". Ale ten program od zawsze był denny i bezwartościowy.

Macieju ale przecież te programy są niemal identyczne. Jakim cudem jeden jest lewacki a drugi artystyczny?
Awatar użytkownika
Rozsądny

Rozsądny Sob Lis 12, 2016 3:46 pm

"teter" napisał(a):
"Maciej deKODer" napisał(a): Wielka mi sensacja, że lewackie "Szkło kontaktowe" wygrało z misyjnym "W tyle wizji". Przecież od dawna już sprawdza się reguła, że banał, tandeta i lewactwo lepiej się w mediach sprzedają. Nie ma w tym już nic zaskakującego.

Na szczęście wysokie słupki oglądalności nie zawsze świadczą o wysokim poziomie intelektualnym programu. To jest jak z koncertami disco polo i operą - wiadomo, że większość chętniej pójdzie na to pierwsze, ale to nie znaczy, że pod względem artystycznym jest ono bardziej wartościowe. Podobnie jest ze "Szkłem kontaktowym" a "W tyle wizji". A gdyby TVN24 miało taki sam zasięg techniczny jak TVP Info, jeszcze więcej lewaków nabijałoby oglądalność "Szkłu kontaktowemu". Ale ten program od zawsze był denny i bezwartościowy.

Macieju ale przecież te programy są niemal identyczne. Jakim cudem jeden jest lewacki a drugi artystyczny?

Dokładnie TVPInfo skopiowało program z TVN24. Skoro to taki denny lewacki niskich lotów program, to jak to się stało że lepszy sort go kopiuje od lewaków? ;))))
Awatar użytkownika
Woroszylow

Woroszylow Sob Lis 12, 2016 4:59 pm

Szkiełko tylko dla towarzyszy
Tak trzymać
Zwierać szeregi
Awatar użytkownika
ała

ała Sob Lis 12, 2016 5:13 pm

"Maciej deKODer" napisał(a): Wielka mi sensacja, że lewackie "Szkło kontaktowe" wygrało z misyjnym "W tyle wizji".

Dokładnie. Nic nie dziwi, że słabe naśladownictwo "W tyle wizji" przegrało z dopracowanym oryginałem "Szkła kontaktowego".
Dziwić może tylko skala klęski. Przecież wyrób naśladowczy jest rozpowszechniany w darmowym kanale powszechnie dostępnym. A za wyrób oryginalny trzeba zapłacić kupując platformę kablową lub satelitarną.
Awatar użytkownika
leszek

leszek Sob Lis 12, 2016 5:28 pm

Wybory Prezydenckie ,do Sejmu w Polsce, Brexit czy ostatnio USA.Wszystkie te lewackie sondaże z rzeczywistością miały Nic wspólnego!!! .A te telewizyjne , kto to sprawdzi? Ja od roku np. oglądam TVP ,Panie Nielsen puk ,puk nie jestem z Warszawy tylko z "prowincji"
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Sob Lis 12, 2016 7:05 pm

"teter" napisał(a):

Niemal identyczne są tylko na pozór, jeśli ktoś poogląda każdy z tych programów przez 2-3 minuty i wyłączy, bez zagłębiania się w zawartość. Wtedy można błędnie pomyśleć, że to jest praktycznie to samo. :D
Ale jeśli się uważnie poogląda oba programy, można zauważyć zupełnie inny poziom merytoryczny, w końcu prowadzący też są inni. Bardzo inni. :)

"W tyle wizji" nie uprawia propagandy lewackiej ideologii. To jest zasadnicza różnica.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości