[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sztab Rafała Trzaskowskiego złożył protest wyborczy. „TVP urządzała seanse nienawiści”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aldona

Sztab Rafała Trzaskowskiego złożył protest wyborczy. „TVP urządzała seanse nienawiści”

Aldona Pią Lip 17, 2020 6:44 am

Panie Nitras, a ja pamiętam kampanię Komorowskiego...To dopiero był seans! A kampania nienawiści trwająca od chwili powstania GW? A poziom antypolskości w TVN? Nota bene, ciekawe rzeczy o Panu wie redaktor Sumliński. Prawdaż to???
Awatar użytkownika
Polka

Re: Sztab Rafała Trzaskowskiego złożył protest wyborczy. „TVP urządzała seanse nienawiści”

Polka Pią Lip 17, 2020 6:47 am

Repolonizacja mediów! Natychmiast! Ważne: czytajcie"Chama niezbuntowanego" Ziemkiewicza!!
Awatar użytkownika
adrian

Re: Sztab Rafała Trzaskowskiego złożył protest wyborczy. „TVP urządzała seanse nienawiści”

adrian Pią Lip 17, 2020 6:58 am

Wygrał pieniądz a przegrało człowieczeństwo
Awatar użytkownika
Rem

Rem Pią Lip 17, 2020 8:36 am

Tu protesty, a tam głowa Pochanke?
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pią Lip 17, 2020 8:42 am

Wszystkie media komercyjne pompowały Rafała non stop przez 2 miesiące. Gdyby nie ta medialna promocja to w 2 turze mielibyśmy Hołownię a nie Rafała. Tak wyglądają standardy dziennikarstwa w Polsce. Wszystkie 3 główne portale promowały kandydata PO.
Awatar użytkownika
Rafi

Rafi Pią Lip 17, 2020 8:42 am

Mam prośbę do Pana Trzaskowskiego żeby przemówił do swoich wyborców żeby przestali obrażać wyborców obecnego prezydenta. Macie się za lepszych, bardziej wykształconych i światowych a w tak wulgarny sposób ziejecie nienawiścią, gdzie Wasza kultura? Trzeba umieć pogodzić się z przegraną, przecież wszyscy jesteśmy Polakami, ludzie co z Wami?
Awatar użytkownika
patriota

patriota Pią Lip 17, 2020 9:21 am

Nie rozumiem, wygraliście w Niemczech i zamiast się cieszyć i natychmiast wyjechać całym sztabem na czele z Rafałkiem, to obrażacie Polaków?! I weźcie kundelka Merkel.
Awatar użytkownika
chamska hołota

chamska hołota Pią Lip 17, 2020 9:32 am

"Rafi" napisał(a): Mam prośbę do Pana Trzaskowskiego żeby przemówił do swoich wyborców żeby przestali obrażać wyborców obecnego prezydenta. Macie się za lepszych, bardziej wykształconych i światowych a w tak wulgarny sposób ziejecie nienawiścią, gdzie Wasza kultura? Trzeba umieć pogodzić się z przegraną, przecież wszyscy jesteśmy Polakami, ludzie co z Wami?

Pod twoim wpisem niejaki patriota (to chyba wasz, prawicowy, wyborca Dudy) oczekuje, że się wszyscy wyniesiemy do Niemiec. O reszcie nie wspomnę. I to my, MY, was obrażamy?
Czytam, że mogę nie jechać na Podkarpacie, bo jedynie zastawiam kemping, zasłaniam jezioro i zanieczyszczam powietrze i generalnie "obejdzie się". I to znowu ja mam przepraszać?
Awatar użytkownika
qz

qz Pią Lip 17, 2020 10:07 am

"Rafi" napisał(a): Mam prośbę do Pana Trzaskowskiego żeby przemówił do swoich wyborców żeby przestali obrażać wyborców obecnego prezydenta. Macie się za lepszych, bardziej wykształconych i światowych a w tak wulgarny sposób ziejecie nienawiścią, gdzie Wasza kultura? Trzeba umieć pogodzić się z przegraną, przecież wszyscy jesteśmy Polakami, ludzie co z Wami?

Bo oni może i mają wyższe wykształcenie ale brakuje im podstawowego.
Awatar użytkownika
patriota

patriota Pią Lip 17, 2020 10:55 am

Do lewicowej chamskiej chołoty.
My obywatele świata dajemy wam wybór, i Gretkowska z niego skorzystała. Mamy wielki gest dla waszych umysłów, inteligentnych ale niepotrzebnych Polsce i Polakom.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lip 17, 2020 11:16 am

"grzegorz" napisał(a): Wszystkie media komercyjne pompowały Rafała non stop przez 2 miesiące. Gdyby nie ta medialna promocja to w 2 turze mielibyśmy Hołownię a nie Rafała. Tak wyglądają standardy dziennikarstwa w Polsce. Wszystkie 3 główne portale promowały kandydata PO.

A ulotka wyborcza wydrukowana w milionowym nakładzie i zamieszczona w GW, to co to było!?
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lip 17, 2020 11:18 am

"chamska hołota" napisał(a):

Pod twoim wpisem niejaki patriota (to chyba wasz, prawicowy, wyborca Dudy) oczekuje, że się wszyscy wyniesiemy do Niemiec. O reszcie nie wspomnę. I to my, MY, was obrażamy?
Czytam, że mogę nie jechać na Podkarpacie, bo jedynie zastawiam kemping, zasłaniam jezioro i zanieczyszczam powietrze i generalnie "obejdzie się". I to znowu ja mam przepraszać?

Radzę wybrać się do okulisty.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lip 17, 2020 11:25 am

"chamska hołota" napisał(a):

Czytasz że możesz nie jechać na Podkarpacie, a przeczytałeś w odpowiedzi na co to zostało napisane? Przeczytałeś by nie kupować produktów z Podkarpacia? Przeczytałeś petycję by Podkarpacie i Lubelszczyznę przyłączyć do Ukrainy?
Czytaj mniej wybiórczo!
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pią Lip 17, 2020 12:03 pm

Nawet przegrać z godnością nie potrafią, a już Nitras jako arbiter elegantiarum, to jakaś komedia.
Mogliby sobie zmienić tego Nitrasa na jakiegoś innego. :)
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pią Lip 17, 2020 12:21 pm

Może na przegranej pana Rafała zaważyły takie akcje jak osiem gwiazdek? A może po prostu kandydat był cienki?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości