WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lasek

Szymon Jadczak po fali hejtu w sieci: "sympatycy Donalda Tuska gorsi od pseudokibiców Wisły Kraków"

Lasek Wto Sie 10, 2021 6:19 am

Jeżeli ja mam mieszkanie, mówię o tym i przepisuje na żonę, to mam mieszkanie przepisane na żonę. Jeżeli ja mam nieznany majątek, nieznanego pochodzenia i przepisuje go na żonę i potem opowiadam wszędzie, że nie mogę nic powiedzieć, bo to majątek zony, to jestem premierem pewnego kraju. Pan "dziennikarz" nie dostrzegł tej różnicy bo zamarzyla mu się afera na miarę Watergate. A wyszedł z tego mały bobek. W sam raz dla TVP.
Awatar użytkownika
Tadek

Re: Szymon Jadczak po fali hejtu w sieci: "sympatycy Donalda Tuska gorsi od pseudokibiców Wisły Kraków"

Tadek Wto Sie 10, 2021 6:33 am

Szymon najbardziej gorliwych mógłbyś podać, pewnie kilku urzędników z pewnych ratuszy zostałoby ujawnionych...
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Szymon Jadczak po fali hejtu w sieci: "sympatycy Donalda Tuska gorsi od pseudokibiców Wisły Kraków"

Adrian Wto Sie 10, 2021 6:45 am

Tusk rozbroił tę "bombę" oświadczeniem trwającym 1:54 a teraz Jadczak przez pół roku będzie się skarżył na hejt, żeby pokazać środowisku, że znalazł pracę poza TVN. Inna sprawa, że opozycyjne trolle są ohydne.
Awatar użytkownika
Freddy Krügger

Freddy Krügger Wto Sie 10, 2021 6:48 am

Biedaczek! Czytelnicy nie krytykowali treści artykułu, a tylko jego debilny, manipulujący i wprowadzający w błąd tytuł, obliczony na aferę.
Awatar użytkownika
Majka

Majka Wto Sie 10, 2021 6:56 am

"Lasek" napisał(a): Jeżeli ja mam mieszkanie, mówię o tym i przepisuje na żonę, to mam mieszkanie przepisane na żonę. Jeżeli ja mam nieznany majątek, nieznanego pochodzenia i przepisuje go na żonę i potem opowiadam wszędzie, że nie mogę nic powiedzieć, bo to majątek zony, to jestem premierem pewnego kraju. Pan "dziennikarz" nie dostrzegł tej różnicy bo zamarzyla mu się afera na miarę Watergate. A wyszedł z tego mały bobek. W sam raz dla TVP.

Jaki ma majątek Tusk, bo nie wiem? Wiem natomiast jaki ma majątek Morawiecki, bo składa oświadczenia majątkowe. Taka subtelna różnica.
Awatar użytkownika
Yfyf

Yfyf Wto Sie 10, 2021 7:04 am

Jak Tusk będzie posłem, to poznacie po raz enty jego oświadczenie majątkowe. Na żonę przepisał mieszkania, które wcześniej opisane były w jego oświadczeniach. Morawiecki najpierw przepisał, żeby nie ujawnić całego majątku. Więc nie wiemy ile tak defeacto ma kasy.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Sie 10, 2021 7:10 am

Nie bardzo rozumiem co jest zaskakującego w przepisaniu przez Tuska mieszkania na żonę. Nie jestem również zaskoczony falą hejtu ze strony opozycyjnych ultrasów. W Wolsce politykom jedno się na pewno udało - uaktywnili i spolaryzowali wszelkiej maści wykrętów obu plemion.
Awatar użytkownika
X

X Wto Sie 10, 2021 7:28 am

Przecież nie można krytykować Donalda Tuska, on przecież nie rządzi. Tylko krytykowac lub ***** można PIS bo to oni rządzą 😂😂
Awatar użytkownika
P

P Wto Sie 10, 2021 7:56 am

""A Pan Redaktor chciał być jak Urban? Sakiewicz? Karnowski? A jak tam Pana majątek? Kto i ile zapłacił Panu w tym i w zeszłym roku i za co? Dziennikarze powinni być nie mniej transparentni niż politycy? Więc proszę o odpowiedź". Zuza stwierdza: "Tendencyjny artykuł. Polskie dziennikarstwo… Szukanie sensacji tam, gdzie nie trzeba…. Zajmijcie się tym, co wyprawia obecna władza!!!". PanRobert dopisuje: "Obrzydliwa manipulacja. Redaktor Suwart byłby dumny!!"."

GIDZIE TUTAJ HEJT ?! Jadczak szuka sensacji ? To krytyka, ale nie hejt.
Awatar użytkownika
TatusBrejzy

TatusBrejzy Wto Sie 10, 2021 8:15 am

Dobrze napisał, brawa dla tego pana.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Sie 10, 2021 8:22 am

Temperatura podziałów w Polsce niedługo zacznie topić stal.
Panu Jadczakowi wydawało się, że jak włoży palec między drzwi to go nie zaboli?
Biedaczek, spodziewał się poklepania po plecach za poszukiwanie symetrii, tam gdzie jej nie ma?
Awatar użytkownika
Dokładnie

Dokładnie Wto Sie 10, 2021 8:30 am

"widz555" napisał(a): Temperatura podziałów w Polsce niedługo zacznie topić stal.
Panu Jadczakowi wydawało się, że jak włoży palec między drzwi to go nie zaboli?
Biedaczek, spodziewał się poklepania po plecach za poszukiwanie symetrii, tam gdzie jej nie ma?

Dokładnie, taki chciał być ładny, symetrystyczny, szkoda.
Awatar użytkownika
EU Komisarz

EU Komisarz Wto Sie 10, 2021 8:54 am

"Adrian" napisał(a): Tusk rozbroił tę "bombę" oświadczeniem trwającym 1:54 a teraz Jadczak przez pół roku będzie się skarżył na hejt, żeby pokazać środowisku, że znalazł pracę poza TVN. Inna sprawa, że opozycyjne trolle są ohydne.

Szkoda, że Tusk nie znalazł czasu na ich 4-krotne wcześniejsze zapytania
Awatar użytkownika
Gall

Gall Wto Sie 10, 2021 9:06 am

Psychofani Tuska są faktycznie najgorsi.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Sie 10, 2021 9:15 am

Super, że gość jawny, a prowadzący rozmowę taki nie bardzo.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości