WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TiTi

Szymon Majewski z Maciejem Kurzajewskim w greckiej kampanii IKO w PKO BP (wideo)

TiTi Wto Wrz 17, 2013 1:13 am

fajnie, moze TVP sie troche rozluzni. Kurzaj swietny. Lepszy od Szymona.
Awatar użytkownika
Alek

Re: Szymon Majewski z Maciejem Kurzajewskim w greckiej kampanii IKO w PKO BP (wideo)

Alek Wto Wrz 17, 2013 8:43 am

Bardzo fajne
Awatar użytkownika
Crespo

Re: Szymon Majewski z Maciejem Kurzajewskim w greckiej kampanii IKO w PKO BP (wideo)

Crespo Wto Wrz 17, 2013 10:09 am

przyjemne. milo sie oglada
Awatar użytkownika
kamil

kamil Wto Wrz 17, 2013 4:34 pm

Ja oczekuje na reklamę tylko z Kurzajewskim.
Awatar użytkownika
R...

R... Sob Wrz 28, 2013 2:48 pm

Zna ktoś tą aktorkę co kąpie się jest od 12 sekundy....Piękna kobieta.
Awatar użytkownika
ozi

ozi Czw Paź 03, 2013 10:07 pm

też wpadła mi w oko ta piękna kobieta z 12 sekundy co sie kąpie i chetnie bym sie dowiedział jak sie nazywa jest piękna i powinna pojawiać się częściej na ekranie bo przyciąga wzrok. mniam jakie siasteczko
Awatar użytkownika
Turek

Turek Sob Paź 05, 2013 9:58 pm

Ta dziewczyna z 12 sekundy to chyba Paulina Krupińska poprzednio była księżniczką w reklamie z krasnoludkami jeśli się mylę poprawcie mnie ??
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Paź 10, 2013 1:19 pm

Nie to nie ona.Krupinska wystapiła jako księzniczka ale ta z 12 sekundy to inna aktorka teraz gra afrodyte w kolejnej reklamie.
Awatar użytkownika
Ona

Ona Pią Paź 18, 2013 8:16 pm

Ta dziewczyna, to Weronika Jaskółka.
Awatar użytkownika
hej

hej Pon Paź 21, 2013 8:27 pm

wpadlem tu tylko po to zeby poznać imie dziewczyny z12 sekundy mmmmmm ;)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości