[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Szymon Sławiński kieruje Trójką. Stolarek-Marat: wykazałam się naiwnością

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
facepalm

Szymon Sławiński kieruje Trójką. Stolarek-Marat: wykazałam się naiwnością

facepalm Pią Mar 11, 2016 12:36 am

Człowiek się zastanawia, gdzie ta biedna kobieta była przez ostatnich 10 lat, że miała takie wyobrażenia o tym, co jej pozwoli robić pisowska banda. Dzieckiem przecież nie jest, a zachowuje się jakby była.
Awatar użytkownika
kola

Re: Szymon Sławiński kieruje Trójką. Stolarek-Marat: wykazałam się naiwnością

kola Pią Mar 11, 2016 12:59 am

wprowadzić tam kogoś silnego kto rozgoni tych zachwyconych sobą redaktorków
Awatar użytkownika
poldi

poldi Pią Mar 11, 2016 1:04 am

po co w 3 redakcja sportowa, skoro jest redakcja w programie pierwszym ??? ile toto jest etatów i ile toto kosztuje ?
dublowanie !!!
Awatar użytkownika
SERTIR

SERTIR Pią Mar 11, 2016 1:15 am

To było do przewidzenia. Pani od początku nie wiedziała co robić, nie miała kompletnie kwalifikacji, wsadzono ją na stołek nie wiadomo po co - chyba, że chodziło o jakiś klucz. Był to klucz do murowanej porażki.
Awatar użytkownika
Newsman

Newsman Pią Mar 11, 2016 6:45 am

Pozostaje otwarte pytanie, KTO decydował o wszystkim, skoro nominalna szefowa napisała, że nie miała swobody decydowania?
Jakieś osoba, grupa, prezes?
Awatar użytkownika
Trener II klasy Jarząbek

Trener II klasy Jarząbek Pią Mar 11, 2016 8:04 am

To taki polski galimatias, bigos, matrix. Cy red. Stolarek z choinki się urwała. ? Coś mi tu nie gra. Po miesiącu zrezygnować, to po prostu wizerunkowa katastrofa podszyta dziecinadą. Co się w tej Polsce dzieje...?
Awatar użytkownika
Marta W.

Marta W. Pią Mar 11, 2016 8:32 am

A co tam u "niezależnego" Wojciecha Manna? Jak zwykle na wszelki wypadek nic nie mówi bo nie wiadomo komu może się narazić?
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pią Mar 11, 2016 8:40 am

Paulina - przyzwoita i kompetentna osoba, pracowałam z nią kiedyś. To, że zregnowała po miesieciu, ryzykując - jak piszecie - "wizerunkową katastrofę" i przyznając się do naiwności, oznacza tylko jedno: że w zarządzach publicznych mediów muszą dziać się naprawdę kuriozalne rzeczy.
Awatar użytkownika
LOF

LOF Pią Mar 11, 2016 8:52 am

Dobrze, że jest internet z muzyką, polityką i czego człowiek zapragnie. A ten klub wzajemnej adoracji słuchaczy oraz redaktorów powoli pozostaje sam. Eter wieje nudą jeszcze teraz po zmianach zmian. Widać nerwowość w poszczególnych mediach począwszy od TV, Radiu na prasie kończąc. W dobie sieci okazuje się że na te media nie ma pomysłu.
Awatar użytkownika
rkrtek

rkrtek Pią Mar 11, 2016 8:59 am

Czytam te komentarze i śmiech mnie bierze. Paulina się jaśnie państwu nie podobała? Ryliście pod nią? To teraz powinniście dostać na szefa wydawce z TVN , żeby wam pokazał jak się pracuje a nie gwiazdorzy. Koniec z fuchami na mieście i bieganiem do GW na skargę. Jak się z TVN poskarzyli GW to już nie pracuja. I jakoś się nikt nie oburzał, tylko mówiono o nielojalności wobec pracodawcy. Zaborskiego odsunełą? Przecież dostał inny program, myślicie ze macie dożywotnie synekury??? Teraz dopiero dostaniecie szefa. Macie za swoje.
Awatar użytkownika
girodiwojtek

girodiwojtek Pią Mar 11, 2016 9:15 am

To jest zdanie warte medialnego "Nobla" . W dobie sieci okazuje się, że na klasyczne media ich starzy/nowi szefowie nie maja kompletnie pomysłu.. Pełna zgoda z LOF. Wszyscy jesteśmy świadkami procesu, który kiedyś ktoś streścił lakonicznie w tytule "Zmierzch Bogów". Wygra ten, kto będzie mieć pomysł na media internetowe. Dotyczy to gazet, telewizji i radia. Byłem wczoraj na demonstracji KOD/Razem pod siedziba rządu w Warszawie. Wszyscy są dziennikarzami na zasadzie "Je suis Charlie" z tymi ich tabletami i wypasionymi telefonami komórkowymi a gdzie są odbiorcy ?
Awatar użytkownika
Hala

Hala Pią Mar 11, 2016 9:23 am

Naiwność naiwnością, ale należy docenić dobre chęci i zamiar niewciągania Trójki w politykę na tyle, ile się tylko da. No cóż, okazało się, że z prezesem-politrukiem się nie da. Brawo pani Paulino za tę decyzję. To daje jakąś nadzieję, że może nie będzie śmierdziało, tak jak od TVP.
Awatar użytkownika
ert

ert Pią Mar 11, 2016 9:48 am

jeżeli |Paulina napisała, ze strzelają do niej z każdej strony, to miała równiez na myśli zespół. Jeśli zespół nie był w stanie docenić szefa, którego dostał, to teraz powinien odczyć zmiany bardzo boleśnie. Cierp ciało jak chciało. Każdy kto z nią pracował wie, jak bardzo była kompetentna. Tłuste trójkowe koty myślą, ze nadal będa siedzięc na swoich tronach a po godzinach prowadzić impry, grać w reklamach, i pisac książki o swoim nudnym życiu. Czas na zmiany - ta sytuacja tego dowodzi.Nie doceniliście tego szefa? DOstaniecie nowego. W mediach normalna rzecz.Jak sie nie spodoba, to wypad do GW. Ci nawet Wanat spuścili, mimo, ze zawdzięczają jej sukces TOk. Tak ją docenili.
Awatar użytkownika
Mich

Mich Pią Mar 11, 2016 9:49 am

Daliście Szymusiowi niebezpieczną zabawkę
Awatar użytkownika
Wieniawa

Wieniawa Pią Mar 11, 2016 10:09 am

"kola" napisał(a): wprowadzić tam kogoś silnego kto rozgoni tych zachwyconych sobą redaktorków

Kola wróć do przedszkola ! TRÓJKA to program dla ludzi myślących a ty na pewno taki nie jesteś.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości