WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
były klient

T-Mobile domaga się od Orange, Play i Plusa zmiany reklam o rejestracji kart pre-paid

były klient Śro Sie 10, 2016 9:31 am

nie zmienia to faktu, że t.mobile od lat ma najgorszą ofertę.
Awatar użytkownika
@były klient

Re: T-Mobile domaga się od Orange, Play i Plusa zmiany reklam o rejestracji kart pre-paid

@były klient Śro Sie 10, 2016 10:30 am

"były klient" napisał(a): nie zmienia to faktu, że t.mobile od lat ma najgorszą ofertę.

Jeżeli nie umie się negocjować to tak jest. Biadolenie. Ja od lat z nimi jestem mam wszystko co mi potrzeba za 29 zł. Nigdy nie zapłaciłem więcej niż 29 miesięcznie. W innych sieciach to albo trzeba za stacjonarki dopłacać albo z netem coś jest kombinowane.
Awatar użytkownika
odp

Re: T-Mobile domaga się od Orange, Play i Plusa zmiany reklam o rejestracji kart pre-paid

odp Śro Sie 10, 2016 2:35 pm

"były klient" napisał(a): nie zmienia to faktu, że t.mobile od lat ma najgorszą ofertę.

Chyba dawno nie sprawdzałeś ofert, jesteś chyba od dawna byłym klientem....
Awatar użytkownika
Sonn

Sonn Śro Sie 10, 2016 3:39 pm

Nieuczciwe zagrywki w tej branży to niestety nie nowość, z tego co pamiętam nju mobile jakiś czas temu wszystkich wyśmiewało, potem orange, ale wyśmiewanie a wprowadzanie w błąd to już przegięcie wiec nie dziwi mnie oburzenie t mobile.
Awatar użytkownika
Tadeusz - ja mam w T-mobile bez ograniczeń do wszystkich sieci za 29 zł

Tadeusz - ja mam w T-mobile bez ograniczeń do wszystkich sieci za 29 zł Śro Sie 10, 2016 6:25 pm

"@były klient" napisał(a):

Jeżeli nie umie się negocjować to tak jest. Biadolenie. Ja od lat z nimi jestem mam wszystko co mi potrzeba za 29 zł. Nigdy nie zapłaciłem więcej niż 29 miesięcznie. W innych sieciach to albo trzeba za stacjonarki dopłacać albo z netem coś jest kombinowane.
Awatar użytkownika
gabi

gabi Czw Sie 11, 2016 3:29 pm

dołączę się: ja w TM mam 35 zł abo, bez żadnych dodatkowych kosztów, no limit na rozmowy i SMSy, do tego net i Huawei P8 Lite. w zupełności wystarcza!
Awatar użytkownika
oooo

oooo Wto Sie 16, 2016 12:48 pm

dla mnie akurat od długiego czasu t-mobile daje sobie najlepiej radę, cenię ich za dobrą jakość i w porównaniu z poprzednimi sieciami jakie "testowałem" to różowi są bardzo ogarnięci i obsługa klienta całkiem pomocna. dobrze mi doradzili ten bezzwyżkowy abonament i do tej pory takie uproszczone fakturki płacę bez fochów i problemów. najlepiej !
Awatar użytkownika
Krawy

Krawy Wto Sie 16, 2016 4:58 pm

Takimi reklamami sami siebie ośmieszają, zresztą wycofując się potwierdzają to że zdają sobie sprawe że to nieuczciwe zachowanie.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość