[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile i Orange zmodernizowali 5 tys. stacji bazowych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
cezar

T-Mobile i Orange zmodernizowali 5 tys. stacji bazowych

cezar Pon Lip 29, 2013 8:57 am

A w Teresinie niedaleko Warszawy ledwo EDGE łapie. W Milówce koło Żywca też.
Awatar użytkownika
privat

Re: T-Mobile i Orange zmodernizowali 5 tys. stacji bazowych

privat Pon Lip 29, 2013 9:50 am

Obok mnie Orange zmodernizował, a 3G jak było niestabilne tak jest dalej. Żałosne.
Awatar użytkownika
Oshi

Oshi Pon Lip 29, 2013 10:13 am

U mnie po modernizacja jest różnica w zasięgu w pomieszczeniach, wcześniej poza domem było 3g/h i tak z 60 % zasięgu, a w domu na 20 %, często 0 %, teraz w domu mam te 3 kreski (60 %). Jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Prezesik

Prezesik Wto Lip 30, 2013 1:10 pm

Orange szykuje nową ofertę DLA FIRM dzisiaj przez przypadek wrzucili na stronę 55zł netto za 1200min 2gb internetu
Czy ktoś wie od kiedy będzie dostępna bo już zniknęła ze strony?
Awatar użytkownika
pjoter

pjoter Wto Sie 06, 2013 3:25 pm

ja już zmieniłem sieć i jestem zadowolony.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość