[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile kampanią "Bez nonsensów" z Brodką odpowiada na bolączki klientów zderzających się z telekomami (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nowe

T-Mobile kampanią "Bez nonsensów" z Brodką odpowiada na bolączki klientów zderzających się z telekomami (opinie)

nowe Śro Kwi 03, 2019 7:22 am

nowa agencja, a podejście jakby stare
Awatar użytkownika
telefon

Re: T-Mobile kampanią "Bez nonsensów" z Brodką odpowiada na bolączki klientów zderzających się z telekomami (opinie)

telefon Śro Kwi 03, 2019 8:40 am

Dla stałych, wieloletnich klientów tylko odejście z tej firmy
Awatar użytkownika
Jan

Re: T-Mobile kampanią "Bez nonsensów" z Brodką odpowiada na bolączki klientów zderzających się z telekomami (opinie)

Jan Śro Kwi 03, 2019 8:59 am

Promują podejście pro dla stały klientów ale oferta gorsza, więc słowa niech zmienią w czyny.
Awatar użytkownika
x

x Śro Kwi 03, 2019 9:02 am

Amerykę odkryli! Eureka!
A jak myślą marketingowcy T-Mobile: dlaczego od nich odszedłem?
Awatar użytkownika
maria

maria Śro Kwi 03, 2019 9:13 am

wreszcie jakaś ciekawa zmiana w t-mobile, dorota wellman przez swoje atakowanie młodych i różne awantury była kojarzona za bardzo politycznie, takiej ogólnopolska sieć musi mieć pozytywnego i apolitycznego ambasadora, ludzie nie lubią politykowania
Awatar użytkownika
Radson

Radson Śro Kwi 03, 2019 9:15 am

Podoba mi sie pomysł kampanii, to, że tmobile tym sposobem pokazuje swoje zalety, to jedno. Ale fajnie, że temat jest bardzije ogólny i dotyczy całej branży i tego co dzieje sie u innych operatorów. Zobaczymy, czy ktoś się pokusi na podobne podsumowania. Ja jestem ich klientem i jestem bardzo zadowlony
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Kwi 03, 2019 10:12 am

Nonsens to , ze T-MOBILE jeszcze istnieje .
Awatar użytkownika
sg

sg Śro Kwi 03, 2019 12:06 pm

I już jest haczyk. Bo z reklamy wynika, że lepiej będą miec stali klienci oferty rodzinnej. Czyli ci którzy mają numer solo już nie.
Awatar użytkownika
Mars

Mars Śro Kwi 03, 2019 1:28 pm

Ja mogę powiedzirć jedynie z perspektywy kilkuletniego abonnenta. Podoba mi się po prostu zee moja sieć ma taki stosunek do rynku tele
Awatar użytkownika
ar3k

ar3k Śro Kwi 03, 2019 3:53 pm

właśnie sprawdzałem wychodzi mi umowa i ten sam telefon lgq6 dla nowego klienta jest za 1zl a dla mnie za 299 w tym samym abonamencie,
aż sobie screeny zrobiłem. czyli dużo hałasu a jest ja było
Awatar użytkownika
Ludwik

Ludwik Śro Kwi 03, 2019 4:30 pm

Masakra - to obraza dla klientów.
Awatar użytkownika
dla mnie spoko

dla mnie spoko Śro Kwi 03, 2019 7:23 pm

nie wieim jak bylo wczesniej, tylko raz przedłuzałam abonament, dostałam lepszą oferte niz na pocztaku, jesli tak bedzie kolejnym razem nie mam zarzutów
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Kwi 04, 2019 6:48 am

#dla mnie spoko
A sprawdziłaś co byś dostała jako nowa klientka?
Awatar użytkownika
Irek B

Irek B Pią Kwi 05, 2019 12:29 pm

Hahahaha i TYM wygrali przetarg z Baranem? :)))
Jak widac - swiat jest jednak pelen nonsensow. :)
Awatar użytkownika
Do Irka B

Do Irka B Pią Kwi 05, 2019 3:08 pm

Wygrali, bo taki był brief klienta :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości