WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Johnny

T-Mobile liderem przenoszenia numerów w III kw. Play z największą stratą, Plus z najgorszym bilansem

Johnny Sob Paź 08, 2022 3:53 pm

To że P4 stracił najwięcej klientów mnie nie dziwi. O ile technicznie są coraz lepsi (internet np. na Śląsku zapieprza na LTE lepiej niż T-Mobile na 5G - sam sprawdzałem) o tyle obsługa w terenie, w salonach beznadziejna, dosłownie: nie dająca żadnej nadziei. Play swoje, a sprzedawca swoje i nie ma siły. Sam się o tym przekonałem i nie będę opisywać szczegółów bo mi się nie chce, ale gdyby nie ten coraz szybszy internet w Play to też bym poszedł z tej sieci. Mają nad czym pracować w terenie, w salonach (a może w tych salonach pracują jacyś sabotażyści?).
Awatar użytkownika
Jan.

Re: T-Mobile liderem przenoszenia numerów w III kw. Play z największą stratą, Plus z najgorszym bilansem

Jan. Nie Paź 09, 2022 10:28 am

Wcale mnie to nie dziwi skoro dla play najważniejsza jest wygoda obsługi nie abonenta ciągła walka z siecią o sprawność play24 jest nużąca.
Awatar użytkownika
Maniakasp

Re: T-Mobile liderem przenoszenia numerów w III kw. Play z największą stratą, Plus z najgorszym bilansem

Maniakasp Pon Paź 10, 2022 6:39 pm

Przeniosłam ostatnio moich rodziców do t-mobile oferta na karte, wg mnie najlepsza j opcja jelsi chodzi o jakosc usług i cene.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości